Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tsubaki Factory (つばきファクトリー) - Haberler
Berryz şarkılarına benzetemedim ben pek. Garip bir tarzı olduğu kesin, fazla beğenemedim şarkıyı. Umarım Tsunku-san güzellerini Momusu ve C-ute'a saklamıştır. smile
Qa8We6.jpg
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Grubun ilk single'ı 25,712'lik satışla Oricon'a 3 numaradan girdi. Sonraki sıraları 4, 7, 4

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Billboard'a göre ise 49,232 kopya ile 2. sırada yer aldılar.

Ayrıca "Hatsukoi Sunrise" Ehime Asahi TV'nin "Love Chu Chu" programının Mart ayı boyunca kapanış şarkısı olacak.

Qa8We6.jpg
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie., ~Haruna~
(02-25-2017, Saat:08:54 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Grubun ilk single'ı 25,712'lik satışla Oricon'a 3 numaradan girdi. Sonraki sıraları 4, 7, 4

Billboard'a göre ise 49,232 kopya ile 2. sırada yer aldılar.

İlk hafta sonunda 35,241 kopya ile Oricon'da 3. sırada yer aldılar.

Billboard'da ise 54,376 kopya ile 2. sıradalar.

Qa8We6.jpg
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan, ~Haruna~
Grubun 2. single'ı 26 Temmuz'da yayınlanacak. Triple A side olacak. Tek bilinen şarkı "Shuukatsu Sensation"ın söz müziği Nakajima Takui'ye, aranjörlüğü ise DANCE☆MAN'e ait.

Qa8We6.jpg
  • ~Haruna~
(06-10-2017, Saat:03:14 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Grubun 2. single'ı 26 Temmuz'da yayınlanacak. Triple A side olacak. Tek bilinen şarkı "Shuukatsu Sensation"ın söz müziği Nakajima Takui'ye, aranjörlüğü ise DANCE☆MAN'e ait.

İkinci şarkının adı "Waratte".

jccm8Cs.jpg
Qa8We6.jpg
  • ~Haruna~
(06-18-2017, Saat:04:54 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(06-10-2017, Saat:03:14 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

İkinci şarkının adı "Waratte".

jccm8Cs.jpg

Son şarkı ise "Hana Moyou" olarak açıklandı.

"Waratte" bir Tsuno Maisa (Utakata Saturday Night) şarkısı ve Hana Moyou ise KOUGA (Gamusha Life, Seishun Manmannaka) şarkısı.

Qa8We6.jpg
  • ~Haruna~
"Shuukatsu Sensation"ın klibi kısa versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı.

Klip ve şarkı teması çok hoş olmuş. Ses getirebileceğini düşünüyorum. Şarkı da fena değil, C-ute tarzını anımsattı. Son olarak klipte Yurina'yı da görünce şok olmadım değil. smile
Qa8We6.jpg
  • ~Haruna~
(07-06-2017, Saat:10:17 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"Shuukatsu Sensation"ın klibi kısa versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı.

Klip ve şarkı teması çok hoş olmuş. Ses getirebileceğini düşünüyorum. Şarkı da fena değil, C-ute tarzını anımsattı. Son olarak klipte Yurina'yı da görünce şok olmadım değil. smile

Klibin tamamı yayınlandı.

Gayet başarılı bir iş. Bravo
Qa8We6.jpg
  • ~Haruna~
"Hana Moyou" ve "Waratte"nin klipleri kısa versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı.

LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
  • Toruga
Ara
(07-12-2017, Saat:04:55 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"Hana Moyou"nun klibi kısa versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı.

"Waratte"ninki de yayınlanmış. smile

İlk izlenimlerim "Waratte" hafif funky tarzda sıradan bir idol şarkısı olmuş. Fakat klibi gayet hoş. Up-Front yeni gruplara tüm parasını döküyor.

"Hana Moyou" ise ismiyle slow şarkı izlenimi verse de ve o beklentiyle dinlemeye başlasam da gayet istediğim bir Hello! Project şarkısı gibi başladı. Fakat nakarata geldiğinde o heyecanlı girişten bir eser kalmamıştı.

Single'ın en iyi şarkısı şu durumda kesinlikle "Shuukatsu Sensation".
Qa8We6.jpg
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pocket Morning Tsubaki Factory Haftalık Soru & Cevapları ~Haruna~ 3 741 09-05-2017, Saat:11:04 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Tsubaki Factory (つばきファクトリー) - Sohbet kagami chan 3 1,067 07-23-2017, Saat:12:51 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  Şu Anda Hangi Tsubaki Factory Şarkısını Dinliyorsunuz? kagami chan 0 468 02-09-2016, Saat:12:15 AM
Son Yorum: kagami chan
  Tsubaki Factory (つばきファクトリー) - Tanıtım Toruga 0 565 08-09-2015, Saat:01:11 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi