Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
canım çok sıkılıyor offfffff
Bul
Flower grubundan en sevdiğim kız Fujii Shuuka ve Happiness'ten en sevdiğim kız KAREN (Fujii Karen) kız kardeşler ve Johnny's WEST'ten de Fujii Ryusei de ikisinin abisi. Rolleyes
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
Artık parmaklarım terledi ya yazı yazmaktan. Tongue  Valla yine ben bu halimle iyiyim. Sevgili adminimizi ve diğer forum yöneticilerin hallerini düşünemiyorum bile. Huh  Kesin çok fazla iş yapıyorlardır. Sad
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
seneye sınavım var ama çalışmak istemiyorum Sad
Bul
Insanin istedigi bolumu kazanmasindan daha guzel ne olabilir ki? 😀😀

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]
  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

@nana-chan

Hayırlı olsun, adına çok sevindim. ^^/
~

Bugün çok mutluyum.  Çünkü ablamın üniversite yerleştirmesi açıklandı. İstediği üniversiteyi kazandı.  YTÜ kazandığı üniversite. Big Grin Big Grin Bravo istediği üniversiteyi  kazanan tüm arkadaşları kutlarım

Bul
çook hastayım  Sad Sad
Bul
Elin Oğlu isimli TV şovundaki Masa, iaido gösterilerindeki Masataka-san imiş! o.o Gece gece aydınlanma yaşadım. Gösteriler esnasında o derece konsantre ve ciddi olan birinin bu denli sempatik ve eğlenceli olabileceğini tahmin edemezdim. Yine sevimliliğinizle beni kendinize hayran ettiniz, ey Japon halkı! :3
~

(07-26-2015, Saat:01:34 AM)Hilda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Elin Oğlu isimli TV şovundaki Masa, iaido gösterilerindeki Masataka-san imiş! o.o Gece gece aydınlanma yaşadım. Gösteriler esnasında o derece konsantre ve ciddi olan birinin bu denli sempatik ve eğlenceli olabileceğini tahmin edemezdim. Yine sevimliliğinizle beni kendinize hayran ettiniz, ey Japon halkı! :3

O programı annem, ablam ve ben her cumartesi izliyoruz. (Babam da ara sıra bizimle beraber izliyor.) Big Grin Gerçekten çok komik bir program. Masataka'ya bayılıyorum ya. Çok tatlı. Rolleyes Rolleyes Rolleyes Herkese tavsiye ediyorum.

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 3 645 11-22-2019, Saat:03:30 PM
Son Yorum: livzyliz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi