Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Geçmiş olsun mako_chan.

-----

Geçen yıl aldığım gotik bir elbise vardı. Sadece bir kere giymiştim ve açıkçası biraz boldu çünkü bedeni yoktu. Az önce denemek için giydim ve tam geldiğini görünce çok sevindim. Saçlarım da elbise de uyumlu oldu, kendimi bir an bir j-rocker gibi hissetmedim değil... O davette saçımı, makyajımı ve ayakkabılarımı da uygun kombin edersem elbisemle, o zaman o gazla Harajuku'ya kadar giderim. Big Grin
[Resim: QOJ7evi.png]
aybüke*: Gotik mi dedin? Ahh benimde gotik bir elbisem var ben çizdim annem dikmişti... Mezuniyet balomda giymiştim... Ama şu an o elbise üzerimden dökülüyor yazın o kadar kilolu olduğuma inanamıyorum. Bir daha giydiğimde hayal kırıklığına uğradım zayıflamak ne kadar güzel olsada böyle kötü yanlarıda olabiliyor...

--

Yayınım için nasıl heyecanlıyım nasıl? Lol

[Resim: tumblr_m7fdo0mp7j1rsskhm.gif]

暗い照明の幕が上がるよ 楽しみじゃない? ♥.♥

Juniel -JUNI ♥
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
(04-12-2012, Saat:01:03 AM)aybüke* yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Geçmiş olsun mako_chan.

Saol aybüke

Canım çok sıkılıyor Sad
(04-11-2012, Saat:10:52 PM)mako_chan yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Annem bir an önce iyileşse ne kadar mutlu olurum...

Geçmiş olsun mako_chan.

________

Yaz stajı için bir sürü iş çıkardılar. Of! Okashii
Bul
(04-11-2012, Saat:10:52 PM)mako_chan yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Annem bir an önce iyileşse ne kadar mutlu olurum...

Geçmiş olsun mako_chan.

Gene geliyor lanet sınavlar ve çalışmam gereken bir yığın not var. Angry
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
Teşekkürler Reikon, Toruga

Yarın güzel haberlerle uyanmak istiyorum.
Geçmiş olsun mako_chan.

Kolay gelsin Toruga. smile

Yetişmesi gereken milyonlarca çizim, proje ve sınav var ama benim içimden çalışmak hiç mi hiç gelmiyor. Sad Ne yapsam.

[Resim: tumblr_m7fdo0mp7j1rsskhm.gif]

暗い照明の幕が上がるよ 楽しみじゃない? ♥.♥

Juniel -JUNI ♥
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Bu böyle devam ederse, ona göre davranmayı da bilirim!
Bul
Birileri o çocukları kurtarsın istiyorum.
Birileri onları yalnız bırakmasın.
Bunu benim yapmam mümkün görünmese de. Bir gün muhakkak birşeyleri değiştiricem.

-A-
Bul
Bendeki zeka nasıl bir zekadır Allah'ım... Ben niye dönem ödevimi son güne bıraktım...
[Resim: QOJ7evi.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 29 4,047 02-05-2024, Saat:02:38 PM
Son Yorum: ciki

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi