Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twitter Kodu Kullanımda
Merhaba sevgili Japan-Fans üyeleri,sosyal medyanın alıp başını gittiği şu günlerde forumumuzu sosyal medyayla iç içe yaşatmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla şimdi de Twitter mesajlarını direk forum içinde kullanabileceğiniz bir kod ekledik. Böylece interaktif tweet'leri direk foruma ekleyebilir, içindeki video ve resimleri de direk paylaşabilirsiniz.

Kodun kullanımı oldukça basittir:

Kod:
[twitter]tweet linki[/twitter]

Şu anda twitter kodunu elimizle yazmamız gerekiyor ama daha sonra onu da spoiler gibi mesaj ekranında buton haline getirmeyi planlıyorum.

Örnek bir kullanımı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. görebilirsiniz. Tweet'ler otomatik ortalanmış olarak gelecektir foruma.

Kodla alakalı başka sorunuz olursa yazabilirsiniz. Japan-Fans'ı geliştirmeye devam edeceğiz. Cool
g2NW42.jpg
[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan, Reikon, ~Haruna~
Bu yeniliğe çok sevindim.^^ (Instagram'ı da bekliyorum ayrıca.  Shy)
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Ara
Foruma hayırlı olsun  Bravo Teşekkürler Toruga-san Angel umarım diğer sosyal medyalarda böyle eklemeli olur  smile
Bilimkurgu-Kul%C3%BCb%C3%BC.png?x72727
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga, ~Haruna~
Ara
Beğendiğinize sevindim. smile

(10-31-2017, Saat:11:59 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bu yeniliğe çok sevindim.^^ (Instagram'ı da bekliyorum ayrıca.  Shy)
Instagram'ı da eklemeyi düşünüyorum evet. smile
g2NW42.jpg
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Çok iyi olmuş eline sağlık smile işin teknik tarafı olarak buna bir kod yazman gerekti sanıyorum, hangi dilde yazdın acaba?  Huh  Big Grin
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga, ~Haruna~
Twitter butonu mesaj ekrarına eklenmiştir. Direk tıklayarak elle yazmadan kullanabilirsiniz.

NODvJQ.png
g2NW42.jpg
[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan, Reikon, ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japan-Fans Twitter Sayfası! Toruga 10 5,319 03-17-2017, Saat:06:56 PM
Son Yorum: Toruga
  Spoiler Kodu Eklendi! Toruga 6 4,007 05-15-2012, Saat:08:57 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi