Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
3 Japon kızdan oluşan Honey Popcorn'un çıkış şarkısını dinledim ve çok beğendim. Gerçekten KPOP dinleyen birisi olarak da çok başarılı buldum. Ama ne yazık ki çok fazla nefret görüyorlar (özellikle Japon ve AV aktrisleri olmalarından dolayı), yine de onları savunan kişiler de var ve onlardan biri de benim. Dün yayınlanan klip şimdiden 700.000 izlenmeye ulaştı! Çok iyi!   Cool
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Son sınavlarım... Umarım şimdiye kadarki emeğim boşa gitmez, bu sefer hak ettiğimi almalıyım!  Angry

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Arkadaşımın yaptığım bir SCANDAL coverını defalarca dinliyor oluşu beni cidden şaşırttı. Oysa ki kısa bir cover'dı.

Bir de "Sen Haruna'dan daha iyi söylüyorsun" demesi...

Sonuçta Haruna yani ne bileyim ((: Taptığımız bir kişilik ((:
Ara
Dünya Kupası ve AKB48 Senbatsu'su için Ramazan Bayramı'nı buldunuz değil mi başka gün kalmamıştı.
[Resim: Qa8We6.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Bastır Japonya Bastır!!! Angry Angry #Dünya Kupası'18

Ara
Sevinçten ağlayacaktık üzüntüden ağlattın bizi Japonya...
Ah be... Sad Sad Sad

Ara
Japonya'ya giderken 1000 yen 30 TL civarı bir şey yapıyordu şimdi 2 katına çıktı sayılır. Artık CD filan bile almak mümkün değil bu kurla...
  • ~Haruna~
Uzun zaman oldu JapanFans. smile Özlediğim pek çok şey var.
Yolunda gitmeyen de bir hayatım. Keşke her şey farklı ilerleseydi.
  • ~Haruna~
Ara
Buraya yazmak istedim, bu sene 11.sınıfa geçtim ama doğruyu söyleyeceğim artık gerçekten okula gitmek istemiyorum hatta geçen sene bilerek kalacaktım bile, açıktan okumak istiyorum sabahları kalkıp o ortama gidip 9 saatimi orda harcamak istemiyorum ve seneye staj var meslek lisesi olduğu için stajada gitmek istemiyorum gerçekten okumak istemiyorum açıktan okumak istiyorum ve şuan gerçekten artık kendi yapmak istediklerimi yapmak istiyorum.
[Resim: tumblr_paf1pbgEre1qlem5oo3_540.gif]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi