Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Masaüstündeki her şeyi bir dosyaya attım gitti Big Grin ...

..

Annemle konuşmak iyi geldi bütün her şeyi anlattım gitti. Beni satan arkadaşlarımı falan . Her neysee gözlerim sabaha çok kızaracak olamaaz !! Sad

İyi geceler Japan - Fans smile
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Forumdaki şu Kore hayranlığına bir son vermek geliyor içimden ama elimden ne gelebilir ki... İmzaları silmek mi, yoksa Korece terim kullananlara uyarı puanı vermek mi... Bu dürtüler ve hisler artık son raddeye gelmeye başladı, ama böyle bir şeyi yapamayacağımı ben de biliyorum...
[Resim: QOJ7evi.png]
içimden...the gazette anata no tame no kono inochi şarkısını 1000 kere dinlemek geçiyor!!!Big Grin süper!!!
sizde benim kadar seviyormusunuz bu şarkıyı?smile
Evet yarın Seto Koji'nin doğum günüü smile smile
Mutluyuum smile Huzurluyumm Big Grin

(Sakın haa bakın Özel günler bölümüne Seto Koji doğum günün kutlu olsun diye konu açmayın darılırım valla smile ) O konu benim ! Big Grin

Videoda hazırladım onuda koyacağım ... Yuppi benim birtanem 24 yaşına girecek . Aslında büyümesi kötü bir şey sonra benim yaşımdan uzaklaşıyor .. Tongue Neyse Japonya saati için 3 saat var.. Haha şimdiden mutlu yıllar benim birtaneme . Twitterdan da twit atacağım . Muah .. hahahahahah çok çok çok çok mutluyum ben amaaaa smile inşallah 2 3 sene sonra beraber kutlarız ben inanıyorum sonuçta ki inanıp da başaramadığım bir şey görülmemiştir smile smile

Şaka mı acaba bunlar?
[Resim: fWyId8.jpg]
Of ya Eylül sınavına kaldı mezuniyetim Sad
Yalnızlık alışıncaya kadar kötü bir şey, alıştıktan sonra sıkıntı yok.
[Resim: QvR6mZ.gif]
(05-17-2012, Saat:02:29 PM)aybüke* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Forumdaki şu Kore hayranlığına bir son vermek geliyor içimden ama elimden ne gelebilir ki... İmzaları silmek mi, yoksa Korece terim kullananlara uyarı puanı vermek mi... Bu dürtüler ve hisler artık son raddeye gelmeye başladı, ama böyle bir şeyi yapamayacağımı ben de biliyorum...

Bende bazen rahatsız olmuyor değilim hani. Okashii
Bul
Arkadaşımın Güney Kore veya Japonya'ya gitme ihtimali varmış . Neyse ki yakın arkadaşım Big Grin
Ne güzel ya masa tenisi sayesinde ülke ülke dolaşıyor .. Bana 'Senide bakıcım olarak alırım yanıma' dedi Big Grin Eğer izin vermezlerse ben senn yerine Seto Koji ile fotoğraf çekilir sana atarım dedi Big Grin

Kıskandırcak aklı sıra beni hıhh ....

Big Grin

Bir öğretmene çok kızgınım onun yüzünden geçebileceğim bir dersten kaldım Sad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 3 645 11-22-2019, Saat:03:30 PM
Son Yorum: livzyliz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi