Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scandal (スキャンダル) - Sohbet
Scandal hayatı boyunca belki Türkiye'de yapamayacağı reklamı, tanıtımı bu organizasyonla yapmış oldu. Bir çok kişinin ilgisini çektiler ve çekmeye de devam ediyorlar. Bir gün konser için de geleceklerini umuyorum. smile
1G1MWA.jpg
(10-29-2015, Saat:09:36 PM)rynardhell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Alıntı:Tabi şimdiden hazırlıklı olup para birikimine başlamam lazım, scandal koleksiyonuyla beraber gidip imza almaya çalışırız  Big Grin

Koleksiyonla gidecek olursak THY'nin "Boeing"lerinden bi tane kapatmamız lazım, ek ücretten batarım zaten Tongue
En iyisi tek DVD ile gidip onu imzalatmak eheh. Pasaport falan da güncelleyeceğim daha işim çok. Allahtan vize yokmuş !

Ha SCANDAL'a değer mi, her türlü değer. Parayı da buluruz, gerekirse bi yerlerde çalışırız Big Grin Steam'ları hazırlarken az uğraşmadım biriktirmeye.

Tabi bunun için baya para biriktirmemiz gerek Kolay gelsin ikimizde Big Grin  tabi bizimle gelmek isteyenler olursa onlara da diyorum kolay gelsin Big Grin 

(10-29-2015, Saat:09:54 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ne güzel oldu da Scandal başlığı açıldı! Scandal benim ilk tanıdığım Japon gruplardan biri. Onları ilk animem FMA, daha doğrusu FMA Brotherhood'un 4. kapanış şarkısıyla tanıdım. Bu şarkı zaten benim en sevdiğim FMA şarkısı olur. Kızlar çok tatlı, yetenekli ve güzel. Dördünü çok sevsem de aralarında Rina ve Mami favorilerim olur. Bana göre grup üyeleri birbirini tamamlıyor ve böylece ortaya bu kadar harika bir grup çıkmış! J-Müziğe bu grupla tanıştığım için benim için çok özeldir!  Blush

Bende Scandala ayrı bir başlık açılmış olmasına çok sevindim grubu daha yakından tanıyıp tanıtmak daha kolay olur böylelikle smile  benmde tanıdığım ilk rock türü gruplardan birisi kendilerini de ayrıbir seviyorum ister tarzlarıyla olsun ister müzikleriyle herşeyleriyle ayrı mükemmleller Big Grin kızların doğal olmalarına hastayım ben Big Grin
Bilimkurgu-Kul%C3%BCb%C3%BC.png?x72727
Ara
(10-29-2015, Saat:10:03 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Scandal hayatı boyunca belki Türkiye'de yapamayacağı reklamı, tanıtımı bu organizasyonla yapmış oldu. Bir çok kişinin ilgisini çektiler ve çekmeye de devam ediyorlar. Bir gün konser için de geleceklerini umuyorum. smile
Onlar istesinler biz onlara reklam da yaparız, grubu da tanıtırız. Gerekirse millete zorla bilet aldırır, o konseri doldururuz. Gelsinler yeterki smile
Ara
wuhuuuuuu!! 
ülkemizin çok güzel reklamı da olmuş oldu =) hem SCANDAL'a hem diğer Asya-Pasifik ülkelerine tanıtım oldu
(12-20-2015, Saat:11:24 PM)sp1ca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.wuhuuuuuu!! 
ülkemizin çok güzel reklamı da olmuş oldu =) hem SCANDAL'a hem diğer Asya-Pasifik ülkelerine tanıtım oldu

Katılıyorum. Burhan Öcal'da kendi bölümünü olabilecek en iyi şekilde halletmiş. Kızlardan gördüğü saygıyı sonuna kadar hak ediyor smile
Bu arada, yayını videoya aldım, 50şer dakika 2 video olacak şekilde. Ama malesef yayın kalitesi iyi olmadığından, videolar daha beter çıktı. Yine de uploadlayacağım bi ara, iyi kalite videosu olan varsa yüklesin, haber versin.
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • sp1ca
Ara
(12-21-2015, Saat:10:12 PM)rynardhell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(12-20-2015, Saat:11:24 PM)sp1ca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.wuhuuuuuu!! 

Katılıyorum. Burhan Öcal'da kendi bölümünü olabilecek en iyi şekilde halletmiş. Kızlardan gördüğü saygıyı sonuna kadar hak ediyor smile
Bu arada, yayını videoya aldım, 50şer dakika 2 video olacak şekilde. Ama malesef yayın kalitesi iyi olmadığından, videolar daha beter çıktı. Yine de uploadlayacağım bi ara, iyi kalite videosu olan varsa yüklesin, haber versin.

Ben dailymotion'da, ilk (normal) NHK'in yayınladığı, sadece SCANDAL'ın olduğu iyi kaliteli bir video buldum. NHK'in olduğu için anonslar ve altyazılar Japonca ^^"

[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • hanajima, kagami chan, Salamander
PTT Kargoyla gayet uzun süren bir boğuşmadan sonra yeni albüm Yellow elime geçti smile
Almayı düşünen arkadaşlar için paket içerikleri
CD-DVD Limited Edition (İlk Basım):
Scandal Yellow Albüm CD ve Room No. 7 video DVD
T-Shirt Limited Edition (İlk Basım):
Scandal Yellow Albüm CD ve Scandal Yellow Skull T-Shirt
Regular Edition:
Scandal Yellow Albüm CD
Scandal Sticker - B2 Poster (İlk basım ekleri)

[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • hanajima, Kojiyuu, LiSA
Ara
SCANDAL'ın yeni albüm kapağını pek beğenmedim. Ben de kendiminkini yapayım dedim.

alternative_album_cover_for_scandal_by_g...bzjz5b.png
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Scandal (スキャンダル) - Haberler Toruga 13 2,985 02-17-2018, Saat:01:42 PM
Son Yorum: Toruga
  Scandal (スキャンダル) - Mp3 Download Başlığı kagami chan 6 1,499 07-29-2017, Saat:11:40 PM
Son Yorum: Toruga
  Şu Anda Hangi Scandal Şarkısını Dinliyorsunuz? kagami chan 11 3,456 11-26-2016, Saat:11:12 AM
Son Yorum: LiSA
  Scandal (スキャンダル) - Röportajları kagami chan 1 864 10-31-2015, Saat:12:53 AM
Son Yorum: kagami chan
  Scandal (スキャンダル) - Diskografi kagami chan 9 1,854 10-30-2015, Saat:08:55 PM
Son Yorum: kagami chan
  Scandal (スキャンダル) - Tanıtım Toruga 1 749 10-29-2015, Saat:04:29 PM
Son Yorum: rynardhell

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi