Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Önerileriniz
Hello! Project'teki "Diğer Grup ve Solistler" bölümünde olan "Hello Pro Kenshuusei (Hello! Pro Egg)" gibi  Johnny & Associates'te de aynı bölümde "Johnny's Jr. (ジャニーズJr.)" başlığı açılması mümkün müdür?

Böyle bir bölümün ihtiyacı olan tanıtım, galeri ve stajyer konuları mevcuttur. Eğer açılırsa tek işlem o konuları oraya taşımak olacaktır.^^
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Ara
(09-13-2017, Saat:06:42 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hello! Project'teki "Diğer Grup ve Solistler" bölümünde olan "Hello Pro Kenshuusei (Hello! Pro Egg)" gibi  Johnny & Associates'te de aynı bölümde "Johnny's Jr. (ジャニーズJr.)" başlığı açılması mümkün müdür?

Böyle bir bölümün ihtiyacı olan tanıtım, galeri ve stajyer konuları mevcuttur. Eğer açılırsa tek işlem o konuları oraya taşımak olacaktır.^^

Haftasonu bakayım buna, not ediyorum. smile
[Resim: LRJQzc.jpg]
(09-13-2017, Saat:07:13 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-13-2017, Saat:06:42 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hello! Project'teki "Diğer Grup ve Solistler" bölümünde olan "Hello Pro Kenshuusei (Hello! Pro Egg)" gibi  Johnny & Associates'te de aynı bölümde "Johnny's Jr. (ジャニーズJr.)" başlığı açılması mümkün müdür?

Haftasonu bakayım buna, not ediyorum. smile

Şimdiden teşekkürler, acelesi yok.^^
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumumuz Hakkındaki İstek ve Önerileriniz Toruga 138 62,405 01-02-2017, Saat:06:19 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi