Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne Kadar Zekisin? Test Etmek İster Misin?
Star 
IQ testinizi ölçmek ister misiniz?

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

"Teste Başla" tuşuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Açıklama bölümü okumadan atlamayın. Bol şans. Heart

Diğer testler için;

Bol Şans... Heart

Benim IQ seviyem, 102 T_T

[url=http://www.zekatestimerkezi.com/][/url]
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
ıq puanım (ilk link) 113 çıktı
çoklu zeka sonucu: Howard Gardner'ın kuramına göre çoklu zekâ temellerin var ama yine de performansını artırabilirsin.
Bul
(09-15-2015, Saat:08:46 PM)aynura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ıq puanım (ilk link) 113 çıktı
çoklu zeka sonucu: Howard Gardner'ın kuramına göre çoklu zekâ temellerin var ama yine de performansını artırabilirsin.

Benden akıllı çıktın. ^^

Bul
(09-15-2015, Saat:09:59 PM)ezgi2002 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-15-2015, Saat:08:46 PM)aynura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ıq puanım (ilk link) 113 çıktı

Benden akıllı çıktın. ^^
Teşekkürler ikimizde ortalamayız gayette iyi çıkmışsın 113 biraz fazla bana daha önce 90 almıştım 
Bul
111 çıktı banada
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]

(09-16-2015, Saat:02:17 PM)nana-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.111 çıktı banada

Kendimde hüsran yaşıyorum. T_T T_T Herkesin zekası benimkinden üstün ya. Kendimden utandım. T_T T_T T_T

Bul
niye utanıyorsun ki utanma ezgi bu bir test .. heyecan başarını düşürü rve ayriyetten zekadan önce şahsiyet gelir.  bir kağıt parçası seni üzmesin zeka kavramı görecelidir... bir teste göre yüksek ötekinde düşük alırsın.. zekada kendi içinde ayrılır... ve incelediğim kadarı ile tüm zeka türlerine yer verilmemişti unutma ki herkes farklıdır.. zaten bizi özel yapanda farklarımız değil midir? beterin beteri vardır... ve bundan önemli daha başka şeyler de vardır.  
(09-16-2015, Saat:03:02 PM)ezgi2002 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-16-2015, Saat:02:17 PM)nana-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.111 çıktı banada

Kendimde hüsran yaşıyorum. T_T T_T Herkesin zekası benimkinden üstün ya. Kendimden utandım. T_T T_T T_T
Bul
(09-16-2015, Saat:03:02 PM)ezgi2002 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Boşver, insanlar iqlarıyla değil yaptıkları şeylerle anılırlar.  Bkz : Albert Einstein / Stephen Hawking / Lois de Broglie
[Resim: 6616C6A09338B91E9106D765B696570E69521088]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ezgi2002
20 soru falan sıkıp 131 tutturdum. Yeteneklerimden memnunum.
Bul

aynen benimde 113 çıktı smile
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi