Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miyavi - Live In London Albümü Ülkemizde Satışta!
Bakırköy D&R'da yok mu? Ben de oradan almayı düşünüyordum.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Maalesef yok.. Sad
[Resim: QOJ7evi.png]
Ha bu arada, Bakırköy'den alacak varsa elini çabuk tutsun.. Ben bu gün aldım albümü. smile
(08-11-2011, Saat:02:45 AM)aybüke* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ha bu arada, Bakırköy'den alacak varsa elini çabuk tutsun.. Ben bu gün aldım albümü. smile

Yolum düşerse alacağım inşallah, teşekkürler haber verdiğin için. ;)
Ne demek... Big Grin
inanmıyorum ya!!!!!!Bu siteye sadece bi kaç dakikadır üyeyim ve öğrendiğim şeyler ağır gelmeye başladı.Bu kadar şoku arka arkaya kaldıramıyorum.Niye daha önce üye olmadım ki!!!!!!!!!!O kadar sevindim k bu habere anlatamam!Amerika da bu kdar dinlenen bi adam nasıl olurda burda olmaz diyodum ama olmuş bnm haberim yok!!!!!
!!!Gazerock!!!

Hokorashige ni kazashiteta jikoshuchou to iu "riot"
Kono hikari no mukou ni wa jiyuu nado nakatta n'da

...Miseinen...

Bul
(08-13-2011, Saat:11:57 PM)maki-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.inanmıyorum ya!!!!!!Bu siteye sadece bi kaç dakikadır üyeyim ve öğrendiğim şeyler ağır gelmeye başladı.Bu kadar şoku arka arkaya kaldıramıyorum.Niye daha önce üye olmadım ki!!!!!!!!!!O kadar sevindim k bu habere anlatamam!Amerika da bu kdar dinlenen bi adam nasıl olurda burda olmaz diyodum ama olmuş bnm haberim yok!!!!!

Hahah olsun en azından geç te olsa haberin oldu. Hiç olmamasından iyidir. Big Grin
(08-14-2011, Saat:12:00 AM)aybüke* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(08-13-2011, Saat:11:57 PM)maki-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.inanmıyorum ya!!!!!!Bu siteye sadece bi kaç dakikadır üyeyim ve öğrendiğim şeyler ağır gelmeye başladı.Bu kadar şoku arka arkaya kaldıramıyorum.Niye daha önce üye olmadım ki!!!!!!!!!!O kadar sevindim k bu habere anlatamam!Amerika da bu kdar dinlenen bi adam nasıl olurda burda olmaz diyodum ama olmuş bnm haberim yok!!!!!

Hahah olsun en azından geç te olsa haberin oldu. Hiç olmamasından iyidir. Big Grin

Big Grin Evet bununla teselli bulmaya çalışıyorum. Big Grin
!!!Gazerock!!!

Hokorashige ni kazashiteta jikoshuchou to iu "riot"
Kono hikari no mukou ni wa jiyuu nado nakatta n'da

...Miseinen...

Bul
Ben de çok sevindim bu habere. *__*
O değil de Blue Jean'deki albüm tanıtımını merak ettim ben. Big Grin Eğer daha önce duysaydım uzun uzuun bir aradan sonra gidip Blue Jean alırdım Big Grin
[Resim: tumblr_lrpt1429Df1qga6tbo1_r1_500.gif]
Bul
(08-19-2011, Saat:03:57 PM)reikaxue Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben de çok sevindim bu habere. *__*
O değil de Blue Jean'deki albüm tanıtımını merak ettim ben. Big Grin Eğer daha önce duysaydım uzun uzuun bir aradan sonra gidip Blue Jean alırdım Big Grin

Elimde var o dergi, bir ara tararım sayfasını sizler için. ;)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi