Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Hastayım, yorgunum ama uyuyamiyorum.o.o
Çok nadirdir ama şu soğuk havada rüzgar kulaklarima çok feci vurmaya başladı. Şu an evin içindeyken bile bu oluyor.Sad
[Resim: 9qAl2o.jpg]
Bul
ay demi mirai san benim ellerim sanki buz tutmuş gibi hissediyorum Sad
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
Çıldıricim*, yazılı kağıtlarını hazırlamak için tüm hafta uğraştım, sonunda bitti diyip gittim çıktı almaya, bilgisayarda bi' açtık tüm harfler karışmış, her şey darmaduman, sinirimden ağlayacaktım resmen. Oturdum tek tek en baştan düzeltip tekrar yazıcıya yolladım, *dan* aynı şey. Epey bi' uğraştıktan sonra çıktıyı aldım ama bu sefer de puntolar orantısız olmuş, ölür müsün öldürür müsün!?

[Resim: table-flip-meme-300x270.jpg]
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
hilda san bayağı sinirlenmiş olmalısın (bir an içimde korku oldu da) ben de şimdi naruto'yu izledim sonrada buraya girdim smile benim de bugün okulda bir mucize oldu matematik sınavlarımız açıklandı çok şaşıdığım bir rakam çıktı karşıma 76 almışım ve de çok şaşırdım hala onun etkisindeyim genelde çok düşük alırdım 30 - 40 gibi alırdım ama bu ''76'' rakamı beni gerçekten çok şaşırttı smile :O

Bul
Ezgi-chan çalışınca başarılamayacak hiçbir şey yoktur, sonraki sınavlarında çok daha yüksek puanlar alırsın inşallah. GANBATTE! ^^/
~

teşekkürler hilda-chan smile sen de okula gidiyor musun gidiyorsan kaça gidiyorsun smile (böyle sorduğum için beni bağışla ama çok merak ediyorum Gomen )

Bul
Ahahaha sorun değil Ezgi-chan, okula gidiyorum diyebilirim, 9-10-11-12 hepsine gidiyorum. :D Öğretmenim ben. ^^
~

aaaaa çok şaşırdım ben seni öğrenci zannediyordum hilda-chan smile sana onee-chan diyebilirmiyim? smile gerçekten çok şaşırdım bir öğretmenin japon fanı hatta moderatör olabileceği aklıma gelmezdi doğrusu Huh smile smile smile smile smile

Bul
İstediğin şekilde seslenebilirsin, sorun değil benim için. :D
Aslına bakarsan birçok meslek grubundan Japon fanı arkadaşımız var ama gizleniyorlar. :D
~

arigatou onee-chan smile sayanora onee-chan Wave

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 3 622 11-22-2019, Saat:03:30 PM
Son Yorum: livzyliz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi