Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tsubaki Factory (つばきファクトリー) - Haberler
Nogizaka şarkılarını anımsattı diyecektim ki sonradan hatırladım şarkının müziği ise daha önce Nogizaka46/HKT48/Idoling/Backstage Pass gibi gruplara besteler yapmış Ohashi Riko'dan. Yani çok doğal. Ama beğendim, Tsubaki bence oldu artık.
1G1MWA.jpg
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
"I Need You ~Yozora no Kanransha~"nın klibi kısa versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı.

Klip çok güzel görünüyor.~  Shy
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
  • Toruga
Ara
(01-31-2018, Saat:03:55 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"I Need You ~Yozora no Kanransha~"nın klibi kısa versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı.

Klip çok güzel görünüyor.~  Shy

Klibin tamamı yayınlandı.

Kızlar da klip de çok tatlı.^^ Heart
 LyrgD0.png

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
  • Toruga
Ara
Çok güzel bir şarkı ve klip olmuş. Bravo
1G1MWA.jpg
  • ~Haruna~
"Shunrenka"nın klibi kısa versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı. (05:10)

LyrgD0.png

• Toruga
Ara
(02-08-2018, Saat:08:39 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"Shunrenka"nın klibi kısa versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı. (05:10)

Klibin tamamı yayınlandı.

LyrgD0.png

• Toruga
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pocket Morning Tsubaki Factory Haftalık Soru & Cevapları ~Haruna~ 3 531 09-05-2017, Saat:11:04 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Tsubaki Factory (つばきファクトリー) - Sohbet kagami chan 3 862 07-23-2017, Saat:12:51 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  Şu Anda Hangi Tsubaki Factory Şarkısını Dinliyorsunuz? kagami chan 0 346 02-09-2016, Saat:12:15 AM
Son Yorum: kagami chan
  Tsubaki Factory (つばきファクトリー) - Tanıtım Toruga 0 415 08-09-2015, Saat:01:11 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi