Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Ahh ~ Alice Nine - Shou ~ Bu kadar muhteşem ve kusursuz bir sese sahip olup, varlığımı bu dünyadan uzaklaştırıyorsun ya,
işte o yüzden seviyorum seni Heart
Bul
Sol gözüm seğiriyor... Hayırdır inşallah!
Bul
Sabahın köründe pikniğe gidip sucuk-ekmek yapmak kadar zevkli bir şey yok. Big Grin
[Resim: QOJ7evi.png]
Ayy! Ruhsal çöküntü yaşadım resmen Souka
Bul
Shoko Tendo, beklediğimden daha güzel bir kadınmış.
NU'EST im de bir ayı tamamladı. Benden küçüklerin şarkıcı olmalarını çekememeye başlamayacağım. Big Grin Noonaları onları çok seviyor zaten. Kardeşcağızlarım benim. Big Grin
Çıkar aklından bunu. Onlar aslında yok.. Yok öyle bir şey Big Grin Gözün kaymasın gülşah, onlar aslında yok! Big Grin
Yok yok, kesinlikle yok.. Souka Önüne bak sen. Başladıysan bitirmeyi de bil kendi emeğinle..
Onlar aslında yok..
Bul
glşh'ın aklından ne geçirdiğini merak ettim. Acaba sorsam mı? Big Grin
Bir ullzanga aşık oldum gibi geldi. Souka Rolleyes

[Resim: tumblr_m7fdo0mp7j1rsskhm.gif]

暗い照明の幕が上がるよ 楽しみじゃない? ♥.♥

Juniel -JUNI ♥
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Yabancı mektup arkadaşlarım olduğunu söyleyince insanlar niye "Nasıl anlaşıyorsunuz?" diye soruyorlar ki? Kuş dili diyeceğim, Simlish diyeceğim... Be ademler, İngilizce bilmem bu kadar tuhaf mı?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 29 4,047 02-05-2024, Saat:02:38 PM
Son Yorum: ciki

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi