Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kawaguchi Haruna (川口春奈)
e4w5Gix.jpg
js1I1MS.jpg
9qwId6a.jpg
vRDuger.jpg
AR0yvmV.jpg
CSPYVc8.jpg
MQBvhKZ.jpg
xgERz78.jpg
6qOh5ye.jpg
CjrnFWV.jpg
CwVuLwJ.png

Ara
Çok tatlı bir kız ilk Gto dizisinde görmüştüm. Beğendiğim genç oyunculardan biri smile
Bir sürü fotoğraf paylaşmışsın hepsi birbirinden güzel emeğin için teşekkürler..
Ara
ben bu oyuncumuzu ouran high school host club dizisinde tanıştım gerçekten güzel ve tatlı bir kız smile
12yDU2LJYtEh7W.webp

Ara
Kawaguchi Haruna 20. Yaş Gününde Yeni Fotoğraf Kitabını Piyasaya Sunacak!

pWVWGoV.jpg

Aktris Kawaguchi Haruna 20. yaş günü olan 10 Şubat'ta 3. fotoğraf kitabı 'haruna3'ü piyasaya sunacak. Fotoğraf kitabının teması ise "20. yaş" ve çekimleri Hawaii ile Hırvatistan'da gerçekleştirildi. Bu fotoğraf kitabında Kawaguchi yalnızca bikini ile değil iç çamaşırı ile de son derece cesur pozlar verecek. Önceki fotoğraf kitabındaki masum imajı yerine bu fotoğraf kitabında seksi/olgun bir kadın imajı çiziyor. Ayrıca fotoğraf kitabı 160 sayfadan oluşuyor, fiyatı ise 3000 yen.

031e2pv.jpg

Fotoğraf kitabı ile ilgili Kawaguchi; "Hırvatistan ve Hawaii gibi muazzam bir doğada favori personelimle çevrelenmekten dolayı çok mutluyum. Mutluluğun tadını çıkarırken her şeyi özenle yaptım." derken, bu fotoğraf kitabı Kawaguchi'nin 18 ile 20. yaş arasını kapsıyor. Bu durumla ilgili kendinden emin bir şekilde "Fanlarımın her zaman gerçek beni görmesini istemiştim. "Sadeyim!" ya da "Ben buyum!" gibi bir intiba yaratmak istiyorum." diye de ekledi.

hCHsMxD.jpg

Kawaguchi, fotoğraf kitabını kutlama amacıyla 11 Şubat'ta Shinjuku'daki Kikunoya Kitap Evinde bir buluşma düzenleyecek. Kawaguchi bu buluşma ile ilgili; "Beni seven herkesin orada olmasını istiyorum! Lütfen 20. yaşıma basarak büyüyüşümü tüm samimiyetinizle izleyin!" dedi.

Çeviri: a.j.
Kaynak: Tokyohive, JDoramaID
CwVuLwJ.png

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan
Ara
Paylaşım için teşekkürler aj. smile
12yDU2LJYtEh7W.webp

Ara
Kawaguchi Haruna'nın Alın Kompleksi Olduğu Ortaya Çıktı!

cpKWHkZ.jpg

26 Ocak'ta aktris Kawaguchi Haruna Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. "haruna3" adlı fotoğraf kitabının çekimlerinden bir fotoğraf yayınladı.

Kawaguchi'nin fotoğraf çekimlerine yansıyan beklenmedik bir kompleksi olduğu ortaya çıktı. Kawaguchi "Alnımı gösterdiğim birçok an var ancak bununla ilgili bir kompleksim de var." dedi. Fotoğrafta Kawaguchi saçlarını at kuyruğu şeklinde toplayarak alnını ortaya çıkarıyor. "Komplekslerinizi sevmelisiniz. Bu yüzden bende son günlerde alnımı gösteriyorum." dedikten sonra kendinden emin bir şekilde "Bu yıl kendimi daha çok seveceğim ve kendimle daha çok ilgileneceğim." dedi.

Fanlar aktrisin alın kompleksi olduğunu öğrenince çok şaşırdı ve bloğunda "Senin alnını seviyorum! Haruru'nun alnı çok şirin!" ve "Asla değişme!" gibi yorumlarda bulundu.

Çeviri: a.j.

Kaynak: tokyohive
CwVuLwJ.png

• kagami chan
Ara
Kawaguchi Haruna, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile beraber "Isshukan Friends" adlı live-action filminde başrol oynayacak. Film Şubat 2017'de vizyona girecek.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Kendisini "Sukitte Ii nayo" ve "Yankee-kun to Megane-chan"dan biliyorum. Tabii Yudai Chiba'ya muhtemelen yaptığından da.  Big Grin
Eğlenceli biri ve tatlı da.^^
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
  • kagami chan
Ara
* İlk mesaj güncellenmiştir.

tumblr_o40a9vmwDq1u7titio3_500.jpg

tumblr_o40a9vmwDq1u7titio4_500.jpg

tumblr_o40a9vmwDq1u7titio5_500.jpg
 LyrgD0.png

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
tumblr_oktw52dprQ1ujrspho1_500.png

tumblr_oktw52dprQ1ujrspho2_500.png

tumblr_oktw52dprQ1ujrspho3_500.png

tumblr_oktw52dprQ1ujrspho4_500.png

tumblr_oktw52dprQ1ujrspho5_500.png
 LyrgD0.png

Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi