Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kedi Kafeler
(ΦωΦ) Kedi Kafe (ΦωΦ)

Kedi kafeler birçok kedi türü barındıran ve aynı zamanda kafe olarak hizmet veren mekanlardır. İlk olarak Taiwan'da 1998 yılında açılmış olsa da Osaka/Japonya'da açılan "Neko no Jikan" (Kedilerin Zamanı) adlı kafe sayesinde popüler olmuştur ve diğer Dünya ülkelerine yayılmıştır. Bu kafelerde kedilerle oynayabilir, onları sevebilir ve seyredebilirsiniz . Şu an 39'u Tokyo'da olmak üzere Japonya'da yaklaşık 150 kedi kafe vardır. Bazı kafeler birçok türden kedi bulundursa da sadece bir türden kediler bulunduran kafeler de vardır. 

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcR1JUDbQUG43uN96hV3Rus...GqdiUTDWqw]

[Resim: catfe1jn.jpg]

[Resim: 1404706339038]

[Resim: 1404706422178]

Kedi kafeler, temizliğe ve kedilerin rahatlığına çok önem verir. Burdaki en önemli şey sevimli dostlarımızın sağlığı ve mutluluğudur (ノ*ФωФ)ノ

[Resim: cat-cafe-rules-1024x680.jpg]

Kedinin Koşulları(Kurallar)~~
Kucaklanmayı, kaldırılmayı ve sarılmayı sevmem
Şu an uyuyorum, beni uyandırma NO!!
Lütfen kuyruğumu tutma NO!!
Lütfen flaşını kapat No!!
Eşyalarını çekmeceye koy
Evimde yavaşça yürü
Yemek yerken bana dokunma NO!!
Arkamı okşama NO!!
İnsan yemekleriyle beni besleme
Beni kızdırma NO!!

[Resim: Cat-cafe-pic-2.jpg]

[Resim: japan-cat-cafe-two-cats.jpg__1072x0_q85_...pscale.jpg]

Umarım bir gün Türkiye'de de açılır da kedi arkadaş edinemeyenlerimiz bu kafelerde bu tatlış tüylü dostlarımızla biraz vakit geçirebilirler ヾ(*ΦωΦ)ノ
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Edebiyatçı Kız, kagami chan
Bul
Benim gibi kedi manyakları için tam bir cennet şunların güzelliklerine bakar mısınız!? *w*

Keşke bizim de olsa diyeceğim ama öncelikle kapımızdakilere bi' bakalım da kafemiz eksik kalsa da olur...
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Çok çok şirin bunlar!
Ayrıca, Eskişehir'de yaşayan ya da gelecek olan varsa burada da böyle şirin bir kedi kafesi var, araştırmalarını öneririm. Hem de, yardıma ihtiyacı olan sokak kedilerini falan da almışlar, daha bir sevilesi olmuş (ノ≧∀≦)ノ
Düzenleme, merak edenler için bahsettiğim kafenin sayfasına Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: 31a6c7ba636ff0bb680228cdf8d997b4b4d8066b.gifv]
Thumbs Up 
Japonyada ki değişik kafeleri gerçekten görmek istiyorum kedilerden pek hoslanmam ama eminim bana uyan bir kafe vardir  Cool
Huh
Bul
Allah'ımmmm yerim ya güzelliklere bak *-* Kedi aşkım tavan yaptı bunları da görünce T__T Çok güzelsiniz çok >.<
Bul
Kedi kadar haz etmediğim ikinci bir hayvan yok ama şu kafeler bana bile hoş geldi. Her alanda ne kadar farklılar..
[Resim: QvR6mZ.gif]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi