Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radyomuzdan Son Haberler ve Gelişmeler
Thumbs Up 
Radio Japan-Fans hakkında en son haberler ve gelişemeleri bu başlıkta sizlerle paylaşacağız.

Radyomuz DJ'lerinden Haser bugünkü yayınıyla beraber DJ'liği özel sebeplerden dolayı bırakmıştır. Dolayısıyla Çarşamba günleri yapıyor olduğu Müzik Zamanı programı artık yayınlanmayacaktır. Kendisine vermiş olduğu emeklerden dolayı teşekkür ederiz.

Böylece DJ sayımız 3'e düşmüştür. Eğer siz de radyomuzda DJ olmak istiyorsanız aşağıdaki linkteki başvuru formunu doldurup bana gönderebilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: Qa8We6.jpg]
Arkadaşlar bu hafta ben tatilde olacağımdan radyoda canlı yayın yapılmayacaktır. Gelecek haftasonu yayınlara kaldığımız yerden devam edeceğiz. smile
Bunu duyduğuma üzüldüm gerçekten, her ne kadar vakit bulupta dinleyemediysemde verdiği emekten dolayı Haser'e çok teşekkür ederim~
Radyomuzda 16 Temmuz 2011 Cumartesi Saat 22.30 ile 17 Temmuz 2011 Pazar Saat 07.00 arasında planlı bakım/upgrade işlemi yapılacaktır.

Bu işlem sırasında radyoda kesinti ve aksaklıklar olabilir.

Güncellemeler sonunda radyomuz daha güçlü bir sunucuda daha kaliteli bir yayın hizmeti verecektir. Ayrıca radyomuzun IP adresi de değişecek ve bu IP adresi DJ'lerimize iletilecektir. Normal dinleyicilerimiz bu değişimden etkilenmeyeceklerdir.

Tüm üyelerimize duyurulur...
Shirushi, DJ ekimize katılmıştır. Programı DJ Shirushi'nin Müzik Kutusu her Cumartesi 19:00-22:00 arası yayında olacaktır. Kendisine şimdiden iyi yayınlar diliyorum. Radyomuza hayırlı olsun. ;)
Aramıza hoş geldin DJ Shirushi eğer fırsat bulursam seni dinlemeye çalışırım...
Hoşbuldum, teşekkür ederim. smile
[Resim: tumblr_m56b44w7Zz1rrdd5mo1_250.gif]
Radyo istatistiklerini Radyo Web Sitesi ana sayfasında Radyo İstatistikleri linkine tıklayarak görebilirsiniz. Artık ana sayfa üzerindeki diğer uygulama çalışmamaktadır.

Mirune, DJ ekibimize katılmıştır. Programı Altın Sarısı her Salı ve Perşembe sizlerle olacak. Radyomuza hayırlı olsun. ;)

Radyo istatistiklerini yeniden radyo web sitemizde görebilirsiniz artık. Fakat radyo.japan-fans.com adresi şimdilik çalışmamaktadır. Lütfen ana sayfaya aşağıdaki linkle ulaşın. Diğer linki yeniden aktif etmeye çalışacağız.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi