Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
(05-29-2012, Saat:11:16 AM)yusufyusuf17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Zor ve güç bela bir şekilde sınıfı geçtiğimi öğrendikten sonra , çok sevdiğim arkadaşlarımın sınıfta kalmasını görmek bana acı veriyor.
Birimiz sevinirken diğerimiz ağlıyor,ama onların bir suçu yok ellerinden geleni yaptılar , hatta çoğu dersleri iyi ama dil ve anlatımdan sınıfta kaldılar ne yazık ki.
Onlarında geçmesini isterdim , seneye aynı sınıfta olmak ve gene gülüp eğlenmek isterdim.
Şimdi seneye onlarsız ne yapıcam ben Huh Sad Sad

yusufyusuf17 benim de durumum seninle aynı ama sadece bir kısmı. Benim de arkadaşım Dil ve Anlatım yüzünden sınıfta kalmak üzere eğer ben geçersem o kalırsa gerçekten çok üzülücem. Sad Ayrıca kalırsa okulu bırakacağını söylüyor. Fakat ben hala ümitliyim ne kadar hayatımda bir hocaya not için yalvarmamış olsam da bunu ilk kez arkadaşım için yapıcam. Belki hoca vicdana gelir de arkadaşımda kalmaktan kurtulur. Nolur geçsin nolur. Sad
[Resim: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkki.jpg]
Bul
Saçlarım Herman Li'ninkiler gibi olana kadar kestirmeyeceğim. -___-
[Resim: QOJ7evi.png]
Ne yapacağımı, ne düşüneceğimi, nasıl davranacağımı artık hiç bilmiyorum Huh
Duygularım yok mu oldu artık ağlayamıyorum :/
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Biz Japonları anime çizimlerinden bile tanırken millet neresiyle bakıyor da hepsinin birbirine benzediğini iddia ediyor anlamıyorum..
Bul
Keşke herşey bir kaç ay önceki gibi olsaydı..
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
Cuma gününe kadar alan değişim kağıdıyla bakışacağım.
[Resim: Qxpk4x.jpg]
Sıkıldım hemde çok...ama yine de mutluyum.Big Grin
Herkesin izlediği dizileri izlemiyorum , Dünyaca bilinen hiç bir filmi izlemiyorum , herkesin okuduğu kitapları okumuyorum ,tanıdıklarımın muhteşem dediği müzikleri dinlemiyorum , bazılarının umursamadığı ve bazılarınında sevmediklerini seviyorum . Kısaca farklıyım .

Bundan dolayı sevilmemeyi hak ediyor muyum ?
Neden insanlar farklı olanları dışlarlar ki?
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Kralı gitse üzülmem. Bi' de ağlayamazdım kimse kusura bakmasın yani !
[Resim: QvR6mZ.gif]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 11 2,025 06-15-2020, Saat:02:31 PM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi