Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scandal Türkiye'ye Geliyor! (28 Ekim 2015) / Scandal Coming To Turkey! (28 October 2015)
(10-29-2015, Saat:05:14 PM)LiSA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-29-2015, Saat:04:22 PM)rynardhell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-29-2015, Saat:04:03 PM)SPAWN-TheUndead Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Kızlar konsere değil gezmeye gelmişler meğersem XD Toplanın uşaklar taksimde basalım kızları ^^

Sanırım akşam fener alayını izleyecekler. Beşiktaş'ta buluşup şansımızı denesek mi? Big Grin

Sen çok seviyorsun git dene bence şansını smile

Denemek isterim denemeye de. Bugün Ortaköy ve Taksim'i 2-3'er saat civarı dolaştım. Yeter artık smile
Scandal olmasa da sizinle tanışmak ve zaman geçirmek çok zevkliydi. Bu seferlik biz olalım bir dahakine onlar smile
Ara
Öncelikle 1 aydan beri uğraşan, planlayan ve son anda bu kadar uğraşmasının trt görevlileri tarafından aslında bir hiç için olmasıyla sonuçlanan Toruga'ya teşekkürler. Bir hiç için derken davetiye, yer ayarlama, giriş gibi konuları demek istiyorum. Yoksa programın en iyi yeri Scandal'dı ve gittiğimize değdi smile

Biraz bahsedildi ama 19:30 a kadar bekletip isim kontrolü yapmadan herkesin alınması büyük bir eksiklikti. Bir yerde herkesin girebilmesi iyi oldu ama asıl sevenlerinin bu kadar hazırlanıp kordine olmasını boşuna çıkardı.

Gün içinde 3 kere bana Toruga sen misin sorusuna hayır cevabı versem de sonuncu da Toruga arkada olduğu için "ben değilim arkadaki" diyerek göstermiştim. Hatta gösterirken "ne oluyor, niye gösteriliyor" diye soruldu. Tam toruga sorusundan kurtuldum derken arkadan bir cnblue hayranı bana "niye böyle bekliyoruz, içeri almıyorsunuz?" diye bağırarak sordu. Evet, içeri kendim girerdim girebilsem seni sokmaktan önce gerçi ama "görevli değilim" dememe karşın yanımdaki toruga mısın sorusunu son kez soran kişide bana yardımcı olarak "O görevli değil. Anlamıyor musunuz?!" deyince biraz ses kesilmişti ve 5 dakika sonra da içeri girdik zaten smile
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ara
(10-29-2015, Saat:08:17 PM)LordCha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Öncelikle 1 aydan beri uğraşan, planlayan ve son anda bu kadar uğraşmasının trt görevlileri tarafından aslında bir hiç için olmasıyla sonuçlanan Toruga'ya teşekkürler. Bir hiç için derken davetiye, yer ayarlama, giriş gibi konuları demek istiyorum. Yoksa programın en iyi yeri Scandal'dı ve gittiğimize değdi smile

Biraz bahsedildi ama 19:30 a kadar bekletip isim kontrolü yapmadan herkesin alınması büyük bir eksiklikti. Bir yerde herkesin girebilmesi iyi oldu ama asıl sevenlerinin bu kadar hazırlanıp kordine olmasını boşuna çıkardı.

Gün içinde 3 kere bana Toruga sen misin sorusuna hayır cevabı versem de sonuncu da Toruga arkada olduğu için "ben değilim arkadaki" diyerek göstermiştim. Hatta gösterirken "ne oluyor, niye gösteriliyor" diye soruldu. Tam toruga sorusundan kurtuldum derken arkadan bir cnblue hayranı bana "niye böyle bekliyoruz, içeri almıyorsunuz?" diye bağırarak sordu. Evet, içeri kendim girerdim girebilsem seni sokmaktan önce gerçi ama "görevli değilim" dememe karşın yanımdaki toruga mısın sorusunu son kez soran kişide bana yardımcı olarak "O görevli değil. Anlamıyor musunuz?!" deyince biraz ses kesilmişti ve 5 dakika sonra da içeri girdik zaten smile

Knk harbiden ben de seni görevli sandım. İri yarı adamsın bir de iki dirhem bir çekirdek gelmişsin normal yani Big Grin
Ara
SCANDAL - Röportaj (Haberin Olsun - 29.10.2015)

[Resim: LRJQzc.jpg]
Rina'dan yeni bir blog yazısı geldi bugün ve dün yaşananlara dair.

Bir de yeni tweet var.

"Türkiye'de 23:07"

[Resim: QWPP9G.jpg]
(10-29-2015, Saat:11:23 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bir de yeni tweet var.

O son tweet artık beni bitirmeye yetti. 20 KM mesafemde bi yerde SCANDAL var, ben çıkıp gitmiyorum bile artık. Oturup evde kendimi yiyorum. Toruga uçakları ne zaman biliyor musun? En azından bir şekilde hava alanında görmek istiyorum kızları. Bi fotograf istiyorum yahu çok mu T_T
Ara
(10-29-2015, Saat:11:29 PM)rynardhell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-29-2015, Saat:11:23 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bir de yeni tweet var.

O son tweet artık beni bitirmeye yetti. 20 KM mesafemde bi yerde SCANDAL var, ben çıkıp gitmiyorum bile artık. Oturup evde kendimi yiyorum. Toruga uçakları ne zaman biliyor musun? En azından bir şekilde hava alanında görmek istiyorum kızları. Bi fotograf istiyorum yahu çok mu T_T
Yok maalesef, dün sormayı unuttuk.
Alıntı:Yok maalesef, dün sormayı unuttuk.

Bu da benim bittiğim noktadır. Otellerini bilsem gidip orada bekleyeceğim sabahtan, onu da bilmiyorum. Yıkıldım yahu. 1 Şarkı cidden yetmedi, gitarı bilgisayarı satıp toplanıp Japonya'ya gidecek hale geldim artık belki "uçakta denk gelirim" diye. Yine de teşekkürler. Belki Karaköy'e çıkar o balık restoranın önünü gezerim, ama nasılsa orada da bulamayacağım. smile
Konuşma imkanı bulursanız uçağın saatini lütfen sorun. Tamam vallahi gitmiycem. Tongue
Ara
Blog yazısında Rina benim verdiğim bileziği de göstermiş ama bahsimiz geçmemiş. Shojo Spin grubundan aldığı aksesuarı performans sırasında taktığını söylüyor. Benim verdiğim nazar boncuklu olandı.

(10-29-2015, Saat:11:39 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Blog yazısında Rina benim verdiğim bileziği de göstermiş ama bahsimiz geçmemiş. Shojo Spin'den aldığı aksesuarı performans sırasında taktığını söylüyor. Benim verdiğim nazar boncuklu olandı.

sizleri beliritmek istemiş olabilir fakat birisi karşı çıkmıştır belkide
[Resim: e170532d232206adca1608ef5395d023.gif]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Judo Federasyonu Tesisi Açılışı ve Japonya Büyükelçisi Judo Turnuvası (26-27 Ekim 2018) Toruga 0 921 10-22-2018, Saat:08:17 PM
Son Yorum: Toruga
  Japonya Festivali Sonbahar 2018 (7 Ekim - 18 Kasım) Toruga 1 992 10-05-2018, Saat:03:12 PM
Son Yorum: ekmll
  Meiji Restorasyonu 150. Yıldönümü Konferansı (3 Ekim 2018) Toruga 1 958 10-01-2018, Saat:07:38 PM
  Geçmişten Geleceğe Türkiye ve Japonya'nın Diyaloğu (16 Mart 2018) Toruga 0 1,068 03-06-2018, Saat:08:04 PM
  Comikon İstanbul - MangaFest (7-8 Ekim 2017) Toruga 27 4,331 02-17-2018, Saat:12:36 PM
  Electric Ribbon Türkiye'ye Geliyor! (7-8 Ekim 2017) / Electric Ribbon Coming To Turkey! (7-8 October 2017) Toruga 26 4,171 12-31-2017, Saat:07:31 PM
  Japon Fotoğrafçıların Gözünden Tohoku Sergisi (12-22 Ekim 2017) Toruga 3 890 10-19-2017, Saat:07:12 PM
  Kitaro Türkiye Konserleri (29 Nisan 2017 İstanbul - 30 Nisan 2017 Ankara) Toruga 1 1,427 04-14-2017, Saat:09:34 PM
  Radio Japan-Fans Özel Yayını: DJ Toruga, Kazumi Takaya & Daisuke Josawa (29 Ekim 2014) Toruga 15 8,327 10-29-2015, Saat:02:06 PM
  Kağıttan Japonizm- Kirie Sergisi (6-18 Ekim 2015) Toruga 4 2,054 10-02-2015, Saat:12:11 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi