Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Bir mucize olup yarınki sınavım süper geçse...

[Resim: tumblr_m7fdo0mp7j1rsskhm.gif]

暗い照明の幕が上がるよ 楽しみじゃない? ♥.♥

Juniel -JUNI ♥
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
inşallah.smile

okul artık bitse...
Hep aklımdasın...
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
(05-24-2012, Saat:05:59 PM)la felicita Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Benim kalmaktan bahsettiğim derste, çıkıp da ortalamam 83, beş düşmüyor diye ağlayan tiplerin olmasından nefret ediyorum. Hem de ufak çaplı bir ağlama da değil, anne babası ölmüş gibi. Yazıktır, günahtır ya. İnsan biraz şükretmeyi bilmeli, bir kere de, o da nazar boncuğu olsun demeyi bilmeli. İnsan kendi acısının acı olmadığını bilmeli ya. Yazıklar olsun.

Galiba her zaman aynı şeyleri yaşıyoruz...
Geçenlerde arkadaşım bana geldi ve biliyomusun X matematikten çok kötü aldı,ağlaya ağlaya gözü şişti ben falanca ile beraber gittik yanına susturmak için ama çok düşük aldığı için bi türlü acısını dindiremedik dedi.
Bende sanıyorum 20 felan aldı , kaç aldı dedim "75 Sad " dedi.
Ben o anda şaşkına döndüm , yeni ben 45 alsam arkadaşlarıma birşeyler ısmarlayacak duruma geldim kız 75 aldım diye hüngür hüngür ağlıyor.
Onuda geçtim arkadaşlarıda bu durumun kötü bir durum olduğunu düşünüyor.
Ben sınıfta kalmamak derdindeyim o 5 almak derdinde.
Allah'ım şu insanları gözünü doyursun,tepem atıyo bunları görünce sen nasıl şükretmiyosunda ağlıyosun diye bağırasım geliyo birde "çok düşük aldıım şimdi napacam " demezmi , resmen bizimle alay ediyor.

Bu yaptıkları biz iğnsanoğlunun bir özelliğini daha ortaya koyuyor:
İnsanın gözü asla doymaz,istedikçe ister
[Resim: korsanlar.gif]

Açık denizlerde yolunu kaybetmiş kaptan[Resim: serdumen.gif]
Bana Japonca şarkıları anlıyormusunda dinliyorsun diyen arkadaşımın telefonunda Portekizce şarkı bulunca olanlar oldu Big Grin
[Resim: vSXcm.gif]

Ishihara Heart satomi(m)
Bul
okul yorgunluğunu üzerimden atmak smile
[Resim: _3859320_orig.jpg]
Bul
artık yorulduk hepimiz...okul bitsin,yani kapansın...smile
Abim olmasını çok isterdim Sad
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Her şeyi geçtim de dünyanın en haysiyetsiz insanıyla aynı sınıfı paylaşmak ağır be.
[Resim: QvR6mZ.gif]
Geometri hocasını parçalara bölüp, bir bavula sıkıştırıp, arabasının bagajına koymak istiyorum sonrada "Evet, abi ben yaptım." demek... Ne huzur verici smile

[Resim: 34yquxl.gif]

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 3 623 11-22-2019, Saat:03:30 PM
Son Yorum: livzyliz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi