Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Japon Grubuyla Röportaj Yapsanız Soracağınız 3 Şey Ne Olurdu?
SCANDAL

1- Gruptaki herkesin olmak istediği müzisyen (ilham kaynağı - hedefi)
2- Sahip olunmak istenen enstrüman - marka/model (Çok nadir de olabilir, hiç bulunmaz da)
3- En ilginç alışkanlıkları
Bul
Grup: Arashi
1) Matsujun reverse harem hakkında ne düşünüyorsun yani Takayı da seviyorum sonuçta
2) Evlenelim mi
3) Harbi Shoyu sevmiyor musun şimdi

dfgyudıskoskdıjfutgyu

AKB
1) Kojiharu beni evlatlık olarak alsana
2) Ne demek alamam o ne demek
3) Niye ya Yuko da babam olamaz mı

Perfume
1) A-chan Taka napıyo
2) Japonyanın bir numaralı kız grubu olmaktan sıkılmadınız mı
3) Kashiyuka ablam olsana

of şaka maka bir meet and greete katılsam bayılır düşerim ne sorusu dfrtgjgkflş
[Resim: tumblr_inline_mznlzo33B21ryyimm.png][Resim: tumblr_inline_mznlthPGiD1ryyimm.png]
Bul
Çok grubum var ama yapmazsam olmazdı diye düşündüm sdfsdfs
-KAT-TUN-
1. Akame reel dimi ? Shipliyorum, shipliyorsunuz, shipliyoruz millet hadi Akame'yi basmaya gidelim. Çünkü reyeller. *Evet psikopat bir uzun süreli Akame shipperım Bu shipperlık Akame'nin daha beraber olduğu zamanlara dayanmaktadır!!*
2. Ueda, Junno'nun bu şakalarına nasıl katlanıyorsun? Ben olsam o kaslarla şimdi Junno'yu 212454.kez hastanelik etmiştim ya
3. Nakamaru sana da acıyorum.. Bunlarla başa çıkmak zor değil mi?
Bonus. YENIDEN 6NIN OLMAYA NE DERSINIZ KAT-TUN'UN ADI DEĞIŞECEK INSAFSIZLAR ATT GITTI BE KA-TU-N kaldık Sad Kame ve Tatchan saolsun..

-ARASHI-
1.Sakuraiba-Ohmiya'yı açıklayın bence artık herkes biliyor. MJ'de Ohmiya'nın gizli çocuğu dimi? * Evet shipperlıkta aldım başımı gidiyorum ama çok eğlenceli değil mi >.< *
2. Hepinizden bol high note'lu sololar istiyorum nasıl olur? Üyelerin seslerinin hepsi eşsiz çünkü ve Sho'nun sesine ayrı bir şeysim var nedensizce
3.5inizden hanginizi ichibanım olarak seçmeliyim? Bu poor fangirl ichiban seçmekte çok zorlanıyor...

-NOGIZAKA46-
1. MAIYAN BENIMLE EVLENIR MISIN? EVLEN BENIMLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Tüm kız biaslarım içinde tammmmmm olarak ichibanım sensiiiiiiin >3<
2.Mezun olmayı düşünen var mı? Varsa lütfen düşünmesin. Aynı yılda iki mezuniyet bize fazla zaten
3. Maimai geri dön Sad Nanamin mezun olma Sad 10 yıl bu ilk gen kalsa ne güzel olmaz mı Sad

-AKB48-
1.WATANABE MAYU MEZUN OLMAMAYA NE DERSIN?????????????? AKBdeki ichibanım mezun olursa ne yaparım bilmiyorum !?!?!?!?
2.Atsumina'dan yeni momentlar görme ihtimalimiz ne? Yeni icon yapacak foto lazım da bana >3<
3.Eğer öyle bir şansınız olursa gruba dönüp bir kaç yıl daha kalmayı ister misiniz?
ALWAYS NOGIZAKA46 Heart
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Bul
Ihıhım.... Çok uzun zaman önce yazmışım ama şimdi daha bilgili olduğum için (!) yine yazmaya karar verdim;

HSJ

- Keito sen niye bu kadar havalısın ya???? Big Grin
- Lütfen daha çok havalı şarkı yapın. Angel
- Hepinizden film istiyorum! Rolleyes

KAT-TUN

- Ne zaman geri döneceksiniz? Sad Sad Sad
- Hepinizden solo şarkılar istiyorum ve Ueda seni daha çok görmek istiyorum, bir dahaki sefere Jean yarışmasını kazanmalısın.^^
- Kame ve Yamapi, lütfen beraber sahne alın!!!!

Sexy Zone

- Yo-chan neden bu kadar uzunsun??? Sad
- Kurosaki-kun istiyorum! Kento, oyunculuk yapmalısın!
- Adınıza yakışır bir single çıkarmalı mısınız? Shy

MoMusu

- Fuku-chan, nasıl bu kadar fotojenik olabiliyorsun?
- Eski Morning Musume'li bir single çıkarabilir misiniz?
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
KUNO1 adındaki ninja konseptli grup bir festival için Türkiye'ye gelecekti fakat salgından dolayı iptal oldu.
Festival internet üzerinden gerçekleştirildi; grup da o şekilde dahil oldu.
Ben de JİKAD derneği adına grupla bir görüşme gerçekleştireceğim. (Daha sonra etkinliğimizde yayınlayacağız.)
Genel olarak yaptıkları müzik ve Türkiye'ye olan ilgileriyle ilgili konuşmak istiyorum.

Siz ne sorulmasını isterdiniz? Not (13 Şubat son gün olmak üzere, fikirlerinizi okuyacağım.)

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japon Kız Grupları mı? Erkek Grupları mı? livzyliz 3 699 02-11-2024, Saat:07:02 PM
Son Yorum: ddddaisy
  Türkiye'ye Gelmiş Olan Japon Sanatçı ve Müzisyenler Toruga 9 3,959 10-03-2023, Saat:09:17 PM
Son Yorum: shonan
  Japon Sanatçılar ve Müzik Şirketlerinin Resmi Youtube Sayfaları Toruga 130 59,632 05-14-2021, Saat:08:43 PM
Son Yorum: Toruga
  1950'lerde Japon Müziği Mikio Fujioka 0 1,218 12-24-2017, Saat:12:19 AM
Son Yorum: Mikio Fujioka
  Kulağınıza Hoş Gelen Japon Şarkıcılar/Vokaller Ashiya 7 5,423 08-15-2016, Saat:05:21 PM
Son Yorum: JusTiMe
  Hangi Japon Sanatçının Ülkemizde Konser Vermesini İsterdiniz? Toruga 62 33,822 08-15-2016, Saat:03:51 PM
Son Yorum: JusTiMe
  TTNet Müzik'te Japon Sanatçılar Toruga 9 8,382 07-10-2013, Saat:11:48 AM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi