Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Teşekkürler B'z .
....
Ocean kelimesinin Türkçesi nedense bir türlü aklıma gelmedi sonra B'z'in şarkısı 'Ocean' geldi aklıma ve Türkçesi .. Haha çok güzel , benim İngilizcemin iyi olmasını müziklere borçluyum Big Grin
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Evet, kıskanıyorum. Elimde değil. Başkalarının benim hayallerimi yaşamasına katlanamıyorum. En çokta, benim çoktan o hayallerden umudu kesmiş olmama kızıyorum. Evet buna katlanamıyorum.
Bul
Yarın yarın yarın ..
Acaba neler olacak çok merak ediyorum beni dinler inşallah .
Lütfen lütfen lütfen

Bu gün çok yoruldum, yorgunluktan da ölüyorum şu an... Sabah hastane işimizi erkenden hallettik ve ardından alışverişe çıktık annemle, epey moral oldu.. Ve bu gün ilk topuklu ayakkabımı aldım. Topuğu sanırım kafam kadar. :S Ben onunla nikahta nasıl yürüyeceğim...
[Resim: QOJ7evi.png]
sevdiğim şeyleri kimseyle paylaşmak istemiyorum varmı itirazı olan paylaşımcı değilim sevdiğim şeyleri kıskanıyorum suçmuu !
[Resim: vSXcm.gif]

Ishihara Heart satomi(m)
Bul
Japon lokantasına gitmek istiyorum artık! Çatlayana kadar yemek yemek orada. Oğf Şu projelerim bir bitsin ilk işim o lokantaya gitmek olacak!

[Resim: tumblr_m7fdo0mp7j1rsskhm.gif]

暗い照明の幕が上がるよ 楽しみじゃない? ♥.♥

Juniel -JUNI ♥
Bul
Seni sevmekten hiç korkmuyorum. Çünkü biliyorum seni düşündüğüm sürece hep benimle olacaksın. Varlığın ne önemi var ki...
Bul
japonya sokaklarında gezmek ve birçok japon arkadaş edinmek istiyorumm <3 smile
[Resim: angel3.gif]

HiÇ yAdIrGaMaDıM yÜzÜnÜ iNaN çOk TaNıDıK gÖnLüMe HoŞgElDiN sEvDiĞiM
kUsUrA bAkMa OrTaLıK bİrAz DaĞıNıK.....
Bul
Monoton hayatın da iyi yanları varmış aslında.Onca insanın arasında fark edilmiyorsun.Hüzünlü sarkıların kulaklıkta dinlenmesi nasıln daha makmulse insanların arasında olan benim fark edilmemem de daha makbul.Nede olsa insanların hepsi birbirinin aynısı değil mi.
Bul
Ölmek.Bu hastalıklardan bıktım.

[Resim: 34yquxl.gif]

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 4 966 02-22-2020, Saat:12:56 AM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi