Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKB48 - 8. Janken Turnuvası (24.09.2017)
#11
Dünkü ön turnuva sonuçları:

Alıntı:Solo Birim: (2 kota)
1) Sakurambo no Yousei (Sugahara Riko)
2) Voice Yamada (Yamada Noe)
3) Anime, Ito Itoshi. (Otaki Yuria)
4) Niigata no Utahime (Sato Anju)
5) Takahashi Juri
6) Kojina Yui
7) only1 (Yamauchi Yuna)
8) Sakamoto Erena
9) Omori Miyu
10) Shioi Hinako
11) Kusaka Konomi
12) Hokazono Hazuki
13) Mizuno Airi
14) Takatsuka Natsuki
15) Nozawa Rena
16) Taniguchi Mahina
17) Shirai Kotono

---------------------
Kazananlar
1) Shirai Kotono
2) Sakurambo no Yousei (Sugahara Riko)

Alıntı:4 Üye Birimi: (5 Kota)
1) Amarimono Senbatsu (Nakanishi Chiyori, Murashige Anna, Tanaka Natsumi, Akiyoshi Yuka)
2) Imomu-chu (Tani Marika, Komada Hiroka, Sakaguchi Riko, Tomiyoshi Asuka)
3) Nikoniko (Kubo Satone, Yamamoto Ayaka, Matsuoka Hana, Obata Yuna)
4) song's (Akashi Natsuko, Nakano Reina, Yamada Suzu, Shimizu Rika)
5) Lovelies (Aikawa Honoka, Asai Yuuka, Kamimura Ayuka, Kataoka Narumi)
6) Houou Masako (Takita Kayoko, Iino Miyabi, Okawa Rio, Tatsuya Makiho)
7) Fall in LOVE (Oshiba Rinka, Nakamura Izumi, Ando Erina, Kojima Karin)

---------------------
Kazananlar
1) Amarimono Senbatsu (Nakanishi Chiyori, Murashige Anna, Tanaka Natsumi, Akiyoshi Yuka)
2) Nikoniko (Kubo Satone, Yamamoto Ayaka, Matsuoka Hana, Obata Yuna)
3) song's (Akashi Natsuko, Nakano Reina, Yamada Suzu, Shimizu Rika)
4) Houou Masako (Takita Kayoko, Iino Miyabi, Okawa Rio, Tatsuya Makiho)
5) Fall in LOVE (Oshiba Rinka, Nakamura Izumi, Ando Erina, Kojima Karin)

Alıntı:5 Üye Birimi: (2 Kota)
1) Otsuyoi (Ego Yuna, Ichino Narumi, Saito Makiko, Uchiyama Mikoto, Fukushi Nao)
2) Ichigosan (Oda Ayaka, Mizuta Shiori, Ishikawa Saki, Takeda Tomoka, Iwata Hina)
3) Yamabe to Umibe (Fujiwara Azusa, Isogai Kanon, Fukuda Akari, Takino Yumiko, Yamabe Ayu)
4) nyamm (Azuma Yuki, Koga Narumi, Mita Mao, Hayashi Momoka, Tanigawa Airi)
5) XIII Kiss Me (Kitazawa Saki, Murayama Yuiri, Shinozaki Ayana, Iwatate Saho, Mogi Shinobu)

---------------------
Kazananlar
1) Otsuyoi (Ego Yuna, Ichino Narumi, Saito Makiko, Uchiyama Mikoto, Fukushi Nao)
2) nyamm (Azuma Yuki, Koga Narumi, Mita Mao, Hayashi Momoka, Tanigawa Airi)

Alıntı:6 Üye Birimi: (1 Kota)
1) Chou (Kurihara Sae, Yamashita Emiri, Matsumoto Hinata, Miyazaki Sono, Moriyasu Madoka, Matsuoka Natsumi)
2) ??? (Matsui Jurina, Sato Sumire, Takagi Yumana, Nojima Kano, Okada Miku, Shirayuki Kohaku)

---------------------
Kazananlar
1) Chou (Kurihara Sae, Yamashita Emiri, Matsumoto Hinata, Miyazaki Sono, Moriyasu Madoka, Matsuoka Natsumi)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga, ~Haruna~
Cevapla
#12
2.Gün Ön Turnuva sonuçları:

Alıntı:2 Üye Birimi: (20 Kota)
1) Team Ponchi (Odan Maichi and Okita Ayaka)
2) wMion (Mukaichi Mion and Nakagawa Mion)
3) AiRena (Isshiki Rena and Wada Aina)
4) Azusara (Uemura Azusa and Takei Sara)
5) AriNon (Mineyoshi Arisa and Shintani Nonoka)
6) Nagiffuu (Shibuya Nagisa and Yabushita Fu)
7) Nyanmaho (Yamaguchi Maho and Miyajima Aya)
8) Fresh Peach's (Yasuda Momone and Iwata Momoka)
9) MariAnnin (Iriyama Anna and Abe Maria)
10) ??? (Nakai Rika and Komiyama Haruka)
11) ??? (Nonogaki Miki and Yahagi Yukina)
12) Kumamoto ga Mada Subai Team (Tanaka Miku and Inoue Ruka)
13) =RORI (Ueki Nao and Imamura Maria)
14) HaruMai from Momochihamajogakuin (Kodama Haruka and Fuchigami Mai)
15) Ueno to Shimono (Ueno Haruka and Shimono Yuki)
16) Moon Cupids (Tsukiashi Amane and Ichioka Ayumi)
17) Pome to Mike (Homma Hinata and Toyonaga Aki)
18) FLERI (Iwahana Shino and Goto Moe)
19) (peace) (Kato Yuuka and Kawakami Chihiro)
20) AyuKani-chan (Tano Ayaka and Nakamura Ayaka)
21) Ogino to Suda (Ogino Yuka and Suda Akari)
22) Swan Girls (Oguma Tsugumi and Hasegawa Rena)
23) GachaPiyo (Nishigata Marina and Nara Miharu)
24) NanaMako (Okada Nana and Kojima Mako)
25) Maple Syrup (Sugiyama Aika and Suenaga Oka)
26) MeruMio (Tashima Meru and Tomonaga Mio)
27) Rinriso (Ota Yuuri and Yoshida Akari)
28) Shika vs. Kuma (Hori Shion and Uno Mizuki)
29) melody Twins (Jitoue Nene and Machi Otoha)
30) AoNon (Motomura Aoi and Kimoto Kanaon)
31) MochiImo (Sakai Moeka and Umeyama Cocona)
32) YuuMari Melon (Yamada Marina and Tanaka Yuka)
33) Renattsun (Kojima Natsuki and Kato Rena)
34) SayaMegu (Kawamoto Saya and Taniguchi Megu)
35) Wara (Goto Rara and Sugawara Maya)
36) YuzuAmi (Ishiguro Yuzuki and Kurashima Ami)
37) IsoSari (Souda Sarina and Iso Kanae)
38) Kyoto Kankou Annaisho Nagoya Shiten (Arai Yuki and Takatera Sana)
39) fairy w!nk (Aramaki Misaki and Unjo Hirona)
40) Namba Setouchi Kaizoku-dan (Morishita Maiha and Hongou Yuzuha)
41) Sisters (Jonishi Rei and Nomura Miyo)
42) Hannari Shimai (Ijiri Anna and Mizokawa Mirai)
43) FuuSae (Murase Sae and Yagura Fuuko)
44) Rinanchu (Kushiro Rina and Ishizuka Akari)
45) MomoParu-tai (Kadota Momona and Mishimira Haruka)
46) LIL (Sato Kaho and Morihira Riko)
47) ??? (Yamauchi Suzuran and Takeuchi Miyu)
48) Fluffy (Atsumi Ayaha and Sakamoto Marin)
49) ??? (Kawakami Rena and Takahata Yuki)
50) Maiorita Megami to Girigiri no Onna (Sakaki Miyu and Sato Kiara)
51) Yokonegapyon (Kitagawa Yoshino and Fukai Negai)
52) Nikoichi (Inuzuka Asana and Tsuzuki Rika)
53) (Sasaki Yukari and Shimoguchi Hinana)

---------------------
Kazananlar
1) fairy w!nk (Aramaki Misaki, Unjou Hirona)
2) Arinon (Mineyoshi Arisa, Shintani Nonoka)
3 Fluffy (Atsumi Ayaha, Sakamoto Marin)
4) Yokonega PYON (Fukai Negai, Kitagwa Yoshino)
5) melody Twins (Machi Otoha, Jitoue Nene)
6) MariAnnin (Abe Maria, Iriyama Anna)
7) Namba Setouchi Kaizoku-dan (Hongo Yuzuha, Morishita Maiha)
8) FLEURI (Goto Moe, Iwahana Shino)
9) Isouda (Iso Kanae, Souda Sarina)
10) Hannari Shimai (Mizokawa Mirai, Ijiri Anna)
11) ️ Peace (Kato Yuuka, Kawakami Chihiro)
12) LIL (Sato Kaho, Morihira Riko)
13) nikoichi (Inuzuka Asana, Tsuzuki Rika)
14) Ayukanichan (Nakamura Ayuka, Tano Ayaka)
15) W Mion (Mukaichi Mion, Nakagawa Mion)
16) Shika vs Kuma (Hori Shion, Uno Mizuki)
17) Shimono to Ueno (Shimono Yuki, Ueno Haruka)
18) Renattsun (Kato Rena, Kojima Natsuki)
19) FuuSae (Yagura Fuuko, Murase Sae)
20) Nagiffu (Shibuya Nagisa, Yabushita Fu)

Alıntı:3 Üye Birimi: (15 Kota)
1) Shirokuma-San (Ui Mashiro, Yamamoto Mao, Kumazawa Serina)
2) Aki no houkago, shinkousha no taiikukan de hitori BATON no renshuu ni ase wo nagasu Kato Minami wo okujou kara hakuai no manazashi de mimamori nagara futo hikoukigumo wo mitsuketa Yabuki Nako wo mite bijutsushitsu ni komori "geijutsu to wa nanika?" to nankai na mondai ni atama wo nayamashite ita jibun ni egao ga modoru Shiroma Miru. (Kato Minami, Shiroma Miru, Yabuki Nako)
3) jewelry (Jo Eriko, Ishida Yuumi, Nishizawa Rurina)
4) ??? (Ichikawa Manami, Yumoto Ami, Tano Yuka)
5) Okapers* (Furuhata Nao, Muto Tomu, Fujita Nana)
6) Osuman (Kari) (Kitahara Rie, Miyazaki Miho, Oya Shizuka)
7) Kokeshi Sisters (Takakura Moeka, Ichikawa Miori, Murakawa Vivian)
8) Suncon (Sashihara Rino, Minegishi Minami, Kashiwagi Yuki)
9) HanTanNee (Yokoyama Yui, Yamamoto Sayaka, Miyawaki Sakura)
10) Unit mei wa nashi, hakushi no mama (Morita Ayaka, Matsumura Megumi, Yamao Rina)
11) Neru Mae ni Hitsuji Kazoe Tai (Chiba Erii, Nishikawa Rei, Kai Kokoa)
12) Rupurenon (Takahashi Mau, ishimura Nanako, Kado Yuria)
13) Genghis Cats (Kusakabe Aina, Seiji Reina, Murakumo Fuka)
14) HiMaCho Panda (Hiwatashi Yui, Ma Chia-Ling, Cho Orie)
15) MinaRioKomu (Imada Mina, Fukagawa Maiko, Shimizu Rio)
16) Kokotarun (Naiki Kokoro, Sano Haruka, Mori Kaho)
17) ??? (Goto Risako, Matsumoto Chikako, Ota Ayaka)
18) Madonna (Ozaki Mami, Kuroiwa Yui, Hyodo Aoi)
19) ??? (Oba Mina, Takayanagi Akane, Matsumura Kaori)
20) KadoIshiIshi (Ishida Chiho, Ishida Minami, Kadowaki Miyuna)

---------------------
Kazananlar
1) Sankhon (Sashihara Rino, Kashiwagi Yuki, Minegishi Minami)
2) Nerumae ni Hitsuji Kazoe-tai (Kai Kokoa, Chiba Erii, Nishikawa Rei)
3) Unit na wa Nashi, Hakushi no Mama (Morita Ayaka, Matsumura Megumi, Yamao Rina)
4) Genghis Cats (Murakumo Fuka, Kusakabe Aina, Seiji Reina)
5) Rupurenon (Kado Yuria, Takahashi Mau, Nishimura Nanako)
6) Dancing Cats (Ichikawa Manami, Yumoto Ami, Tano Yuka)
7) Santarou (Oba Mina, Takayanagi Akane, Matsumura Kaori)
8) KadoIshiIshi (Kadowaki Miyuna, Ishida Chiho, Ishida Minami)
9) Kokeshi Sisters (Takakura Moeka, Ichikawa Miori, Murakawa Vivian)
10) Aki no Houkago... (Kato Minami, Shiroma Miru, Yabuki Nako)
11) Madonna (Ozaki Mami, Hyodo Aoi, Kuroiwa Yui)
12) Okapaazu (Muto Tomu, Fujita Nana, Furuhata Nao)
13) Hantannee(Yokoyama Yui, Yamamoto Sayaka, Miyawaki Sakura)
14) kiss no Tempura (Kitahara Rie - Miyazaki Miho - Oya Shizuka)
15) HimaCho Panda (Hiwatashi Yui, Ma ChiaLing, Cho Orie)

Alıntı:16+ Üye Birimi (1 Kota)
1) AKB48 16. Nesil (Asai Nanami, Inagaki Kaori, Umemoto Izumi, Kurosu Haruka, Sato Minami, Shoji Nagisa, Suzuki Kurumi, Taguchi Manaka, Taya Misaki, Nagatomo Ayami, Harima Nanami, Homma Mai, Maeda Ayaka, Michieda Saki, Mutou Orin, Yasuda Kana, Yamauchi Mizuki, Yamane Suzuha)
2) Team 8 (Sakaguchi Nagisa, Yokoyama Yui (8), Tanikawa Hijiri, Sato Nanami, Hayasaka Tsumugi, Sato Akari, Mogi Masumi, Okabe Rin, Honda Hitomi, Shimizu Maria, Takahashi Ayane, Yoshikawa Nanase, Oguri Yui, Oda Erina, Sato Shiori, Hidaritomo Ayaka, Utada Hatsuka, Yokomichi Yuri, Hattori Yuna, Noda Hinano, Hashimoto Haruna, Hirano Hikaru, Chou Kurena, Takahashi Sayaka, Nagano Serika, Ota Nao, Yamada Nanami, Yamamoto Ruka, Onishi Momoka, Hama Sayuna, Nakano Ikumi, Abe Mei, Hitomi Kotone, Shitao Miu, Gyouten Yurina, Takaoka Kaoru, Hirose Natsuki, Yoshida Karen, Terada Misaki, Kuranoo Narumi, Yamada Kyoka, Yaguchi Moka, Shimoaoki Karin, Miyazato Rira)

---------------------
Kazananlar
16 enpi Chu! (Asai Nanami, Inagaki Kaori, Umemoto Izumi, Kurosu Haruka, Sato Minami, Shoji Nagisa, Suzuki Kurumi, Taguchi Manaka, Taya Misaki, Nagatomo Ayami, Harima Nanami, Homma Mai, Maeda Ayaka, Michieda Saki, Mutou Orin, Yasuda Kana, Yamauchi Mizuki, Yamane Suzuha).)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Cevapla
#13
Bugünkü etknlikte, turnuva için eşleşmeler yapıldı.
janken-tournament-fixture-2017.jpg

nyamm (Hayashi Momoka, Mita Mao, Tanigawa Airi, Azuma Yuki, Koga Narumi) 
VS
Rupurenon (Kado Yuria, Takahashi Mau, Nishimura Nanako)

Otsuyoi (Saito Makiko, Ego Yuna, Ichino Narumi, Fukushi Nao, Uchiyama Mikoto) 
Direkt 2. turda yarışacak

Genghis Cats (Murakumo Fuka, Kusakabe Aina, Seiji Reina)
VS
Madonna (Ozaki Mami, Hyodo Aoi, Kuroiwa Yui)

MariAnnin (Abe Maria, Iriyama Anna)
Direkt 2. turda yarışacak

Arinon (Mineyoshi Arisa, Shintani Nonoka)
Vs
16 enpi Chu! (Asai Nanami, Inagaki Kaori, Umemoto Izumi, Kurosu Haruka, Sato Minami, Shoji Nagisa, Suzuki Kurumi, Taguchi Manaka, Taya Misaki, Nagatomo Ayami, Harima Nanami, Homma Mai, Maeda Ayaka, Michieda Saki, Mutou Orin, Yasuda Kana, Yamauchi Mizuki, Yamane Suzuha)

Shirai Kotono
Direkt 2. turda yarışacak

Okapaazu (Muto Tomu, Fujita Nana, Furuhata Nao)
VS
Kokeshi Sisters (Takakura Moeka, Ichikawa Miori, Murakawa Vivian)

Dancing Cats (Ichikawa Manami, Yumoto Ami, Tano Yuka)
Direkt 2. turda yarışacak

Hannari Shimai (Mizokawa Mirai, Ijiri Anna)
VS
Renattsun (Kato Rena, Kojima Natsuki)

nikoichi (Inuzuka Asana, Tsuzuki Rika)
Direkt 2. turda yarışacak

FLEURI (Goto Moe, Iwahana Shino)
Vs
️ (Kato Yuuka, Kawakami Chihiro)

fairy w!nk (Aramaki Misaki, Unjou Hirona)
Direkt 2. turda yarışacak

Unit na wa Nashi, Hakushi no Mama (Morita Ayaka, Matsumura Megumi, Yamao Rina)
VS
Isouda (Iso Kanae, Souda Sarina)

Chou (Moriyasu Madoka, Matsuoka Natsumi, Kurihara Sae, Miyazaki Sono, Matsumoto Hinata, Yamashita Emily)
Direkt 2. turda yarışacak

W Mion (Mukaichi Mion, Nakagawa Mion)
Vs
Houou Masako (Tatsuya Makiho, Okawa Rio, Iino Miyabi, Takita Kayoko)

(Obata Yuna, Kubo Satone, Matsuoka Hana, Yamamoto Ayaka) 
Direkt 2. turda yarışacak

Shimono to Ueno (Shimono Yuki, Ueno Haruka)
VS
Namba Setouchi Kaizoku-dan (Hongo Yuzuha, Morishita Maiha) 

Aki no Houkago, Shin Kousha no Taiikukan de Hitori Baton no Renshuu ni Ase wo Nagasu Kato Minami wo Okujou kara Hakuai no Manazashi de Mimamorinagara Futo Hikoukigumo wo Mitsuketa Yabuki Nako wo Mite Bijutsu-shitsu ni Komori "Geijutsu to wa Nani ka?" to Nankai na Mondai ni Atama wo Nayamasete ita Jibun ni Egao ga Modoru Shiroma Miru (Kato Minami, Shiroma Miru, Yabuki Nako)
Direkt 2. turda yarışacak

Santarou (Oba Mina, Takayanagi Akane, Matsumura Kaori)
VS
Ayukanichan (Nakamura Ayuka, Tano Ayaka)

FuuSae (Yagura Fuuko, Murase Sae) 
Direkt 2. turda yarışacak

Sankhon (Sashihara Rino, Kashiwagi Yuki, Minegishi Minami)
VS
Amarimono Senbatsu (Murashige Anna, Nakanishi Chiyori, Tanaka Natsumi, Akiyoshi Yuka)

KadoIshiIshi (Kadowaki Miyuna, Ishida Chiho, Ishida Minami)
Direkt 2. turda yarışacak

melody twins (Machi Otoha, Jitoue Nene)
VS
Yokonega PYON (Fukai Negai, Kitagwa Yoshino)

song's (Akashi Natsuko, Yamada Suzu, Shimizu Rika, Nakano Reina) 
Direkt 2. turda yarışacak

Nagiffu (Shibuya Nagisa, Yabushita Fu)
VS
HimaCho Panda (Hiwatashi Yui, Ma ChiaLing, Cho Orie)

Fluffy (Atsumi Ayaha, Sakamoto Marin)
Direkt 2. turda yarışacak

Sakae 6 Kisei (Kitagawa Ryoha, Yamada Juna, Aoki Shiori, Kitano Ruka, Takeuchi Saki, Hidaka Yuzuki, Ida Reona, Kamata Natsuki, Kumazaki Haruka) 
VS
Fallin' LOVE (Ando Erina, Kojima Karin, Nakamura Izumi, Oshiba Rinka)

Shika vs Kuma (Hori Shion, Uno Mizuki) 
Direkt 2. turda yarışacak

Hantannee (Yokoyama Yui, Yamamoto Sayaka, Miyawaki Sakura) 
VS
LIL (Sato Kaho, Morihira Riko)

Seiuchi (Fukuoka Seina, Imamura Mitsuki, Otani Marina, Sugahara Saki, Tanaka Kouko, Torobu Yuri, Yano Honoka) 
Direkt 2. turda yarışacak

Nerumae ni Hitsuji Kazoe-tai (Kai Kokoa, Chiba Erii, Nishikawa Rei)
VS
Sakuranbo no Yosei (Sugahara Riko)

kiss no Tempura (Kitahara Rie - Miyazaki Miho - Oya Shizuka)
Direkt 2. turda yarışacak
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Cevapla
#14
Aralarında üye sayısı bakımından fark olan eşleşmeler nasıl düzenlenecek acaba? Önce kendi aralarında mı eleme yapacaklar yoksa gönüllü mü seçecekler?
g2NW42.jpg
Cevapla
#15
(08-13-2017, Saat:07:23 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Aralarında üye sayısı bakımından fark olan eşleşmeler nasıl düzenlenecek acaba? Önce kendi aralarında mı eleme yapacaklar yoksa gönüllü mü seçecekler?

Doğrusu buna dair bir açıklama göremedim daha ama gruplar tek kişi olarak yarışacak ve bir temsilci seçilir diye düşünüyorum
ön elemede gruplar seçtikleri üye ile yarıştılar aynısı olabilir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AKB48 - Sohbet Toruga 1,361 412,166 08-03-2017, Saat:12:06 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  AKB48 - 9. Senbatsu Seçmeleri (17.06.2017) Kojiyuu 28 2,311 06-18-2017, Saat:10:45 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  Şu Anda Hangi AKB48 Şarkısını Dinliyorsunuz? Toruga 77 24,701 06-16-2017, Saat:11:39 PM
Son Yorum: Toruga
  AKB48 Röportajları Kojiyuu 20 6,701 06-11-2017, Saat:03:14 PM
Son Yorum: Kojiyuu
  AKB48 - Haberler Toruga 627 236,543 05-15-2017, Saat:09:10 PM
Son Yorum: Toruga
  AKB48 - Konser Tezahürat Rehberi Kojiyuu 1 627 04-25-2017, Saat:07:04 PM
Son Yorum: Toruga
Exclamation AKB48 Koleksiyonumuz~ mako_chan 62 24,567 04-01-2017, Saat:09:06 PM
Son Yorum: Kojiyuu
  AKB48 - Mezuniyetini Açıklayan Üyeler ~Haruna~ 7 1,179 03-23-2017, Saat:06:24 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  AKB48 - Mp3 Download Başlığı Toruga 75 27,576 03-17-2017, Saat:07:39 PM
Son Yorum: Kojiyuu
  AKB48 - Diskografi Toruga 4 880 02-25-2017, Saat:04:39 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi