Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güncellemeler
Güncelleme işlemi başarıyla sonuçlandı. Hem eklentilerin hem de forumun sürümü yükseltidi. Test süresinde bir sorunla karşılaşmadım ama gözden kaçırmış olabilirim. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bana bildirin. İyi forumlar.
[Resim: AVfeVS.jpg]
[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • , Hilda, ~Haruna~
(01-20-2018, Saat:02:20 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Güncelleme işlemi başarıyla sonuçlandı. Hem eklentilerin hem de forumun sürümü yükseltidi. Test süresinde bir sorunla karşılaşmadım ama gözden kaçırmış olabilirim. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bana bildirin. İyi forumlar.

Güncellemeden sonra login pop up'ının düzgün çalışmadığını tesbit ettim. Mybb'nin yeni sürümüyle ilgili bir hataydı ve girş yap dediğimizde pop up çıkarmıyor, login kutusunu sitenin en altında sol alt köşede gösteriyordu. Hata düzeltilmiştir. Hatayı alan kullanıcılarımız tarayıcınızın önbelleğini temizledikten sonra yeniden deneyebilirler.

Başka sorunlarla karşılaşırsanız lütfen bildirin.
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Hilda, ~Haruna~
Güncelleme işlemi başarıyla sonuçlandı. Hem eklentilerin hem de forumun sürümü yükseltidi. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Test süresinde bir sorunla karşılaşmadım ama gözden kaçırmış olabilirim. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bana bildirin. İyi forumlar.
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Hilda, ~Haruna~
Forumda güncelleme ve bakım işlemleri tamamlandı. Bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bana bildirin. İyi forumlar.

Giriş yapılamaması yönündeki sorun çözüldü. Mybb'nin yeni versiyonundan kaynaklanmaktaydı. Bilginize.
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie.
Avatar upload sorunu ile karşılaşıldı ve sorun çözülmüştür.
- King & Prince grubuna dair özel bölüm Johnny & Asscociates / Popüler Johnny's Grupları bölümü içerisine açılmıştır.

Yeni bölümler eklenmeye devam edecek. Cool
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi