Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scandal (スキャンダル) - Haberler
SCANDAL'dan Yeni Albüm "HONEY" + Tur!

o6vvnq.jpg

Grubun 8. albümü "HONEY" 14 Şubat, 2018'de yayınlanacak.

Albüm 3 sürüm şeklinde satışa sunulacak; Complete Production Edition (CD+T-shirt), Limited Edition (CD+DVD) ve Regular Edition (CD-only). Albümün görünümü ile AMIAYA ikizleri ilgilenmektedir.

Albüm için özel açılan site ---> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Grup ayrıca 3 Mart, 2018'de 10. yıldönümünü kutlayacak. Bunun anısına da Mart-Mayıs aylarında "SCANDAL TOUR 2018: HONEY." adlı turu yapacakları açıklandı.

[SCANDAL TOUR 2018: HONEY.]

Kaynak: tokyohive
Çeviri: ~Haruna~
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Ara
Hello World'den sonra nedense çıkardıkları her işi sevemiyorum.

Tamam Yellow nispeten güzeldi, hatta Türkiye'ye gelişlerinin anısına bir de arabesk bir parça koydular ama Koisuru Universe hiç tatmin etmedi beni. Sevemedim bir türlü.

Albümü alıp almama konusunda kararsızım bu nedenle. Sanırım bu seferlik iTunes'dan edineceğim.
Ara
HONEY turnesi için Osaka'da JR istasyonlarındaki reklam afişi.

zJdNvj.jpg
[-] 4 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan, Kojiyuu, Toruga, ~Haruna~
Ara
Grubun yeni albümü "Honey", Belçika, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Hollanda ve İngiltere'de iTunes Dünya Müziği kategorisinde 1 numaraya ulaştı. Fransa, Almanya ve İngiltere'de Amazon Music'in dünya listesinde de zirvede yer aldı. Ayrıca İrlanda, İtalya ve Polonya'nın iTunes listesinde ilk 10'a girmeyi başardı.

Grup Mart-Mayıs arası Japonya'yı turlayacak, sonrasında Haziran'da Hong Kong, Manila ve Taipei'yi içeren mini bir Asya turuna çıkacak.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Tebrikler. Bravo
1G1MWA.jpg
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Scandal (スキャンダル) - Sohbet Toruga 17 2,799 01-10-2018, Saat:07:34 PM
Son Yorum: seguchi touma
  Scandal (スキャンダル) - Mp3 Download Başlığı kagami chan 6 1,499 07-29-2017, Saat:11:40 PM
Son Yorum: Toruga
  Şu Anda Hangi Scandal Şarkısını Dinliyorsunuz? kagami chan 11 3,460 11-26-2016, Saat:11:12 AM
Son Yorum: LiSA
  Scandal (スキャンダル) - Röportajları kagami chan 1 864 10-31-2015, Saat:12:53 AM
Son Yorum: kagami chan
  Scandal (スキャンダル) - Diskografi kagami chan 9 1,855 10-30-2015, Saat:08:55 PM
Son Yorum: kagami chan
  Scandal (スキャンダル) - Tanıtım Toruga 1 752 10-29-2015, Saat:04:29 PM
Son Yorum: rynardhell

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi