Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Büyümek denen şeyin tam olarak kaç yaşında gerçekleştiğini gerçekten merak ediyorum Big Grin
Bu akşam kuzenimle Misket oynadım, rengarenk misketlere aşık oldum ve çok eğlendim Big Grin
Sanırım hiç büyümeyeceğim Big Grin
Bul
İşim var benim artık. Para kazanabileceğim bi işim var. Ama kazabilmek için o işi yapmam lazım. Çok vaktimi alacak. Ee, Japonlar ne olacak?
Bul
Niye gene bu kadar çok yedim acaba? Aç değildim, canım bile çekmiyorduSad
Bul
Yumi çok üşengeçsin! Utan kendinden... Sad
~ GazeRock Lover ~
Bul
Katekyo Hitman Reborn açılsada kaldığım yerden okumaya devam etsem yaa -.-
[Resim: tumblr_lyn2iktGmt1qj96p1o1_500.gif]
Bul
Travma... o.0

Çok çalış Reikon! Çok çalış! Bir artı daha ve 100!! Big Grin Big Grin
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
Şu an içimden "Rei-chan ne demek istedi acaba" diye kara kara düşünüyorum... o.O Lol Lol
~ GazeRock Lover ~
Bul
(12-20-2011, Saat:10:24 PM)Yumi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Şu an içimden "Rei-chan ne demek istedi acaba" diye kara kara düşünüyorum... o.O Lol Lol

Hahaha Lol

"Travmalar da Acil Bakım" diye bir dersimiz var ve hoca 5 artısı olana sözlüsünü 100 veriyor. Yarın yine konu anlatırsam sözlüm 100 olucak. Onun için çalışıyorum! Big Grin
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
(12-20-2011, Saat:10:31 PM)Reikon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hahaha Lol

"Travmalar da Acil Bakım" diye bir dersimiz var ve hoca 5 artısı olana sözlüsünü 100 veriyor. Yarın yine konu anlatırsam sözlüm 100 olucak. Onun için çalışıyorum! Big Grin

Hee... Travma falan deyince ben de dedim "Tamam Rei-chan'ı kaybediyoruz sanırım! :O" Lol Neyse ki öyle bir şey yokmuş. Sevindim. Big Grin
Kolay gelsin Rei-chan. Umarım alırsın o 100'ü. Dualarım seninle. Big Grin
~ GazeRock Lover ~
Bul
Sevdan kalbimde volkan gibidir.
En sevdiğim tatlı kazandibidir.
Tai sev beni, sokma müşküle,
Seninle kaşık atalım iki tabak keşküle Tongue
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 3 622 11-22-2019, Saat:03:30 PM
Son Yorum: livzyliz