Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rika Ishikawa (石川 梨華) (Eski Üye)
Thumbs Up 
Rika Ishikawa (石川 梨華)

[Resim: 4a4GNG.png]

Şöyle de bilinir: Rika-chan, Rikacchi, Charmy, Rikami
Doğum Tarihi: 19 Ocak 1985 (28 yaşında)
Kökeni: Yokosuka, Kanagawa, Japonya
Aktif olduğu yıllar: 2000 - Günümüz
Ortak Çalışmaları: Hangry & Angry, v-u-den, Morning Musume, DEF.DIVA, Tanpopo, Ongaku Gatas, Country Musume, EcoMoni, ROMANS, Morning Musume Otome gumi, 3-nin Matsuri, Sexy 8, 7AIR, H.P. All Stars

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Kan Grubu: A
Boyu: 1.57 cm
Kilosu: 39 kg

Hobisi: Alışveriş yapmak, tenis oynamak.
En sevdiği renkler: Pembe, beyaz, siyah.
En sevdiği yiyecek: Peynir.
En sevdiği mevsim: Yaz.

Hakkında bilgiler:

- En fazla alt gruplarda bulunan Morning Musume üyesiydi.
- Morning Musume danışmanı Yasuda Kei'ydi.
- En iyi arkadaşı Ayumi Shibata. Yasuda Kei ve Mari Yaguchi'yle de iyi anlaştığı biliniyor.
- 17 Mart, 2017'de profesyonel beysbol oyuncusu Nogami Ryoma ile evlendi ve Nisan, 2018'de sağlıklı bir oğlanı dünyaya getirdiğini açıkladı.

Çeviri: Bessie.
[Resim: fWyId8.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
En aktif Morning Musume üyesiymiş herhalde zamanında. Zaten tanıtımda da en fazla alt grupta bulunan üye diyor. Rika çok eğlenceli bir üyeydi, Dream Morning Musume'de yer alacağı için mutluyum. smile

Teşekkürler.
[Resim: xPdeGf.jpg]
[Resim: atsuhime_number_1.jpg]

Rika eski Morning Musume üyelerinden Yuko Nakazawa ile beraber gelecek yıl Tsunku'nun yapımcılığını üstleneceği "“Atsuhime Number 1" adlı filmde oynayacakmış. Bu onun ilk film tecrübesi olacak. Filmin çekimleri gelecek ay başlayacakmış.
Çok güzel ve tatlı bir kadın. Arkadaşlarım çok beğeniyor :3
[Resim: tumblr_mpjqjtQRVy1rzyvmbo4_250.gif]
the queen yuna kim◄
(07-24-2012, Saat:03:46 AM)ѕєℓιηα Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok güzel ve tatlı bir kadın. Arkadaşlarım çok beğeniyor :3

Evet öyle. Geçenlerde Morning Musume'den mezuniyet konserini izledim de hakikaten çok güzel bir konserdi. Gruba çok şey katmış bir üyedir kim ne derse desin. smile
[Resim: FGcB4.jpg]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. idolü olan eski Morning Musume üyesi Rika Ishikawa ile tanıştı. 18 dakikalık konuşmaları bonus track olarak Yuki'nin ilk solo single'ı "Shortcake"de yer alacak.

Yuki 10 senedir Rika'nın büyük bir fanı olduğunu belirtirken "10 yıllık hayalim gerçek oldu. O benim idol olmak istememe sebep olan kişi, onunla tanışabilmek büyük bir onur ve onunla konuşabilmek de rüya gibi." dedi.

Rika ise "Yuki'nin ismimi çok kez çeşitli yerlerde söylediğini biliyorum ve ben de hep onunla çalışmak istedim." dedi.

Hello! Project ve AKB48 arasında bu tip güzel şeyler görmek çok hoş. smile Zaten çoğu AKB48 kızı Morning Musume'ye ve üyelerine hayran, Yuki'nin de Rika'ya hayran olduğunu biliyordum. Hatta Morning Musume seçimlerine katılıp alınmadığını da bir kez daha hatırlatalım. smile

[Resim: rcWbw.jpg]
[Resim: tumblr_md6xfnQcAV1qa0fiwo1_500.jpg]

Artık Japonya'da 19 Ocak olduğuna göre Rika'nın doğum günü. Mutlu yıllar Rika-chan! Balloon
Ishikawa Rika, ilk çocuğunu dünyaya getirdi!

Blogu aracılığıyla sevenlerine, sağlıklı bir oğlanı doğurduğunu duyurdu. Şu an her ikisi de iyi durumda ve iyileşmekteler. Ishikawa, bu deneyimin hayallerin çok ötesinde olduğunu ve ilk kez bebeğinin gözlerine baktığı anı hiç unutmayacağını paylaştı.

Ishikawa Rika, 17 Mart 2017'de profesyonel beysbol oyuncusu Nogami Ryoma ile evlenmişti.

Kendisi Morning Musume'nin 4. jenerasyonu arasında çocuk sahibi olan son üye, bunun için de Morning Musume annelerinden tavsiyeler beklediğini söyledi.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Tebrikler!  Bravo
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
  • Toruga
Bul
Tebrikler, Rika adına çok sevindim. Bence çok iyi bir anne olacaktır. Bravo
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haruna Ogata (尾形春水) (Eski Üye) Bessie. 13 3,266 08-16-2019, Saat:07:28 PM
Son Yorum: Toruga
Smile Mari Yaguchi (矢口 真里) (Eski Üye) Bessie. 25 14,829 08-11-2019, Saat:06:30 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Sayumi Michishige (道重 さゆみ) (Eski Üye) Bessie. 86 33,477 07-13-2019, Saat:09:10 PM
Music Riho Sayashi (鞘師里保) (Eski Üye) Bessie. 24 9,789 06-29-2019, Saat:04:21 PM
Heart Nozomi Tsuji (辻希美) (Eski Üye) Bessie. 10 4,833 05-17-2019, Saat:09:41 PM
  Haruna Iikubo (飯窪春菜) (Eski Üye) Bessie. 16 5,163 04-27-2019, Saat:01:11 PM
  Natsumi Abe (安倍 なつみ) (Eski Üye) Bessie. 19 9,043 11-10-2018, Saat:11:39 AM
  Aika Mitsui (光井 愛佳) (Eski Üye) Bessie. 9 4,304 11-04-2018, Saat:03:05 PM
  Hitomi Yoshizawa (吉澤ひとみ) (Eski Üye) Bessie. 18 8,236 10-06-2018, Saat:07:04 PM
  Ai Kago (加護 亜依) (Eski Üye) Bessie. 29 13,289 06-16-2018, Saat:08:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi