Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sayumi Michishige (道重 さゆみ) (Eski Üye)
Forum'da ısrarla paylaşıldığı için Tsunku başlığına bir bakayım dedim oradan da Morning Musume üyelerinin olduğu kısma girdim ve... Toruga'nın 13 Temmuz 2013 mesajına bakarsanız görürsünüz. Sayu için "Sen Morning Musume'de ilgimi çeken ilk üyeydin." demiş. Pop müzik sevmeyen biri olarak ben de bu mesajdan daha iyi bir tanımlama olamaz diye düşündüm. Çünkü bu kız gerçekten çok güzel!Rolleyes
Bul
(03-17-2014, Saat:05:26 PM)Okinawa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Forum'da ısrarla paylaşıldığı için Tsunku başlığına bir bakayım dedim oradan da Morning Musume üyelerinin olduğu kısma girdim ve... Toruga'nın 13 Temmuz 2013 mesajına bakarsanız görürsünüz. Sayumi için "Sen Morning Musume'de ilgimi çeken ilk üyeydin." demiş. Pop müzik sevmeyen biri olarak ben de bu mesajdan daha iyi bir tanımlama olamaz diye düşündüm. Çünkü bu kız gerçekten çok güzel!Rolleyes

Sayumi severler kulübüne hoşgeldin. Big Grin
[Resim: xPdeGf.jpg]
MTV VMAJ 2014'ün sunucularından birisi Sayumi olacak. Berryz Koubou da ödüllerde performans sergileyecek. Etkinlik 14 Haziran'da.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ve maalesef o beklenen gün geldi. Sayumi'nin sonbahar turunda Morning Musume'den mezun olacağı açıklandı. Yeni jenerasyon seçmeleri bunun habercisiydi aslında.

Tsunku'da konuyla ilgili bir mesaj yayınladı.

Sayumi şu anda grupta en çok kalan isim. Bugün itibariyle Morning Musume'de olduğu süre toplamı 4118 gün. Mezun olana kadar bu süre artacak. Bir gün bu rekoru birisi kırabilir mi bilmiyorum ama benim için Sayumi'de gittikten sonra Morning Musume'nin ilk tanıdığım hiç bir üyesi grupta kalmamış olacağından bir devirin kapanacağını söyleyebilirim.
Sayu'nun mezuniyet açıklaması.

"I, Michishige Sayumi, will be graduating from Morning Musume on the final day of Morning Musume ’14′s 2014 Autumn concert tour.

I have said roughly two years ago when I was appointed leader that I would “pay my debt of gratitude to Morning Musume”.

During it all, it has not been by my efforts alone that we were able to achieve 5 consecutive Number 1s, but through all our various activities, little by little, I feel that perhaps I was able to pay off the favor.

Therefore, after consulting with Tsunku-san and the company, it was decided the graduation will take place in this year’s concert tour.

Nevertheless, there is still time left, I still have things I want to teach and to show my juniors.
I would still like to create precious memories with all the fans as well.

And now, from here on is when I truly pay back the favor.
I would like to graduate from Morning Musume in its best form,
as I pass the baton over to the next generation.

Best regards until Autumn."

Bu arada söylenene göre Tsunku onun 2 yıl daha kalması üzerine plan yapıyormuş. Yani aslında seneye mezun olacaktı. Ama mezun olmayı kendisi istemiş.

Gerçekten bir dönemin bitişi olacak bu. Büyük bir mezuniyet konseri olmalı Sayu'nun.
(07-12-2013, Saat:06:41 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Girdiğin bu yaş muhtemelen Momusu'da geçireceğin son yaş olacak, umarım yanılırım ve daha uzun yıllar bizimle kalırsın.

Tahminim az farkla kaybedecek desenize. Geçen yıl Sayu'nun doğum gününde yazmıştım bunu. Sayu 25 yaşına girdikten sonra da Momusu'da bir süre devam edecek. smile

Ama sözünü tuttuğun için seni affediyorum Sayu. Çünkü şunu da yazmıştım.

(07-12-2013, Saat:06:41 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ama Morning Musume'yi hak ettiği yere ulaştırmadan bir yere gidemezsin, söz verdin.
Demek Sayumi mezun olacak umarım mezuniyetten sonra da yolu açık olur.

Sabah haberlerinde Sayumi'nin mezuniyeti.

Çok üzüldüm. Sayu sizlerin hiç vazgeçmediğiniz paylaşımlarınızla fark ettiğim biriydi. Fark edilmeyecek gibi de değildi. Güzelliğinin ötesinde bambaşka bir ışıltısı vardı. Sanırım bu yüzden o farklıydı. Ne zaman bir müzisyene kapılsam ayrılık çok çabuk geliyor. Daha önce de Stereopony'e tutulmuştum ve Ekim 2012'de dağılmıştı. Fan olmak gerçekten acı verici ama benim merak ettiğim bu sonu gelmez lanet deja vu'lar ne zaman bitecek? Momosu fanları için gerçekten çok üzgünüm.
Bul
Sayumi'nin mezuniyet açıklamasından sonra eski Morning Musume ve Hello! Project üyelerinden de yorumlar geldi.

Ai Takahashi

Reina Tanaka

Iida Kaori

Erina Mano

---

Bunlar da şu anki üyelerden gelen yorumlar.

Kudo Haruka

Iikubo Haruna

Erina Ikuta

Ishida Ayumi (Yazı başlığı "En İyi Lider")

Fukumura Mizuki (Yazı başlığı "Senpai")

Kanon Suzuki

Riho Sayashi

Oda Sakura

Sato Masaki

---

HKT48 üyelerinden Hello! Project fanlığıyla bilinen Sashihara Rino da Twitter'dan konu ile ilgili şunu yazdı.

[Resim: sSZj7Ac.jpg]

Tüm çeviriler blog-project'den okunabilir. Genel olarak hepsi Sayumi'yi ne kadar sevdiklerinden ve açıklamaya şok olduklarından bahsediyorlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart Reina Tanaka (田中れいな) (Eski Üye) Bessie. 33 16,008 11-10-2019, Saat:11:11 PM
Son Yorum: Toruga
Heart Miki Fujimoto (藤本美貴) (Eski Üye) Bessie. 13 7,806 10-19-2019, Saat:11:48 PM
  Haruna Ogata (尾形春水) (Eski Üye) Bessie. 13 3,437 08-16-2019, Saat:07:28 PM
Smile Mari Yaguchi (矢口 真里) (Eski Üye) Bessie. 25 15,073 08-11-2019, Saat:06:30 PM
Son Yorum: ~Haruna~
Music Riho Sayashi (鞘師里保) (Eski Üye) Bessie. 24 10,075 06-29-2019, Saat:04:21 PM
Heart Nozomi Tsuji (辻希美) (Eski Üye) Bessie. 10 4,959 05-17-2019, Saat:09:41 PM
  Haruna Iikubo (飯窪春菜) (Eski Üye) Bessie. 16 5,329 04-27-2019, Saat:01:11 PM
  Natsumi Abe (安倍 なつみ) (Eski Üye) Bessie. 19 9,225 11-10-2018, Saat:11:39 AM
  Aika Mitsui (光井 愛佳) (Eski Üye) Bessie. 9 4,400 11-04-2018, Saat:03:05 PM
  Hitomi Yoshizawa (吉澤ひとみ) (Eski Üye) Bessie. 18 8,440 10-06-2018, Saat:07:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi