Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japan-Fans 6 Yaşında!
[Resim: W06MdY.gif]

"Türkiye'nin Japonya Platformu" Japan-Fans 6 Yaşında!

28 Şubat 2011 tarihinde yayına başlayan ve kurulduğu günden bu yana Japon severlerin buluşma noktası olan Japan-Fans bugün 6 yaşına bastı. Japonya hakkında her şeyi paylaşmaya, Japon kültürünü tanıtmaya, Japon severlere hizmet etmek yanında yeni Japon severler oluşturmaya yönelik faaliyetlerini kurulduğu günden bu yana gerçekleştirmeye çalışan forumumuz tamamen gönüllülük esasına dayanarak, özveriyle çalışan yönetici, moderatör ve üyelerimizle bugün gerçekten büyük bir oluşum haline gelmeyi başardı.

Japan-Fans olarak sadece basit bir forum sitesi değil, kocaman bir aile olduk. Tamamen gönüllü olarak, değerli vakitlerimizden fedakarlık ederek Japon kültürünü tanıtıcı çalışmalar yaptık, yapılan çalışmaları destekledik, Türkiye'de Japon kültürünü seven kişiler olduğunu gösterdik. Gücümüz yettiğince, var oldukça bu çalışmalarımızı sürdürmeye niyetliyiz.

Bu güne gelene kadar bizi herhangi bir şekilde destekleyen, yanımızda olan, yardımcı olmaya çalışan tüm üyelerimize, yöneticilerimize, kurumlara, web sitelerine, şahıslara çok teşekkür ederiz. Yanımızda olmanızın verdiği güçle bugüne kadar gelmeyi başardık. Lütfen desteğinizi bundan sonra da bizden esirgemeyin.

Birlikte daha güçlü, daha büyük bir site olmak için çalışmaya devam edelim. Japonya'yı birlikte daha çok tanıyalım ve tanıtalım.

Japan-Fans, bu günlere kadar gelebildiğini görmek mutluluk verici. Doğum günün kutlu olsun, bizimle yaşamaya devam et!
[Resim: AVfeVS.jpg]
[-] 7 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie., Hilda, kagami chan, LiSA, masterzek, Reikon, ~Haruna~
Mutlu Yıllar Japan-Fans! smile
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Ara
J-Rock Indeksine konu bakmak için girdiğimde yenilenmiş logoyu gördüm ve ilk tepkim şu oldu: "Ne? o.O Cidden altı sene olmuş mu?!" 
Maşallah bu güzel foruma. Daha nice altılı seneler görür umarım. (on altı, yirmi altı, otuz altı...) Neyse abartmayayım. -.-
Doğum günün kutlu olsun Japan-Fans. Heart Her daim varlığını sürdürmen, Japonya severlere yararlı bilgiler vermeye devam etmen dileğiyle... Angel
[Resim: 9bcbps.png]
  • Toruga
Ara
Mutlu yıllar Japan-Fans Bravo nice dolu dolu senelere Angel
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

• Toruga
6 sene ne çabuk geçmiş... Forumun ilk günlerinden beri burdayım, gerçekten çok güzel insanlarla tanıştım, ortak yönlerimizin olduğu insanları görünce daha da mutlu oldum. Bu forumda olmak benim için evimde olmak gibi, bugüne kadar beraber emek gösterdiğimiz bütün üyelerimize bir kez de ben teşekkür ediyorum. Nice nice senelere. Heart
[Resim: aYLBPz.jpg]
  • Toruga
Sadece 2 senedir burada olmama rağmen, çok şey öğrendim! Açıkçası şimdi hayatımın vazgeçilmez bir bölümü olan birçok şeyi burada ilk kez tanıdım. Bunun için sizlere çok büyük bir teşekkür borçluyum! Zaman çok çabuk geçiyor, sanki daha dün Japan-Fans ile tanıştım, yine de hala ilk günkü heyecan ve mutlulukla buradayım!
Mutlu Yıllar Japan-Fans, her şey için teşekkürler!  Balloon
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
  • Toruga
Ara
Japan-Fansa iyi dileklerimi sunuyor, Kocaman kucak dolu mutlu ve  aynı zamanda aileninde parçası olan sevecen üyeleriyle beraber nice beraberliklerin ve iyi anılarla koca bir sene geçirmesini diliyorum.  Angel
Mutlu Yıllar Japan-Fans. Nice uzun,mutlu, sevecenli senelere smile
[Resim: Bilimkurgu-Kul%C3%BCb%C3%BC.png?x72727]
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga, ~Haruna~
Ara
Zaman gerçekten çok çabuk geçiyor. Mutlu yıllar Japan-Fans.  smile Japan-Fans'ı bu günlere getiren, emek veren, destekleyen herkese teşekkürler...
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga, ~Haruna~
Benim de 4 sene olmuş vay be! Umarım bu site hep böyle kalmaya devam eder smile
  • Toruga
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japan-Fans Blog Yayında! Toruga 21 6,788 Dün, Saat:12:04 PM
Son Yorum: Toruga
  Radio Japan-Fans Yeniden Yayında! Toruga 0 753 08-05-2018, Saat:02:34 PM
  Japan-Fans Moderatör Alımları Başlamıştır Toruga 1 2,683 05-03-2018, Saat:09:08 PM
  Japan-Fans & CDJapan Ortaklığı Başladı! Toruga 5 2,803 05-03-2018, Saat:08:55 PM
  Japan Foundation “Winter Garden” Resim Sergisi (19 Nisan - 9 Mayıs 2018) Toruga 0 731 04-20-2018, Saat:10:23 PM
  Japan-Fans 7 Yaşında! Toruga 3 1,528 03-02-2018, Saat:11:25 PM
Son Yorum: Hilda
  Japan-Fans Twitter Sayfası! Toruga 10 5,973 03-17-2017, Saat:06:56 PM
  Japan-Fans Facebook Sayfası! Toruga 12 6,636 03-08-2017, Saat:05:54 PM
  Japan-Fans & Asialogy İşbirliği Toruga 10 4,839 02-26-2017, Saat:05:49 PM
  İstanbul Japan Week 2017 (25-26 Şubat / 3-5 Mart 2017) Toruga 2 1,473 02-22-2017, Saat:07:56 AM
Son Yorum: Hilda

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi