Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Yaşasın bütün derslerim tamam smile
Asfaltında yumurta pişirdiğim şehrim ne olur daha fazla yakma bizi kurban olim yeter ya valla yeter. Hayır zevk mi alıyorsun bilmiyorum ki ateş püskürüyorsun resmen!
[Resim: jcW273d.gif]

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul
Burslu bir üniversite hayatı geçirebilmek için bilet alabilirsem babam bana uzakdoğuda kısa bir gezinti için mali destek olacak. Turgut Özal Hukuk, geliyorum.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bul
Tam çevirilere başlamışken olur mu bu ya Sad
neden böyle olmak zorunda ki ??
[Resim: n5llP.jpg]
Bulaşık yıka, yemek yap, çamaşır as, ütü yap, evi sil allahım ne zor işmiş bunlar ya bittim resmen biri de yorgunluk kahvesi filan yapsa ne güzel olurdu!
[Resim: jcW273d.gif]

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul
Tadaimaa minna-san! Dance
Bul

İlk maaşımı çok faydalı şeylere harcamış olmanın dayanılmaz hafifliği var üstümde. Hepsi tek tek benim bebeğim o.o
"What does it mean to be strong?"
Bul
Sabah sabah kim kalkıp o salak sınava girecek yaa. Of!
Bul
İlk defa birinin beni yetenekli bulması sevinciyle dün bütün gün ders çalıştım ve şuanda kafamı zor topluyorum. İlk defa Türk kahvesi içtim o derece Sad
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 11 2,105 06-15-2020, Saat:02:31 PM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi