Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scandal Türkiye'ye Geliyor! (28 Ekim 2015) / Scandal Coming To Turkey! (28 October 2015)
(10-29-2015, Saat:11:39 PM)Hilda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-29-2015, Saat:07:48 PM)Semihpasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İlla ki bir etkinlik olması şart değil, bir  ara İstanbul'da herkese uygun bir yerde buluşup birer kahve içebiliriz smile Eğer etkinlik olsun dersek eğer;  Japonya film festivali olduğu zaman bir filme  bilet alıp gidebiliriz.   smile

Kesinlikle katılıyorum! Yapalım bunu. smile
Evet, ben de katılıyorum.Herkesin uygun olduğu bir zamanda Jatpan Fans sakinlerince buluşmalar yapabiliriz.*-*
Çoğumuz buraya birkaç yıldır üye ama yüzy üze görüşenler az sanırım.smile

Benim etkinlik yorumum;
Kendisine davetiye çıkan arkadaşım parmağını kırdığı için etkinliğe gelemedi,üstelik Ankara'dan bilet ayırtmıştı ama son anın talihsizliği olunca böyle şeylerin pek önüne geçilemiyor malesef....
Davetiyelerin geçersiz ya da gereksiz demek daha doğru olur konusuna gelince,bir sürü gitmek isteyip de gidemeyen o kadar kişinin hakkına geçilmiş oldu.Tamam belki diyebilirler "Gelen gelsin,ama biz kalabalık istemiyoruz." o zaman davetiyeler de bir işe yarasın bir zahmet.Gidenlerin tuzu kuru ama gidemeyenler için bayağı kötü oldu..

Ve Toruga;
Scandal'a hediye vermek gayet hoş bir fikir.smile Tanışma için de tebrik ederim. Rina-san da hediyeyi bayağı sevmiş görünüyor.smile
Bana göre de sırf hediyeyi almaları bile çok önemli.Çünkü sırf Türkiye için de değil, Dünyada bunu yapmak isteyen ama yapamayan birçok insan var.Ki şunun için de şanslıyız ki Japonlar kendilerine yapılan iyiliği asla unutmuyorlar.smile
Umarım birçok kişinin sevdiği sanatçılar için bunu yapma fırsatı olur.:3

Bu sefer ki bana biraz sessiz sedasız geçti gibi gekdi.Daha başka etkinliklere diyeyim.=)
[Resim: 9qAl2o.jpg]
Bul
Kızlar bugünüde istanbulda geçirmiş gibi görünüyo
[Resim: kJ1Wjr.gif]
Bul
aklıma gelmişti davetiye fln hikaye gelsem bende girerdim elimi kolumu sallaya sallaya yapmayadığım şey değil boş koltukta vardı
Bul
Hocam kıskandım ama fotoğraf çektirmişsiniz. smile)
Bul
*Arkadaşlar çektiğiniz fotolar içinde güzel net olanları Scandal'a gönderin onegaishimasu :Big Grin

*Sıkıntı şurada başladı; 
Biz SHOUJO SPIN olarak zaten daha erken çağırılmıştık, NHK "izlerken de çekim yapıcaz" deyip bizi ön tarafa oturttu, forum ekibi içeri geç alınmış anladığım kadarıyla, kalabalık bir grup gelince Scandal fanları sandım meğerse CNBLUE fanlarıymış, onlar da NHK'in çekim yapmayı planladığı yerlere oturdular ve görevli olmadığımız için herhangi bir şey diyemedik, sadece 1 ya da 2 kişiye durumdan biraz bahsedebildik, NHK ekibi de "shouganai" dedi duruma, Scandal fanlarını maalesef ön tarafa alamamış olduk. Bununla beraber CNBLUE fanları arasında da Scandal fanları varmış, onlar da destek olmaya çalıştılar. Dürüst olmak gerekirse, ilk geldiklerinde "ee napıcaz şimdi" oldum panik yaptım Big Grin Sonrası güzel gitti. 

*Adachi Chiekosan, CNBLUE'nun havaalanında karşılandığını duyunca, keşke Scandal'a da öyle yapılsaydı gibi bir şey dedi. Big Grin Tekrar gelirlerse, tabii ki sakince, denenebilir.  Fanlar da bölük oturunca, çok daha etkili olabilecekken açıkçası biraz sönük kaldı. Sad

*Ayrıca, forum yönetimine, "düzgün davranacak, bizi rezil etmeyecek kimseleri listeye yazın" denmiş Big Grin o yüzden tahminen herkes aşırı bir hareket etmeyeyim diye çekinmiştir.
Sunu merak ediyorum; konser oncesi ve sonrasinda hep buraya baktim haberlesmek icin kullanilir diye. Nitekim ben kullandim bilgi vermeye ve almaya calistim. Neden scandal ile gorusulebilecegi haber verilmedi ? Biz de gelip beklerdik.
Bul
Benim içim de gerçekten farklı gündü.Bazı olumsuzluklar olsa da gerçekten harikaydı.Tatlı ve güzel gruptan oluşan "scandal"bir harikaydı zaten.Bu arada yeni arkadaşlarla tanıştığım için gerçekten çok minnettarım.Torugo'ya ayrı ayrı teşekkürler ediyorum.
Bul
[Resim: 52Nz6z.jpg]

Vay kızlar saz'ları da denemiş XD
Bul
(10-29-2015, Saat:11:39 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Blog yazısında Rina benim verdiğim bileziği de göstermiş ama bahsimiz geçmemiş. Kopya bandından aldığı aksesuarı performans sırasında taktığını söylüyor. Benim verdiğim nazar boncuklu olandı.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Kopya band -> SHOUJO SPIN Big Grin (Cover grubu)
Scandal japonya'ya geri dönüyor 1 saat önce instagramda bu fotoğrafı paylaşarak Hoşçakal Türkiye!! yazmış.

@Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Good-bye Turkey!! Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[Resim: NWLdGY.png]
[Resim: e170532d232206adca1608ef5395d023.gif]
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japan-Turkey Dialogue In Times Of Global Transitions (20 Kasım 2019) Toruga 0 75 11-15-2019, Saat:08:55 PM
Son Yorum: Toruga
  Japonya Festivali 2019 (25 Ekim - 20 Kasım 2019) Toruga 1 334 11-07-2019, Saat:08:47 PM
  Comikon 2019 (19-20 Ekim 2019) Toruga 2 530 10-20-2019, Saat:10:22 PM
  Japonya İstanbul Başkonsolosluğu Piyano ve Saksafon Caz Konseri (23 Ekim 2019) Toruga 0 176 10-14-2019, Saat:07:52 PM
  Judo Federasyonu Tesisi Açılışı ve Japonya Büyükelçisi Judo Turnuvası (26-27 Ekim 2018) Toruga 0 1,062 10-22-2018, Saat:08:17 PM
  Japonya Festivali Sonbahar 2018 (7 Ekim - 18 Kasım) Toruga 1 1,169 10-05-2018, Saat:03:12 PM
Son Yorum: ekmll
  Meiji Restorasyonu 150. Yıldönümü Konferansı (3 Ekim 2018) Toruga 1 1,138 10-01-2018, Saat:07:38 PM
  Geçmişten Geleceğe Türkiye ve Japonya'nın Diyaloğu (16 Mart 2018) Toruga 0 1,150 03-06-2018, Saat:08:04 PM
  Comikon İstanbul - MangaFest (7-8 Ekim 2017) Toruga 27 5,043 02-17-2018, Saat:12:36 PM
  Electric Ribbon Türkiye'ye Geliyor! (7-8 Ekim 2017) / Electric Ribbon Coming To Turkey! (7-8 October 2017) Toruga 26 4,848 12-31-2017, Saat:07:31 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi