Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tsubaki Factory (つばきファクトリー) - Haberler
(10-24-2016, Saat:11:13 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İlk major single'ları 22 Şubat'ta yayınalnacak. Triple A side olacak.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Single'da yer alacak şarkıların adları belli oldu: "Hatsukoi Sunrise / Just Try! / Uruwashi no Camellia"
[Resim: AVfeVS.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
"Hatsukoi Sunrise" klibinin bir promosyon versiyonu bugünkü Hello! Station'da yayınlandı.

Sonunda bu kızlarımın şarkıları da gelmeye başladı! Rolleyes
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
  • Toruga
Ara
Şarkı fena durmuyor, şimdiden yolları açık olsun. Yalnız grup üyelerine baktığımda benim için şu anda bir favori göremiyorum, üyeleri daha yakından tanımam lazım. smile
  • ~Haruna~
(01-25-2017, Saat:04:33 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"Hatsukoi Sunrise" klibinin bir promosyon versiyonu bugünkü Hello! Station'da yayınlandı.

Sonunda bu kızlarımın şarkıları da gelmeye başladı!  Rolleyes

PV'nin tamamı yayınlandı.

"Uruwashi no Camellia"nın klibi kısa versiyonuyla bugünkü Hello! Station'da yayınlandı.

Değişik bir şarkı ve klip. smile
  • ~Haruna~
(02-02-2017, Saat:06:01 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"Uruwashi no Camellia"nın klibi kısa versiyonuyla bugünkü Hello! Station'da yayınlandı.

Değişik bir şarkı ve klip. smile

Klibin full versiyonu yayınlandı.

• ~Haruna~
"Just Try!"ın klibi kısa versiyonuyla bugünkü Hello! Station'da yayınlandı.

Kulağa farklı geliyor ve ben sevdim! Bir an Berryz'in şarkılarını anımsattı ama sadece bana öyle gelmiş olabilir. Tongue
Bir tek "Just Try!" kısmındaki oynamayı sevemedim ama genel olarak kötü değil.

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
  • Toruga
Ara
"Just Try" Tsunku-san'ın şarkısı ama bence pek olmamış, klip güzel gözükse de şarkı ilk dinleyişte hoşuma gitti diyemem. "Hatsukoi Sunrise" ve "Uruwashi no Camellia" daha iyiler.
  • ~Haruna~
(02-08-2017, Saat:05:07 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"Just Try!"ın klibi kısa versiyonuyla bugünkü Hello! Station'da yayınlandı.

Kulağa farklı geliyor ve ben sevdim! Bir an Berryz'in şarkılarını anımsattı ama sadece bana öyle gelmiş olabilir.  Tongue
Bir tek "Just Try!" kısmındaki oynamayı sevemedim ama genel olarak kötü değil.

Klibin tamamı yayınlandı.

Bunu yayınlamak üzereydim!^^ Big Grin
Açıkçası ben şarkıyı sevdim! Ve hala Berryz gibi geliyor. smile Akılda kalıcı.^^ Bir yandan da şaşırdım, Mao'yu bu kadar öne koyacaklarını tahmin etmiyordum. Souka

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pocket Morning Tsubaki Factory Haftalık Soru & Cevapları ~Haruna~ 3 780 09-05-2017, Saat:11:04 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Tsubaki Factory (つばきファクトリー) - Sohbet kagami chan 3 1,126 07-23-2017, Saat:12:51 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  Şu Anda Hangi Tsubaki Factory Şarkısını Dinliyorsunuz? kagami chan 0 483 02-09-2016, Saat:12:15 AM
Son Yorum: kagami chan
  Tsubaki Factory (つばきファクトリー) - Tanıtım Toruga 0 584 08-09-2015, Saat:01:11 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi