Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Amakusa Ryuu'yu çok seviyorum, çok havalı, çok zeki.... ah, onun gibi olmak istiyorum _
Bul
(09-12-2011, Saat:01:25 PM)aybüke* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Üzüldüm ya, Andy Whitfield'ın ölmesine gerçekten çok üzüldüm. Sad

inamadım Sad insan sorgulamıyor değil,
ölümün olduğu bir yerde daha ciddi ne olabilir ki..
Bul
Janken'de Takamina kazansın~ Sad
Mako_chan, Kojii-chan n'olur gitmeyin Sad
Bul
(09-12-2011, Saat:01:25 PM)aybüke* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Üzüldüm ya, Andy Whitfield'ın ölmesine gerçekten çok üzüldüm. Sad

aa ben de çok şaşırdım :S gerçekten üzücü..

[Resim: tumblr_ltz9myU8Tb1r3svw5o4_250.gif] [Resim: tumblr_ltz9myU8Tb1r3svw5o6_250.gif]
Hayatı seviyorum!! (Herşeye rağmen Big Grin )
Bul
Bu ilaçlar yan etki olarak uyku yapıyor. Uyuyunca da sanki astral seyehate çıkıyorum. Narkoz gibi, hahaha seviyorum ilaçlarımı... Big Grin
[Resim: QOJ7evi.png]
Bu seminer konuları çok can sıkıı nette bile bulamıyorum. off off
Bul
Bir an önce patates püresi yemek istiyorum!!!
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
(09-13-2011, Saat:08:21 PM)YJH Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bir an önce patates püresi yemek istiyorum!!!

Canım patates püresi çektiBig Grin
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 11 2,128 06-15-2020, Saat:02:31 PM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi