Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dream Morning Musume (ドリーム モーニング娘。)
Dream Morning Musume (ドリーム モーニング娘。)

[Resim: dream_morningmusume.jpg]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Dream Morning Musume (aynı zamanda Morning Musume OG olarak da bilinir) Morning Musume grubundan mezun olmuş fakat hala aktivitelerini Up Front Agency'le devam ettiren -başka bir grupta veya solist olarak çalışmak ya da bir skandal sonucu Morning Musume'den atılmak gibi- eski Morning Musume üyelerinden oluşur.

Üyeleri

İlk Jenerasyon Üyeleri (1997)

• Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

İkinci Jenerasyon Üyeleri (1998)

Dördüncü Jenerasyon Üyeleri (2000)

• ILinki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
  • Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. (çocuğuyla ilgilenmek için ayrıldı)

Beşinci Jenerasyon Üyeleri (2001)

Altıncı Jenerasyon Üyeleri (2003)

Yedinci Jenerasyon Üyeleri (2005)

Alt Grupları

Afternoon Musume

Diskografi

Albümler

[2011.04.20] Dreams. 1 (ドリムス。1)

Single'lar

[2012.02.15] Shining Butterfly

Konser Turları

[2011] Dream Morning Musume Concert Tour 2011 Haru no Mai ~Sotsugyousei DE Saikessei~ (ドリーム モーニング娘。コンサートツアー2011 春の舞~卒業生 DE 再結成~)

• [2012] Special LIVE 2012 Nippon Budokan Dai Ichi Shou Shuumaku 「Yuusha Tachi, Shuugousyo」
  • [2012.06.20] Dream Morning Musume Special Live 2012
Çeviri: Bessie.
Kaynak: Hello!Project Wiki
[Resim: fWyId8.jpg]
Teşekkürler Bessie, bu üyelerin hepsi birer efsanedir. Morning Musume'ye bir şeyler kazandırdı hepsi zamanında. Ama yeniden bir araya gelmeleri onların eski popülaritelerini koruyamadıklarını ve yeniden gündeme gelmeye çalıştıklarını gösteriyor sanki. Yine de eski üyeleri bir arada görmek güzel, umarım Ai-chan da bu gruba dahil olur ve gözümüzün önünden kaybolmaz. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
(09-13-2011, Saat:11:21 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Teşekkürler Bessie, bu üyelerin hepsi birer efsanedir. Morning Musume'ye bir şeyler kazandırdı hepsi zamanında. Ama yeniden bir araya gelmeleri onların eski popülaritelerini koruyamadıklarını ve yeniden gündeme gelmeye çalıştıklarını gösteriyor sanki. Yine de eski üyeleri bir arada görmek güzel, umarım Ai-chan da bu gruba dahil olur ve gözümüzün önünden kaybolmaz. smile

Bu grup bence onların eski Morning Musume yıllarını özlediklerini gösterir. Bu yüzden de ben iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. smile
Evet umarım Ai-chan'ı burada görürüz. Shy
[Resim: Ie0kA.jpg]

Grubun 16 Ekim'de Nakano Sun Plaza'da verdiği konsere sürpriz 2 konuk katıldı. 2 eski Morning Musume üyesi Maki Goto ve Tsuji Nozomi de konserdeydiler.

Maki Goto, "Çok uzun zaman oldu! Yeniden herkesle beraber olduğum için mutluyum!" derken, aynı zamanda gelecek yıl vereceği aradan önce 4 Aralık'ta vereceği konsere de herkesi davet etti. Daveti Tsunku'dan aldığını söyleyen Maki Goto, "Bana bir Dream Morning Musume konserine gelmemi söyledi. Gelip izleyeceğimi söyledim ama onun asıl kastettiği sahneye çıkmamdı." dedi.

[Resim: xgsjY.jpg]

Toruga

17.10.2011 - Tokyohive
SNSD'nin Japon versiyonu gibiler çok seviyorum onları Lol
[Resim: LCqE5.gif]

I'll eat you♥....

Yaguchi Mari ve Yasuda Kei Kimi ni Todoke şarkısını söylüyorlar. Heart

Çok güzel bir şarkıymış ve müthiş söylüyorlar. Heart Açmadan önce acaba anime Kimi ni Todoke'nin şarkısı mı diye düşündüm. smile
Teşekkürler Bessie-chan. smile
(11-25-2011, Saat:09:49 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok güzel bir şarkıymış ve müthiş söylüyorlar. Heart Açmadan önce acaba anime Kimi ni Todoke'nin şarkısı mı diye düşündüm. smile
Teşekkürler Bessie-chan. smile

Bende öyle düşünmüştüm. Ama bu şarkı da güzelmiş. Shy

[Resim: 395267708.100.jpg]

[Resim: 395248567.100.jpg]

[Resim: 3NP6l.jpg]

[Resim: oYmpR.jpg]

[Resim: W2afz.jpg]

[Resim: NGRq9.jpg]

[Resim: UKEN0.jpg]

[Resim: gjaXj.jpg]