Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Önerileriniz
Hello! Project'teki "Diğer Grup ve Solistler" bölümünde olan "Hello Pro Kenshuusei (Hello! Pro Egg)" gibi  Johnny & Associates'te de aynı bölümde "Johnny's Jr. (ジャニーズJr.)" başlığı açılması mümkün müdür?

Böyle bir bölümün ihtiyacı olan tanıtım, galeri ve stajyer konuları mevcuttur. Eğer açılırsa tek işlem o konuları oraya taşımak olacaktır.^^
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
(09-13-2017, Saat:06:42 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hello! Project'teki "Diğer Grup ve Solistler" bölümünde olan "Hello Pro Kenshuusei (Hello! Pro Egg)" gibi  Johnny & Associates'te de aynı bölümde "Johnny's Jr. (ジャニーズJr.)" başlığı açılması mümkün müdür?

Böyle bir bölümün ihtiyacı olan tanıtım, galeri ve stajyer konuları mevcuttur. Eğer açılırsa tek işlem o konuları oraya taşımak olacaktır.^^

Haftasonu bakayım buna, not ediyorum. smile
g2NW42.jpg
(09-13-2017, Saat:07:13 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-13-2017, Saat:06:42 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hello! Project'teki "Diğer Grup ve Solistler" bölümünde olan "Hello Pro Kenshuusei (Hello! Pro Egg)" gibi  Johnny & Associates'te de aynı bölümde "Johnny's Jr. (ジャニーズJr.)" başlığı açılması mümkün müdür?

Haftasonu bakayım buna, not ediyorum. smile

Şimdiden teşekkürler, acelesi yok.^^
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumumuz Hakkındaki İstek ve Önerileriniz Toruga 138 50,630 01-02-2017, Saat:06:19 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi