Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japon Dizileri Severler
Arkadaşlar, merhabalar. Japon dizileriyle ilgilenen arkadaşlarımdan bir ricam olacak. 
Ben Japon Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde okudum ve şu an Japon Dizileri'nin Türkiye'deki Etkileri üzerine bir bitirme tezi yazmaktayım. 
2-3 dakikanızı ayırarak hazırladığım ankete katılabilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.  smile

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Doldurduğunuz anketleri sellyreko@gmail.com adresinden bana gönderebilirsiniz.
Not: Alternatif link --> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. 

Not: Tarihler manuel girilebiliyor.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: atA3oAW.gif]
Bul
Ben indirmeye çalıştım ama Esed engellediği için katılamadım. >.< Google Docs üzerinden online anket şeklinde hazırlasaydın keşke, öyle çok daha işlevsel oluyor.

Kolaylıklar...

Edit: Ben mesaj yazarken nasıl olduysa inmiş anket. o.o"
~

Hilda teşekkür ederim. Anket hazırlamayı hiç bilmiyorum ki. Bunda da bir arkadaşım yardımcı oldu. Keşke baştan öyle yapsaymışız ama artık çok geç. Son 1 haftam. Olduğu kadar artık.
[Resim: atA3oAW.gif]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Hilda
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japon Alfabesi,Dilbilgisi,Kelimeler,ve Alıştırmalar Kitapları emarafu 1 461 12-23-2017, Saat:11:25 AM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi