Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Çok sıkıcı olan kursum bittiği için mutluyum Tongue
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

vay be şuan cevaplanmamış 20'nin üstünde arkadaşlık isteğim var ya ben o kadar arkadaşlık gönderiyor muyumki? (aslında gözüme kestiğim misal avatarını veya imzasını beğendiğim yahut yeni kayıt olan Ortalamanın altında veya üstünde yorumu olan insanlara arkadaşlık isteği gönderiyorum)
Bul
Yarın kısmetse artık, nihayet, umarım ve inşallah Japonca dersine gireceğimmm. *heyecan heyecan* Bana okula gitme hevesi getirecek kadar sevmişim ben bu ülkeyi, dilini, kültürünü. Hayatta hiçbir şey imkânsız değilmiş; eğitim hayatımın 14. Yılında bu şevk beni Japonca dersi için yakalayacakmış. Souka (İçinde bir Japon fanı ruhu taşıdığına inandığım Doğu Avrupa hocam sizin dersi de es geçmeyelim :T )
Bul
Her şeyden sıkıldım, hiçbir şey yapmamaktan da.

(10-15-2015, Saat:10:53 PM)Edebiyatçı Kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yarın kısmetse artık, nihayet, umarım ve inşallah Japonca dersine gireceğimmm. *heyecan heyecan* Bana okula gitme hevesi getirecek kadar sevmişim ben bu ülkeyi, dilini, kültürünü. Hayatta hiçbir şey imkânsız değilmiş; eğitim hayatımın 14. Yılında bu şevk beni Japonca dersi için yakalayacakmış. Souka (İçinde bir Japon fanı ruhu taşıdığına inandığım Doğu Avrupa hocam sizin dersi de es geçmeyelim :T )

Yerinde olmayı ne kadar isterdim. :/
Bul
(10-15-2015, Saat:10:56 PM)Hypnotize Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Her şeyden sıkıldım, hiçbir şey yapmamaktan da.

(10-15-2015, Saat:10:53 PM)Edebiyatçı Kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yarın kısmetse artık, nihayet, umarım ve inşallah Japonca dersine gireceğimmm. *heyecan heyecan* Bana okula gitme hevesi getirecek kadar sevmişim ben bu ülkeyi, dilini, kültürünü. Hayatta hiçbir şey imkânsız değilmiş; eğitim hayatımın 14. Yılında bu şevk beni Japonca dersi için yakalayacakmış.  Souka  (İçinde bir Japon fanı ruhu taşıdığına inandığım Doğu Avrupa hocam sizin dersi de es geçmeyelim :T )

Bu anın gelebilmesi için ne kadar çabaladığımı bir bilsen... Buna rağmen şans eseri (lafın gelişi böyle diyorum bir şeyi gerçekten istiyorsan sana mutlaka geldiğini düşünüyorum -gerekeni yaptığın taktirde- ) alan dışı ders olarak geçebildim. İmkânsızdı oysaki geçen seneye kadar. Hayatta ne olacağını kesinlikle bilemiyorsun, bu yüzden çabalamaya değer.
Bul
(10-15-2015, Saat:11:05 PM)Edebiyatçı Kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-15-2015, Saat:10:56 PM)Hypnotize Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Her şeyden sıkıldım, hiçbir şey yapmamaktan da.

(10-15-2015, Saat:10:53 PM)Edebiyatçı Kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yarın kısmetse artık, nihayet, umarım ve inşallah Japonca dersine gireceğimmm. *heyecan heyecan* Bana okula gitme hevesi getirecek kadar sevmişim ben bu ülkeyi, dilini, kültürünü. Hayatta hiçbir şey imkânsız değilmiş; eğitim hayatımın 14. Yılında bu şevk beni Japonca dersi için yakalayacakmış.  Souka  (İçinde bir Japon fanı ruhu taşıdığına inandığım Doğu Avrupa hocam sizin dersi de es geçmeyelim :T )

Bu anın gelebilmesi için ne kadar çabaladığımı bir bilsen... Buna rağmen şans eseri (lafın gelişi böyle diyorum bir şeyi gerçekten  istiyorsan sana mutlaka geldiğini düşünüyorum -gerekeni yaptığın taktirde- ) alan dışı ders olarak geçebildim. İmkânsızdı oysaki geçen seneye kadar. Hayatta ne olacağını kesinlikle bilemiyorsun, bu yüzden çabalamaya değer.

Hem sevindim senin için , hem de kıskandım. -Doğruya doğru. smile Ben çabalamayı sevmiyorum sanırım. ._.

(Sohbet olunca uyarı gelir mi bilmiyorum, bu yüzden kısa keseyim. smile  )
Bul
Su an sinifta benim hakkimda destan yaziyolar -.-
[Resim: 6616C6A09338B91E9106D765B696570E69521088]
Bİlgisayarı niye açtım, yine neye takıldım.. Sırf bunun için amacından sapmama uygulaması olmalı, başka siteleri açmayan Big Grin
Uzun zamandır annem, ablam ve ben ramen yemiyorduk. Bu iyi oldu. (İçimden geçen bu.) smile
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
Haftasonuna sevinmeye korkuyorum. Yorgunluktan kurtulacak bir yol bulsam da süper olur.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 1 114 08-12-2019, Saat:05:41 PM
Son Yorum: livzyliz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi