Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Öneri İsteği Başlığı
(05-24-2014, Saat:03:31 AM)Gin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bir sürü amerikan tarzı diziden sonra sıkılıp Japon dizilerine yönelmeye karar verdim Big Grin Umarım isabetli bir karar olmuştur ve Japon dizileri hakkında hiç bir şey bilmeyen ben bu kategori hakkında bilgili olan arkadaşlarımızdan tavsiye istiyorum. Aradığım dizi türü daha çok eğlenceli, komedi, lise komedisi ya da kolej komedisi gibi bir tür aslında tam olarak ben de bilmiyorum nasıl bir tür olduğunu Big Grin Elimden geldiğince bu şekilde özetledim umarım ilgili arkadaşlarımız anlamışlardır. İyi forumlar herkese.

Hana Yori Dango ile başlayın. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
(05-24-2014, Saat:11:02 AM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(05-24-2014, Saat:03:31 AM)Gin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bir sürü amerikan tarzı diziden sonra sıkılıp Japon dizilerine yönelmeye karar verdim Big Grin Umarım isabetli bir karar olmuştur ve Japon dizileri hakkında hiç bir şey bilmeyen ben bu kategori hakkında bilgili olan arkadaşlarımızdan tavsiye istiyorum. Aradığım dizi türü daha çok eğlenceli, komedi, lise komedisi ya da kolej komedisi gibi bir tür aslında tam olarak ben de bilmiyorum nasıl bir tür olduğunu Big Grin Elimden geldiğince bu şekilde özetledim umarım ilgili arkadaşlarımız anlamışlardır. İyi forumlar herkese.

Hana Yori Dango ile başlayın. smile
Buraya bakmadan direk My Boss My Hero ile başlamıştım ama söylediğin diziye de hemen bu bitince başlamayı düşünüyorum, teşekkürler Tongue
Kabunito - Karabük Üniversitesi Japon Dil ve Kültür Kulübü

カブニト
Bul
one liter of tears (1 litre gözyaşı)
izleyenler mutlaka olmuştur ve ben ilk defa bir japon dizisi izledim. çok çok beğendim şiddetle tavsiye ederim... daha güzel tavsiyeniz var ise lütfen söyleyin...
Bul
Hana Yori Dango'yu ben de çok merak ediyorum. Ancak önce animelerini izlemek gerekiyor ve bu da uzun bir zaman süreci demek. Ouran Koukou Host Club da aynı şekilde anime'den sonra live action drama olarak çekilmiş. Hangi birinden başlasak karar vermesi çok zor oluyor. Ben de bir Honda Tsubasa filmi çevirmeyi düşünüyorum. Eğer isteği olan varsa önceliği o filme verebilirim.
Bul
Bana Önere Bileceğiniz Dövüş Sahneleri Çok Olan Majisuka-Gakuen Gibi Bir Dizi Varmı Acaba?
Bul
Merhaba japon dizilerine yeni başladım sayılır. Daha önce nobuta wa produce izledim . Yine onun gibi  bir dii izlemek istiyorum. Onerebileceğiniz bir dizi var mı smile

Not: haruma miura oynarsa dizide çok mutlu olurum Big Grin
Bul
(07-08-2015, Saat:12:22 PM)kanna Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba japon dizilerine yeni başladım sayılır. Daha önce nobuta wa produce izledim . Yine onun gibi  bir dii izlemek istiyorum. Onerebileceğiniz bir dizi var mı smile

Not: haruma miura oynarsa dizide çok mutlu olurum Big Grin

Haruma Miura'nın oynadığı Bloody Monday'i izledim ama Nobuta wo Produce ile pek alakası yok. Nobuta wo Produce'te de oynayan Kamenashi Kazuya'nın oynadığı Yamato Nadeshiko Shichi Henge dizisi biraz benziyor ama romantizm daha fazla. Ben severek izlemiştim.

Ayrıca Hanazakari no Kimitachi e de güzel bir dizi. Umarım yardımcı olabilmişimdir.^^ Tongue
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
(02-07-2015, Saat:12:48 PM)mucahid.12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bana Önere Bileceğiniz Dövüş Sahneleri Çok Olan Majisuka-Gakuen Gibi Bir Dizi Varmı Acaba?

Shiritsu Bakaleyya Koukou dövüşlü bir dizi ve ayrıca Majisuka Gakuen'de de oynayan AKB kızları da var. (gerçi onlar dövüşmüyorlar) Ben severek izlemiştim.
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Okashii şöyle aşırı dram dizi önerebilecek var mı?
Bul
(09-17-2015, Saat:10:38 AM)esranisa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Okashii şöyle aşırı dram dizi önerebilecek var mı?

One Liter Of Tears, Mother, Woman, Mioka, Soredemo Ikite Yuku

Bu dizilerde aşırı dram var hep, hepsi iyi dizi hepsini izleyebilirsin smile
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Video Dizi Yardım Bölümü emresen 7 6,071 08-14-2019, Saat:10:37 AM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi