Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japon Alfabesi,Dilbilgisi,Kelimeler,ve Alıştırmalar Kitapları
Mrb arkadaslar burada yeniyim. Daha öceden 'de burada da gördüğüm   Abdurrahman Esendemir'in  japonca alfabesi, japonca kelimeler, japonca alıştırmalar, japonca dilbisi olmak üzere 4 adet kitabı var ortlama önerdiği siteler'de 100tl idefix'ten  93 TL hafta sonu ile 83 TL ye geliyor almayı düşünüyorum. Alan var mı merak ettim ya da düşünen. 
Bul
(12-23-2017, Saat:01:59 AM)emarafu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Mrb arkadaslar burada yeniyim. Daha öceden 'de burada da gördüğüm   Abdurrahman Esendemir'in  japonca alfabesi, japonca kelimeler, japonca alıştırmalar, japonca dilbisi olmak üzere 4 adet kitabı var ortlama önerdiği siteler'de 100tl idefix'ten  93 TL hafta sonu ile 83 TL ye geliyor almayı düşünüyorum. Alan var mı merak ettim ya da düşünen. 

Konu hakkında detaylı bilgilere kitapların Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ulaşabilir ve sorularınızı orada sorabilirsiniz. Ayrıca kitaplarla ilgili bir süre önce Japan-Fans Blog'da yazdığım Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. okuyabilirsiniz.
[Resim: xPdeGf.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japon Dizileri Severler Mirune 2 998 07-08-2016, Saat:04:01 PM
Son Yorum: Mirune

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi