Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ikemen Desu ne (美男ですね) (2011) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı
Star 
İKEMEN DESU NE!
480px-Ikemendesune1.jpg

Kanal: TBS
Tür: Romantik, komedi, müzik
Tema Şarkısı: Everybody Go by Kis-My-Ft2
Yıl: 2011
Oyuncular:
A.N.JELL
Takimoto Miori: Sakuraba Mio
Tamamori Yuta: Katsuragi Ren
Fujigaya Taisuke: Fujishiro Shu
Yaotome Hikaru: Hongo Yuki
A.J Şirketi
Takashima Masanobu: Ando Hiroshi
Yanagisawa Shingo: Mabuchi Hajime
Katase Nana: RINA
Nose Anna: Sawagi Yumiko
ve Kojima Haruna: NANA

Konu: Abisinin kılığına girerek onun hayallerini gerçekleştirmek isteyen bir kızcağızı ve girdiği gruptaki aşk karmaşasını işliyor.

d241698e.jpg

4b05ed8f.jpg

Dizinin Ost'unun kapağı, çıkar çıkmaz onu da paylaşacağım Smile

cc9f0d1c.jpg

BÖLÜM ALTYAZILARI: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

8465.gif
Diziyi Türkçe Altyazılı MP4 olarak indirmek için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. tıklayınız
OST'unu indirmek için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. tıklayınız
Resim ve Gif paylaşımları için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. tıklayınız

Ara
Teşekkür Edenler: mavera501 , Shirushi , mako_chan
Kolay gelsin Nova, bekliyoruz merakla. Smile
7b6EoNu.jpg
Teşekkür Edenler:
Harika bir dizi ilk bölümünü dün izledim ve gerçekten süperdi böyle bir projeyi çeviriyor olmana sevindim ^^
Kolay gelsin Smile
♥ ♥ ♥
MinamitoAtsuko.jpg
♥ ♥ ♥
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Teşekkür Edenler:
Toruga ve mako_chan ikinize de çok teşekkürler Smile Mako_chan beğenmene çok sevindim, çünkü ben de bayıldım ve hatta gülmekten kırıldım Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
Kolay gelsin Nova Wink
ppWuKyc.gif
Teşekkür Edenler:
Aynen öyle bende gülmekten bir acayip oldum mio çok şeker değil mi ayrıca Ren'e aşık oldum süper bir dizi olacak ^_^
♥ ♥ ♥
MinamitoAtsuko.jpg
♥ ♥ ♥
Teşekkür Edenler:
Arigatouu Janoomma Smile Evet haklısın mako_chan bence de manyak olacak Big Grin Evet ya kız cidden rolünün hakkını vermiş ve diğerleri de. Hoş kızı başta sevmemiştim ama şimdi çok seviyorum. Ren'e gelince, aslında Tama'nın tipi daha güzeldi ama dizi için biraz oynama yapmışlar çocuklar, ama bu haliyle de ço..ok havalı Heart
Ara
Teşekkür Edenler:
Heart 
Çoo..ook teşekkürler çeviri duyurusu için. Takipçinim Nova-chan.Hikaru'yu bu dizide görmek çok güzel, dün 1. bölümü izledim bayağı uzundu neyse sana kolay gelsinSmile
Ara
Teşekkür Edenler:
Dizinin ilk bölümü harikaydı!
Kolay gelsin @Nova ^^
sabırsızlıkla çevirini bekliyor olacağım..

Teşekkür Edenler:
Teşekkürler Kaminari ve Kojiyuu Smile Kojiyuu sana ayrıca altyazı için de çok teşekkür ederim. Ne, MİNNAAA!!!
Kojiyuu sayesinde ilk bölümün altyazısına kavuştum ve bir talihsizlik yaşamazsam bugün çevirip yollayacağım Smile Altyazı biraz absürd o yüzden birazcık oyalayacak gibi ama, ben elimden geleni yapacağım Wink
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A Clinic On The Sea (海の上の診療所) (2013) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı IDPeaceM 10 1,694 10-26-2014, Saat:08:55 PM
Son Yorum: love1891
  Vampire Heaven (ヴァンパイア・ヘヴン) (2013) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Janoomma 20 3,899 10-12-2014, Saat:11:14 AM
Son Yorum: andacchi
  Saru Lock (猿ロック) (2009) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı glşh 40 6,325 08-12-2014, Saat:08:47 PM
Son Yorum: glşh
  Kamen Teacher (仮面ティーチャー) (2013) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Janoomma 37 4,932 07-27-2014, Saat:07:59 PM
Son Yorum: Janoomma
  Majisuka Gakuen 2 (マジスカ学園 2 ) (2011) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı mako_chan 30 2,306 07-25-2014, Saat:01:41 AM
Son Yorum: mako_chan
  Tenshi no Wakemae (天使のわけまえ) (2010) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı hanajima 9 1,342 05-15-2014, Saat:10:52 PM
Son Yorum: Toruga
  Marumo no Okite (マルモのおきて) (2011) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı mako_chan 6 2,793 04-07-2014, Saat:10:00 AM
Son Yorum: Kojiyuu
  Majisuka Gakuen 3 (マジスカ学園 3 ) (2012) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı mako_chan 26 2,674 02-03-2014, Saat:01:47 AM
  IS - Otoko Demo Onna Demo Nai Sei (2011) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Kojiyuu 20 1,678 01-13-2014, Saat:10:28 PM
Son Yorum: Toruga
  AKB48 - So Long! / 2013 / Türkçe Altyazılı / Tamamlandı mako_chan 6 1,503 11-08-2013, Saat:10:53 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi