Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Şarkıyı Kim Söylüyor? / Şarkının Adı Ne? (Yardım Bölümü)
(10-29-2014, Saat:06:49 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-29-2014, Saat:06:25 PM)İrem Mei Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. zil sesinde çalan şarkının adını çok aramadım ama bulamadım Sad lütfen yardııım

J Soul Brothers - S.A.K.U.R.A. ;)

Çok çok çok teşekkürler Lol
3231247375_1_2_R76qYX5o.gif
The boys are always noisy...
tumblr_m6gnlicMmu1qanahpo1_500.gif
Ara
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bu linkteki videodaki ilk başta, 22.saniyede, 44.saniyede ve 2.13 dakikada çalan şarkıların adını lütfen bulabilir misiniz? Çok istedim sanırım ama ben bulamadım Big Grin ^-^
Ara
(11-24-2014, Saat:10:01 PM)İrem Mei Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bu linkteki videodaki ilk başta, 22.saniyede, 44.saniyede ve 2.13 dakikada çalan şarkıların adını lütfen bulabilir misiniz? Çok istedim sanırım ama ben bulamadım Big Grin ^-^

UVERworld - World Lost World
Qa8We6.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bu şarkının adını bulabilir misiniz acaba
Ara
(02-04-2015, Saat:12:01 AM)İrem Mei Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bu şarkının adını bulabilir misiniz acaba

AK-69 - Go Hard or Go Home smile
nj8Dbl.jpg
悲しい歌に愛がしらけてしまわぬ様に
şu şarkıyı söyleyebilir misiniz au haru ride nin filminin sonunda yer alıyor oradan kestim şarkı film için özel yapılmışsa acaba içinde geçenlerin anlamını bana söyleyebilcek varmı?
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ara
(08-10-2015, Saat:05:23 PM)byuben47 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.şu şarkıyı söyleyebilir misiniz au haru ride nin filminin sonunda yer alıyor oradan kestim şarkı film için özel yapılmışsa acaba içinde geçenlerin anlamını bana söyleyebilcek varmı?
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hızlıca araştıdım, zaten ses de tanıdık geliyordu. Ve şarkının adı "Kirari" söyleyen de Ikimono Gakari.  Blush

LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
çok sağol dostum sana müteşekkirim
Ara
Music 
Merhabalar.

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Soru için uygun bölüm bulamadım.

Çok popüler bir şarkı vardı. Hatta TRT'de falan çalardı eskiden. Genellikle genç kızlar söylerdi ama birçok cover yapıldı. Pop türü hareketli bir şarkıydı. Çıkarabilen varmı acaba?
Ara
(02-27-2018, Saat:12:44 PM)Beyaz Majeste Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhabalar.

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Soru için uygun bölüm bulamadım.

Çok popüler bir şarkı vardı. Hatta TRT'de falan çalardı eskiden. Genellikle genç kızlar söylerdi ama birçok cover yapıldı. Pop türü hareketli bir şarkıydı. Çıkarabilen varmı acaba?

Bu kadar kısa bilgiyle bulmak mümkün gözükmüyor. TRT'de filan çalan bir şarkı olması ilginç de hiç duymadım. Japonca olduğuna emin miyiz?
Qa8We6.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi