Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scandal (スキャンダル) - Sohbet
Scandal (スキャンダル) - Sohbet

Scandal grubu hakkında genel olarak sohbet edebileceğimiz bölüm.
[Resim: AVfeVS.jpg]
Gece rüyamda Haruna ile Tomomiyi gördüm gerçekten, şaka maka değil balık ekmek yiyorduk  Tomomi tekrar almak istiyorum demişti ona nereden alması gerektiğini göstermiştim gittiğinden beri geri gelmemişti Harunayla Tomomiye bakmaya gitmiştik gittiğimizde Tomomi balık ekmek kesimine girmişti garsona sordum neden burada çalışıyor diye garsonda  balık ekmek çok güzel kokuyor ve tadı da çok güzel yardım etmek istiyorum deyince patron kırmadı bir günlük izin verdi dedi, biz Harunayla bir şoka girdik anlatamam Big Grin Haruna da Tomomiyi kıskanmış olmalı ki oda balık ekmek satışına girmişti müşterilere satıyordu çok eğlenceliydi bu güzel karenin devam etmesini isterdim ama uyandım belki tekrar haruna ile tomomiyi görürüm umuduyla uyudum ama olmadı göremedim XD
[Resim: Bilimkurgu-Kul%C3%BCb%C3%BC.png?x72727]
Ara
(10-29-2015, Saat:07:13 PM)kagami chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Gece rüyamda Haruna ile Tomomiyi gördüm gerçekten, şaka maka değil balık ekmek yiyorduk  Tomomi tekrar almak istiyorum demişti ona nereden alması gerektiğini göstermiştim gittiğinden beri geri gelmemişti Harunayla Tomomiye bakmaya gitmiştik gittiğimizde Tomomi balık ekmek kesimine girmişti garsona sordum neden burada çalışıyor diye garsonda  balık ekmek çok güzel kokuyor ve tadı da çok güzel yardım etmek istiyorum deyince patron kırmadı bir günlük izin verdi dedi, biz Harunayla bir şoka girdik anlatamam Big Grin Haruna da Tomomiyi kıskanmış olmalı ki oda balık ekmek satışına girmişti müşterilere satıyordu çok eğlenceliydi bu güzel karenin devam etmesini isterdim ama uyandım belki tekrar haruna ile tomomiyi görürüm umuduyla uyudum ama olmadı göremedim XD

Şu an Scandal forumuna en uygun mod olduğunu anladım  Big Grin 
Gerçekleştiğini görsek çok hoş olurdu dimi, kızların elinden balık yemek eheh. Bu garsonluk işlerine meraklı olan Rina'ymış ama aralarında. Okumuştum önceden.
Ara
(10-29-2015, Saat:08:01 PM)rynardhell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-29-2015, Saat:07:13 PM)kagami chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Gece rüyamda Haruna ile Tomomiyi gördüm gerçekten, şaka maka değil balık ekmek yiyorduk  Tomomi tekrar almak istiyorum demişti ona nereden alması gerektiğini göstermiştim gittiğinden beri geri gelmemişti Harunayla Tomomiye bakmaya gitmiştik gittiğimizde Tomomi balık ekmek kesimine girmişti garsona sordum neden burada çalışıyor diye garsonda  balık ekmek çok güzel kokuyor ve tadı da çok güzel yardım etmek istiyorum deyince patron kırmadı bir günlük izin verdi dedi, biz Harunayla bir şoka girdik anlatamam Big Grin Haruna da Tomomiyi kıskanmış olmalı ki oda balık ekmek satışına girmişti müşterilere satıyordu çok eğlenceliydi bu güzel karenin devam etmesini isterdim ama uyandım belki tekrar haruna ile tomomiyi görürüm umuduyla uyudum ama olmadı göremedim XD

Gerçekleştiğini görsek çok hoş olurdu dimi, kızların elinden balık yemek eheh. Bu garsonluk işlerine meraklı olan Rina'ymış ama aralarında. Okumuştum önceden.

Hmm öyle mi Big Grin eheh 

Rina Twitterında balık ekmek yerken ki fotoğraflarını atmış bugün Big Grin

[Resim: CSe0_ncWEAAwmAb.jpg:large]
Ara
(10-29-2015, Saat:08:15 PM)kagami chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-29-2015, Saat:08:01 PM)rynardhell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hmm öyle mi Big Grin eheh 

Rina Twitterında balık ekmek yerken ki fotoğraflarını atmış bugün Big Grin

[Resim: CSe0_ncWEAAwmAb.jpg:large]

Gördüm gördüm. O fotodan sonra İstanbul'u 2 kere turladım bugün Big Grin
Ara
(10-29-2015, Saat:08:43 PM)rynardhell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Turladın demek Big Grin Bulabildin mi peki grubu Big Grin
Ara
(10-29-2015, Saat:09:26 PM)kagami chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-29-2015, Saat:08:43 PM)rynardhell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Turladın demek Big Grin Bulabildin mi peki grubu Big Grin

Şansımı dün konserde tükettim sanırım ben ya Big Grin
Seneye 10. Anniversary'e gideriz artık. Japonya'da görürüz Tongue
Ara
(10-29-2015, Saat:09:28 PM)rynardhell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Şansımı dün konserde tükettim sanırım ben ya Big Grin
Seneye 10. Anniversary'e gideriz artık. Japonya'da görürüz Tongue

Tabi şimdiden hazırlıklı olup para birikimine başlamam lazım, scandal koleksiyonuyla beraber gidip imza almaya çalışırız  Big Grin
Ara
Alıntı:Tabi şimdiden hazırlıklı olup para birikimine başlamam lazım, scandal koleksiyonuyla beraber gidip imza almaya çalışırız  Big Grin

Koleksiyonla gidecek olursak THY'nin "Boeing"lerinden bi tane kapatmamız lazım, ek ücretten batarım zaten Tongue
En iyisi tek DVD ile gidip onu imzalatmak eheh. Pasaport falan da güncelleyeceğim daha işim çok. Allahtan vize yokmuş !

Ha SCANDAL'a değer mi, her türlü değer. Parayı da buluruz, gerekirse bi yerlerde çalışırız Big Grin Steam'ları hazırlarken az uğraşmadım biriktirmeye.
Ara
Ne güzel oldu da Scandal başlığı açıldı! Scandal benim ilk tanıdığım Japon gruplardan biri. Onları ilk animem FMA, daha doğrusu FMA Brotherhood'un 4. kapanış şarkısıyla tanıdım. Bu şarkı zaten benim en sevdiğim FMA şarkısı olur. Kızlar çok tatlı, yetenekli ve güzel. Dördünü çok sevsem de aralarında Rina ve Mami favorilerim olur. Bana göre grup üyeleri birbirini tamamlıyor ve böylece ortaya bu kadar harika bir grup çıkmış! J-Müziğe bu grupla tanıştığım için benim için çok özeldir!  Blush
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Scandal (スキャンダル) - Haberler Toruga 13 3,552 02-17-2018, Saat:01:42 PM
Son Yorum: Toruga
  Scandal (スキャンダル) - Mp3 Download Başlığı kagami chan 6 1,648 07-29-2017, Saat:11:40 PM
Son Yorum: Toruga
  Şu Anda Hangi Scandal Şarkısını Dinliyorsunuz? kagami chan 11 3,861 11-26-2016, Saat:11:12 AM
Son Yorum: LiSA
  Scandal (スキャンダル) - Röportajları kagami chan 1 963 10-31-2015, Saat:12:53 AM
Son Yorum: kagami chan
  Scandal (スキャンダル) - Diskografi kagami chan 9 2,014 10-30-2015, Saat:08:55 PM
Son Yorum: kagami chan
  Scandal (スキャンダル) - Tanıtım Toruga 1 854 10-29-2015, Saat:04:29 PM
Son Yorum: rynardhell

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi