Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Off insanların yanında gülmek sonra bir odaya geçip sessiz sessiz ağlamak ne kadar zor . 2 dk. Mutlu olmak sonra yine üzülmek .
Mecburum tek başıma ağlamaya kime söyleyebilirim ki derdimi , kime anlatabilirim ? Anlatsam bile anlayabilecekler mi beni sanki derdime ortak olabilecekler mi ?
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Keşke "Gillian Hills" kadar güzel olabilseydim ya. Hastasıyım şu kadının.
[Resim: QOJ7evi.png]
Pembe de çok yakışıyor. Heart
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
Ahh , insanları gerçeğe inandırmak gerçekten de zor .

Hiçbir şey hissedemiyorum. Darmadağınım. Sadece ona ulaşabilmek istiyorum...
Bul
Sakallar mı? o.o Aman Tanrım! O'nu bir an önce görmek istiyorum. Heart
[Resim: tumblr_nkdg0jcZNv1qkyug3o1_400.gif]

Bul
Görmemi engelleyen bir sis, bir duman veya bir karanlık değil, düpedüz onun aydınlığı oluyor çoğu zaman. Ona bakmaya çalışırken yanan gözlerimdeki o acı, artık bana zevk vermeye başladı. Artık yanacaklarını bile bile korun etrafında toplanan o kelebekleri çok iyi anlıyorum.
[Resim: QOJ7evi.png]
İçinden Ne Geçiyor? Konusu olmasa ben derdimi kime anlatırdım bilmiyorum. İyi ki varsın 'İçinden ne geçiyor ? ' konusu Heart

..........................................................

Artık gökyüzüne bakıyorum ve konuşuyorum 'Seto' oradaymış gibi . Bu beni mutlu ediyor smile

İçimden Japonya'ya doğru giden bir gemideyken dolunaya bakmak geçiyor. Tabi direk Japonya'da olsam daha iyi olurdu Gomen
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Mıy mıy mıy yaparaktan bir o yana, bir bu yana yatmak istiyorum. Biri bana tost yapsın, çay yapsın istiyorum!
[Resim: atA3oAW.gif]
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 3 826 11-22-2019, Saat:03:30 PM
Son Yorum: livzyliz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi