Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Bazı insanları ciddiye almamak lazım. >________<
Bul
Bu saatte yemek yemeyeydim iyiydi.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: atA3oAW.gif]
Bul
Durmadan ders programını değiştiren okuluma teşekkürler.
Yarın o kadar harika dersler var ki, hayattan soğudum.
[Resim: e4815b681e0f7426e17a1f9857985085.jpg]
Artık ders çalışmaya başlamalıyım. + Bir sürü birikmiş dizi&film&anime var. Souka
Nandeee!! Benden 2 tane olmalıydı ya Sad
Bul
O zaman diğerine ders çalıştırıdın değil mi glşh ^^

Ah! YDS sınavını da başarıyla atlatsam ne güzel olurdu smile
O değil de, bilgisayarımda kanji karakterler yok diye üzülüyorum bir tek. Yoksa öğrenemeyeceğimden falan değil yani. o_O'
Heheh he hı o_O'
Bul
Bağzılarının hayatıma karışmalarından nefret ediyorum . Sanki annem veya babam.
İstediğin kadar yakın arkadaşım olabilirsin ama bu sana hayatıma karışma yetkisi vermez . Sanane istediğim gibi yaparım saçımı ben beğeniyorsam sana ne oluyor yani senin ne haddine ? Hep böyle yapıyorlar ve artık sabrım taşmaya başladı . Neymiş perçemsiz daha güzelmişim belki ben kendimi böyle seviyorum sanane yani . Birde şu Japonya aşkımı kınıyorlarya onlara ayrı bi gıcığım var zaten . Japonya ile ilgili ettiğim dualar Seto Koji ilgili ettiğim dualar kabul olmazmış o hayallerimin hiç biri gerçek olmazmış sizene ya siz ne karışıyorsunuz ki annem ve babam dahi karışmıyorlarken . Sizin ne haddinize . Bunların aynısı kaç kere yüzlerine de söyledim ama beyin yetmezlikleri olduğu için anlamıyor hiçbiri . Tam mutluyum derken yine sinirimi çıkarmayı başardınız tebrik ederim .
(Çok konuştum sanırım özür dilerim Japan-Fans)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

yanlış yolda olduğumu , yanlış düşündüğümü, hayatıma yanlış yön verdiğimi çok geç fark ettim. üstelik aklıma o kadar çok güvenip herkese ne kadar haklı olduğumu büyük bi gayretle savunurken... şimdi kendimi değiştirecek gücü bile bulamıyorum
[Resim: tumblr_n2ynug44j91qbf8kso5_250.gif][Resim: tumblr_n436w8uZLe1qbf8kso10_250.gif]
Bul
Ohaa o nasıl güzel bir kokudur. Lol Durduk yere burnuma gelen koku; bir deniz havası, hafif rüzgar, tuzlu su ve yosun kokusu...
Yaz geldi, oh bee.. smile
Bul
artık şu bilgisayarı elimden bırakıp hayata dönmek istiyorum ama yapamıyoruumm Sad
[Resim: images?q=tbn:ANd9GcQrGgCfIVH5vvW9-_ePwkL...jaV7Hv6H_Q]
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 29 4,047 02-05-2024, Saat:02:38 PM
Son Yorum: ciki

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi