Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miyavi - Live In London Albümü Ülkemizde Satışta!
[Resim: Muzik_771717.jpg]

Fazla söze gerek yok, Miyavi'nin "Live In London" albümü EMI tarafından ülkemizde de satışta arkadaşlar. Hatta bu ayki Blue Jean dergisinde de albüm tanıtılmış ve övülmüş. Haberi duyunca çok sevindim, herkesin orijinal olarak almasını temenni ediyorum. ;)

hepsiburada.com: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
D&R: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: xPdeGf.jpg]
o.0 Bu harika bir haber Big Grin

Kesinlikle almalıyım xD Teşekkürler bu muhteşem haber için ^_^
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
Güzel bir haber Miyavi severler için darısı başka sanatçı ve gruplara artık.
[Resim: DrNC7.jpg]
Bul
Belki albüm çok satarsa Miyavi'nin diğer albümleri de gelebilir. smile
Ay inanamıyorum! Cidden satışta! Anca tatilden döndükten sonra alabilirim ne yazık ki... Ama tatilden döndükten sonraki ilk işim albümü hemen almak olacak.. smile
[Resim: QOJ7evi.png]
Bir an gerçek olduğuna inanamadım! Okuyunca mutluluktan gözlerim doldu (>o<) Miyavi'yi sevmeyen J-Rock sever var mıdır, bilmiyorum; ama seven sevmeyen herkesin muhakkak alması gerektiğini düşünüyorum. Belki ne kadar çok tercih edildiğini görünce, diğer grupların albümlerini de ülkemizde satışa sunarlar. Belki de Miyavi'nin, o içinde Türkiye'nin olmadığı dünya turnesinde, bir dahaki sefer biz de oluruz Heart
~人生はゲーム 誰も自分を愛しているだけの悲しいゲームさ~
Bul
Miyavi hayranları adına çok mutlu oldum ^^ Umarım birgün benim sevdiğim gurubunda albümü veya herhangi bir şeyi Türkiye'de satışa çıkar Tongue
Albüm TTnet Müzik sitesine de eklenmiş, dinlenebilir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ben bugün aldım albümü. Tek kelimeyle mükemmel,daha ne diyebilirim ki ? smile
Bul
Ben de bugün Bakırköy D&R'a gittim yoktu. Sanırım internetten sipariş edeceğim yarın. smile
[Resim: QOJ7evi.png]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi