Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Öneri İsteği Başlığı
Herkese selam
Son dönemde çekilmiş aksiyon romantik türünde önerebileceğiniz en iyi diziler hangisi???
Bul
Buzzer beat bence cok guzel bir dizi .dram olarak muzigini bile duysam aglayacak gibi hissettigim dizi one liter of tears.bide itazura na kiss 1 ve 2 sezon
Bul
hana yori dango , hanazakari no Kimitachi,nobutanın doğuşu bence ilk izlenmesi gereken diziler Tabi gençlik dizisi izlemeyi seviyorsanız. Bir litre gözyaşı off çatlayana kadar ağlamıştım hala hatırlıyorum. Hastalıklı ölümlü dizileri sevenlere tavsiye edilir gerçek hayattan alıntı olduğu için etkilenme ihtimaliniz çok yüksek..
Bul
(09-17-2015, Saat:08:30 PM)MrSinan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-17-2015, Saat:07:00 PM)melekk92 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Herkese selam
Son dönemde çekilmiş aksiyon romantik türünde önerebileceğiniz en iyi diziler hangisi???

En son Healer izlemiştim ben fena değildi tavsiye ederim.

Evet onu izledim smile
Japon dizisi olarak önerebileceğiniz?
Bul
Galiba 1 litre gözyaşı kesin izlenmesi gereken dizilerden biri..Herkes tavsiye ettiğine göre izlemekle birşey kaybedilmez dimi smile
Bul
Tarihi ve romantizm türlerinin ikisini de kapsayan veya
hem romantizm hem de gerilim/korku olan izlediğiniz güzel bir yapım var mı? İlk kez Japon dizisi izleyeceğim. Komedi ve trajedi olmasın içlerinde. Souka
Bul
(10-14-2015, Saat:04:27 PM)Hypnotize Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tarihi ve romantizm türlerinin ikisini de kapsayan veya
hem romantizm hem de gerilim/korku olan izlediğiniz güzel bir yapım var mı? İlk kez Japon dizisi izleyeceğim. Komedi ve trajedi olmasın içlerinde. Souka

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. hoşuna gidebilir. Ama çok da romantizm yok.
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
hiç japon dizisi filmi izlemedim bir dizi önerisi var mı (mümkün olduğunca kısa)
Bul
Bende komedi isteyeyim madem. Bu aralar çok ihtiyacım var Big Grin
Bul
(10-14-2015, Saat:08:25 PM)rynardhell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bende komedi isteyeyim madem. Bu aralar çok ihtiyacım var Big Grin

Yamato Nadeshiko Shichi Henge , Shiritsu Bakaleya Koukou , Hanazakari no Kimitachi e (japon saçmalıklarını seviyorsan Big Grin) , Yankee-kun to Megane-chan ve Yukan Club. Hepsi çok iyidir.
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Video Dizi Yardım Bölümü emresen 7 6,278 08-14-2019, Saat:10:37 AM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi