Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevdiğiniz, Dinlediğiniz Müzik Türleri?
Hangi tür müzikleri sevip dinliyorsunuz?

Ben ağırlıklı olarak pop ve rock dinliyorum. Özellikle elektronik müziğe karşı bir ilgim var ve Synth-pop, electro-pop, eurodance, eurobeat, house, italo disco vs. severim. Rock olarak aşırı sert olmayan, metale kaçmayan şeyler dinliyorum. '80'lerin pop ve rock müziğini ayrıca sever ve dinlerim. J-Pop, J-Rock ve Enka doğal olarak severek dinlediğim türler. K-Pop ise 2-3 sene öncesine kadar çok dinliyordum, Japan-Fans açıldıktan sonra Japon müziğine ilgim daha da artınca o bir kenarda kaldı. 2009-2010 dönemi çok iyi şarkılar çıkmıştı, yenilerden haberdar olmasam da pek o şarkılara bazen yine dönüp dinlerim. Türkçe müzik fazla dinlemiyorum ama kulağıma hoş gelen şarkılar olursa onlara hayır demem.

Bunlar genel olsa da tür ayrımı pek yapmadan diğer türlerden de kulağıma hoş gelen her şeyi dinlerim. Zaten insanın müzik alışkanlığı devamlı yaşa ve hayata bağlı olarak değişiyor düşüncesini savunuyorum.
[Resim: xPdeGf.jpg]
j rock k pop(hip hop içermeyen cinsi) indie ama en sevdiğim grup one ok rock kesinlikle smile türkçe bende dinleyemiyorum pek daha doğrusu takip etmiyorum ama eskiden mor ve ötesi manga vs sıkı fanıydım smile ayrıca dizi ostları anime endinglerine bayılıyorum smile
Bul
neredeyse tüm müzik türlerini dinliyorum Japonca müzik dinlemeye 1 yıl önceden başladım ama
Bul
Elektro rock özellikle japon kore rock en baskın olan ama batı sanatı klasiklerinide çok seviyorum özellikle yan flüt. Bizdende kanun ,klarnet. karman çorman olsada rock müzikten kopamıyorum hiçbirzaman..
[Resim: tumblr_nut6zc6FN01thskuvo3_r1_400.gif][Resim: tumblr_nut6zc6FN01thskuvo4_r1_400.gif]
(ms)
Bul
Ağırlıklı olarak J-pop , J-rock , vocaloid şarkıları dinlerim. Eskiden K-pop ve K-rock falan da dinlerdim, iyi şarkıları da var tabii ama Japonca dilini daha hoş buluyorum. Bu yüzden artık dinlemiyorum. Ama bunun dışında kulağıma hoş gelen her şeyi dinlerim.
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Japonca sadece J-rock dinliyorum sanırım. Genel olarak ise alternatif rock, endüstriyel metal ve folk metal hoşuma gidiyor. :>

İndie rock ♡
[Resim: The%2BWind%2BRises%2B8.gif]
Bul
Rock
Metal
Blues
Jazz
J-Rock
Bul
80 lerin pop rockları ve jrock/pop , arasıra da nightcore. Bi kaç animenin ost / op /ending şarkısıları da listemde mevcut, ara sıra da metal de dinlerim.
[Resim: 6616C6A09338B91E9106D765B696570E69521088]
J-rock, j-pop, c-pop ve synth Pop dinlerim çoğunlukla.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Hangi Müzik Aletini Çalıyorsun? SPAWN-TheUndead 33 14,841 12-24-2017, Saat:08:24 PM
Son Yorum: Mikio Fujioka

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi