Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sayumi Michishige (道重 さゆみ) (Eski Üye)
(04-30-2014, Saat:12:36 PM)Okinawa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok üzüldüm. Sayu sizlerin hiç vazgeçmediğiniz paylaşımlarınızla fark ettiğim biriydi. Fark edilmeyecek gibi de değildi. Güzelliğinin ötesinde bambaşka bir ışıltısı vardı. Sanırım bu yüzden o farklıydı. Ne zaman bir müzisyene kapılsam ayrılık çok çabuk geliyor. Daha önce de Stereopony'e tutulmuştum ve Ekim 2012'de dağılmıştı. Fan olmak gerçekten acı verici ama benim merak ettiğim bu sonu gelmez lanet deja vu'lar ne zaman bitecek? Momosu fanları için gerçekten çok üzgünüm.

Yeni tanıyıp sevdiğin birisinin de hemen ayrılması çok üzücü olsa gerek. Sayu'nun öyle bir imajı vardı ki benim için (hala var da) kendisini idollük dışında bir şey yapabileceğini düşünemiyordum. Bu yüzden uzun süre burada kalacağını düşünüyordum. Gerçi öyle oldu eski jenerasyondan en çok o dayandı. Lider olması filansa hiç ummadığım bir şeydi ama işin komik yanı başardı. smile

Ne olursa olsun 5 yıldır onu tanıdığım için çok mutluyum. Bizlerden çok uzaklaşmayacağını düşünüyorum. Umarım öyle olur.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Sayumi de gidiyor.. Morning Musume'yi ilk öğrendiğim günlerdeki çok sevdiğim kadrodan kimse kalmıyor böylece grupta.. Ai'nin ve Reina'nın gidişi ile kaybettiğim ilgi belki Sayu'nun gitmesiyle daha da azalacak, zaman gösterecek bunu. Sayumi'nin Momusu dışındaki aktivitelerinde de çok başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Morning Musume'yi bir çok kişiye sevdiren, benim için de ayrı bir yeri olan Sayu'ya çok teşekkürler, her şey dilediğince olur umarım. Angel
[Resim: fWyId8.jpg]
[Resim: tumblr_n8lvj36I6w1tc12aio1_500.jpg]

[Resim: tumblr_n8lvj36I6w1tc12aio2_500.jpg]

Japonya 13 Temmuz'a girdiğine göre artık Sayu'nun doğumgünü. Parmaklarından ve pastadan anlayabileceğiniz üzere 25 oldu. smile

Geçen sene çok uzun bir yazı yazmıştım bu sene uzatmayacağım. Sayu'nun bu yılı muhtemelen son yılı olacak demiştim. Aslında tam olarka öyle olmadı ama mezuniyet açıklaması geldi. Artık onunla birlikte Momusu'da geçirebileceğimiz son birkaç ay olacak. Maalesef kendisini grupta izleme şansına diğer üyelerde olduğu gibi erişemeyeceğim. Kısmet değilmiş artık. Fakat en azından bu platform aracılığıyla kendisinin doğumgününü kutlayabiliyor, söyleyecek şeylerimizi ulaştırabiliyoruz. smile

Otanjoubi omedetou Sayu-chan, hani gruptan gitsen de bu doğumgünlerin burası var oldukça kutlanmaya devam edecek, bilesin. ;)

Ve bugün başlayan Hello! Project yaz turunda da Hello! Project kızları Sayu'ya bir doğumgünü sürprizi yaptılar. Sayu'nun bu son Hello! Project turu olacak. Onun için önemli.

Doğum günün kutlu olsun dünyalar tatlısı Sayu! Heart
[Resim: fWyId8.jpg]

Sayumi hangi Morning Musume üyesiyle ne yapmak istediğini anlatıyor. smile
Bugünkü konserden gelen rapora göre Sayumi mezun olduktan sonra bir süre eğlence sektörüne ara verecek. Sebebini ise "Eğlence sektörüyle ilgilenmiyorum. Sadece Morning Musume'yi seviyorum. Tüm hayatımı Morning Musume'ye verdim. Bu yüzden mezun olduktan sonra tüm aktivitelerimi bir süre durduracağım." diye açıkladı.
İyi ki doğdun Sayumin. Balloon
Otanjoubi Omedetou Sayu-chan! Balloon
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
(10-14-2015, Saat:06:48 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
H!O - Country Girls radio ep. 21

Dinleyici: Senpailerinizin bloglarını kontrol ediyor musunuz?

Risa: C-ute-san'ın blogunu kontrol ediyorum... bazen Michishige-san'ın blogunu kontrol ediyorum, güncelleyecek mi diye merak ediyorum (üzgün)

Manaka: Bekle. Bekle. Ağlamak üzereyim.

Risa: Manaka-chan, her gün güncelleme aldığın için (Kudo Haruka'nın blogundan) mutlu olmalısın.

İngilizceden Çeviri: ~Haruna~

Kouhaileri gerçekten de Sayumi'yi özlüyor.. Eminim hayranları da onu özlüyordur.
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Sayu çok ara verdi, bir yerlerde kendisini göstermeli.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart Kaori Iida (飯田 圭織) (Eski Üye) Bessie. 18 8,553 12-02-2019, Saat:07:43 PM
Son Yorum: Toruga
Thumbs Up Rika Ishikawa (石川 梨華) (Eski Üye) Bessie. 9 3,910 11-19-2019, Saat:10:13 PM
Heart Reina Tanaka (田中れいな) (Eski Üye) Bessie. 33 16,123 11-10-2019, Saat:11:11 PM
Heart Miki Fujimoto (藤本美貴) (Eski Üye) Bessie. 13 7,860 10-19-2019, Saat:11:48 PM
  Haruna Ogata (尾形春水) (Eski Üye) Bessie. 13 3,484 08-16-2019, Saat:07:28 PM
Smile Mari Yaguchi (矢口 真里) (Eski Üye) Bessie. 25 15,153 08-11-2019, Saat:06:30 PM
Son Yorum: ~Haruna~
Music Riho Sayashi (鞘師里保) (Eski Üye) Bessie. 24 10,156 06-29-2019, Saat:04:21 PM
Heart Nozomi Tsuji (辻希美) (Eski Üye) Bessie. 10 4,998 05-17-2019, Saat:09:41 PM
  Haruna Iikubo (飯窪春菜) (Eski Üye) Bessie. 16 5,375 04-27-2019, Saat:01:11 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Natsumi Abe (安倍 なつみ) (Eski Üye) Bessie. 19 9,317 11-10-2018, Saat:11:39 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi