Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koda Kumi (神田 來未子)
[Resim: g5xfF.gif][Resim: DohFa.gif]
[Resim: 3n8Dk.gif][Resim: Oz03e.gif]
[Resim: CwVuLwJ.png]

Bul
Biraz önce "It's Too Late" şarkısına denk geldim ve çok beğendim. Birkaç şey daha indirdim. Bir ara dinleyeceğim. Sesi çok güzelmiş. smile
Bul
[Resim: 4QErwx1.jpg]
[Resim: fjwCQfD.jpg]
[Resim: tzU2175.png]
[Resim: JipiAmK.jpg]
[Resim: 8EzK0F7.jpg]
[Resim: 4xNDYtP.png]
[Resim: VvrKwkN.jpg]
[Resim: p5R2Pyl.gif]
[Resim: 14Q2Gg9.gif]
[Resim: RYY5Xjo.gif]

Bul
[Resim: 8qVFDzT.gif]
[Resim: x3LfdrJ.png]
[Resim: psf9H0z.png]
[Resim: UsSmjIr.png]
[Resim: nql4VAA.png]
[Resim: aro4D8G.png]
[Resim: 76r4xZ7.jpg]
[Resim: u3ct9j0.png][Resim: VjNd5UE.png]
[Resim: WieLr4n.png]

Bul
Kumi Koda gerçekten farklı ve öne çıkan bir şarkıcı... sesi çok güçlü, ama şarkıları özgün olmakla birlikte daha sağlam olabilirmiş diyorum ne zaman dinlesem.

Bir de o kadar çok açılmasa saçılmasa aslında güzel olacak, mesela "Bon Voyage" albüm kapakları gayet "kapalı" ve aslında başarılı da Big Grin bir de videolarında hep o "göğüs hareketi"ni yapmasına da gerek yok...

[Resim: tumblr_m165ypojMe1r3bdnao1_400.gif]
[Resim: ayumisig.png]
Bul
Ben ilkin Gilgamesh açılışı Crazy 4 You ve Cutie Honey Live Action'ı için yaptığı açılış cover'ı (ki birçok kişinin cover'lamış olmasına rağmen bana göre en iyi yorum onunkiydi) ile duymuştum kendilerini. Öte yandan Muv Luv Alternative açılışına söylediği şarkı seriyle çok ama çok alakasızdı bana göre. Sesini her ne kadar sevsem de aşırı bir erkek yiyici imajı vermeye çalışmasından ötürü pek hoşlandığım söylenemez kendisinden.

Bul
Bu kadın keşke bu şekilde canlı performanslar yapsa hep:

[Resim: ayumisig.png]
Bul
[Resim: bkdNrj.jpg]

Koda Kumi 13. stüdyo albümlerinin detaylarını açıkladı. "W Face -inside-" ve "W Face -outside-" isimli 2 albüm aynı gün yayınlanacak. Bu albümle Koda Kumi iki farklı yanını bize gösterecek. "W Face -inside-" daha duygu yüklü ballad'lara yoğunlaşırken, "W Face -outside-" da hareketli dans parçaları yer alacak.

"W Face -inside-"da yer alacak "On My Way" şarkısının Tokai TV drama'sı "Mahiru no Akuma"nın tema şarkısı olacağı da açıklandı.

İki albümde de 10 şarkı bulunacak ve yalnızca CD, CD+DVD, ve CD+Blu-ray şeklinde 3 versiyonla yayınlanacaklar. Albümlerdeki 3 şarkının klibinin çekileceği açıklandı.

Albüm 8 Mart 2017'de yayınlanacak.

W Face -inside-

BRIDGET SONG
Bring It On
喜びのかけら
Stand By You
好きでして
君想い
On My Way
What’s Up
Promise you
My Fun

W Face -outside-

W FACE
Ultraviolet
insane
Damn real
Heartless
Bassline
Shhh!
Bangerang
WickedGirls
Cup cake

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: xPdeGf.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
28 Şubat'da "AND" adlı 14. albümünü yayınladı ve yıl bitmeden 15. albümü "DNA"yı da piyasaya süreceğini açıkladı. Ayrıca Instagram hesabı açmış.

[Resim: xPdeGf.jpg]
  • ~Haruna~
Koda Kumi, Ricky Martin'in hit şarkısı "Livin’ La Vida Loca"yı seslendirdiği klip yayınladı.

Daha sonra, Hiromi Go tarafından söylenen Japon versiyonu "GOLDFINGER ’99"ı da seslendirdi ve 14 Ağustos'ta "GOLDFINGER 2019" adlı dijital single'ını yayınlayacağını açıkladı.

Kapak:

[Resim: music_4.jpg]

[Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
  • Toruga
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi