Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Son bir aydır o kadar çok gereksiz insanla muhattap oluyorum ki iş gereğiyle, kendimi dünyaya kapatıp gerzekçe pinekleme isteği oluştu içimde. Hikikomorileri anlamaya başladım sanırım, yolda görsen yüzüne bakmayacağın yüzlerce insanla gereksiz bir samimiyet içine girmek sosyallik denen şeyden tiksindiriyor insanı kesinlikle.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"What does it mean to be strong?"
Bul
içimden geçenleri anlatmama kelimeler yetmez bir açıdan kendimden utanıyorum, kızıyorum,iğreniyorum bir açıdanda benim ne suçum var kalp bu ben mi istedim sanki diyorum ve bunu ona söylememeye yemin ediyorum hiçbir zaman bilmeyeceksin.... arkadaşım Sad
[Resim: vSXcm.gif]

Ishihara Heart satomi(m)
Bul
Kötü bir sınav sezonu,muallakta kalan 2 oturum...
Her neyse artık İstanbul'a döndüm.
Ne olacaksa olur.
Elimden geleni yaptım.
Daha fazla düşünmeyeceğim.

-A-
Bul
Lutfen bu seneyi atlattiktan sonra kimse bana 2013 demesin.
Hayatimin en kotu yili bu sene oldu.
O kadar emegime karsin bir sonucta alamadim!
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]

Umarım istediğim bölüm gelir de, rahatlarım... Stresten kilo verdim ya, zaten 36 bedenim, iyice eriyip gideceğim he...
Forumu özlemişim bu arada...
[Resim: QOJ7evi.png]
Çok özledim be demirim seni... Tribünde meşaleler yakıp, sloganlar atıp bir kaç gün sesimin gelmesini, beraber ağlamayı, gülmeyi, besteler yapmayı. Ne olur başlasın artık şu lig. Gol yediğinde başlayalım ''neyleyim cebimde ki milyon doları'', truvalar yapalım yine cümle alem görsün Adana'nın demirsporlu olduğunu. Toplumsal olaylara duyarsız kalmayalım gene direnelim beraber. İster aşk desinler aramızdakine isterlerse takıntı hiç fark etmez. Ben senin, sen de benim olduktan sonra ne fark eder! Şehrin asi çocukları sığmıyor sokaklara mavi şimşeğim yolunu bekliyorlar dört gözle! Aley aley aley...
[Resim: jcW273d.gif]

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul
Hangi diziyi çevireceğime hala karar vermedim, tanrım... Kafayı yiyeceğim!
[Resim: large.gif]
Bul
Dun ne eglendim be Big Grin Hala hatirlayip sacma salak guluyorum Lol
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]

Resmen süründürdüm şu diziyi ya. Kendi kendime sinirlendim. Benden hiçbir şey olmaz. Angry
Bul
Önümdeki uzun ve zorlu yol maalesef ki çok korkutucu. Souka
[Resim: fWyId8.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 3 622 11-22-2019, Saat:03:30 PM
Son Yorum: livzyliz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi