Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27 Mayıs Reita'nın Doğum Günü [İyi Ki Doğdun Reita!.]
Heart 
[Resim: 2qja8lz.jpg]

Bundan 30 yıl önce bugün [Japonya'nın takvimiyle ele alalım.] 27 Mayıs'ta Dünya'ya çok yakışıklı biri geldi.
Büyüdü ve Gazette'nin biricik basisti oldu. *-* Şuan da bir çok hayrana sahip, yakışıklı ve olgun bir insan.

[Resim: e0hjmf.jpg]

Her ne kadar 30 yaşına basmış olsa da o benim gözümde [diğer fanlarının da gözünde] 18'lik çıtır daha...Büyüdükçe olgunlaşan ve yakışıklı olmayı başaran çılgın biri o

[Resim: neb7gl.jpg]

Ben onu çok seviyorum hemde hiç anlatamayacağım kadar çok *-* O benim için Dünya'nın en muhteşem varlığı
İyi ki doğdun Reita['m] İyi Ki Varsın ve İyi Ki Gazette'nin biricik basistisin

[Resim: htb668.jpg]

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN! [Benim Birick Bantlı Papağanım.]

[Resim: 9bcbps.png]
Ara
İyiki doğdun bandajlı prens <3 <3 Seni tanıdğım için çok şanslıyım <3 <3 <3 Vayy be oda 30 oldu yaa <3
[Resim: x_japan_by_aeidraqi.jpg]
Ara
Kesinlikle örnek aldığım insanlardan biri. Gerek stiliyle, gerek davranışlarıyla.. Big Grin Big Grin
İyi ki doğdun rol modelim, bandajlım, çıtırım.. Big Grin Keşke bunları yüzüne de söyleyebilsem ama işte... Olsun, iyi dileklerim için mesafe şart mı? smile
Kelimelerle tarif edilemez bir hayranlık ve sevgim var kendisine. Bir Reita fanı olmaktan gurur duyuyorum.. İyi ki varsın Reita.. <3 <3 <3
[Resim: QOJ7evi.png]
Daha dün doğmuştu ya... hehe xD Bunu onun yüzüne söyleyip, gülümsemesini izlemek isterdim. *Tabi gülümserse* Belki de muhteşem bir espri patlatır beni de ortadan ikiye çatlatırdı Hayal etmesi bile güzel
Ara
Tanıyalı 5 yıl olunca sanki elimde büyümüş gibi hissediyorum XD Amanda amaaan XD
[Resim: x_japan_by_aeidraqi.jpg]
Ara
Doğum günün kutlu olsun Reita. smile
[Resim: LRJQzc.jpg]
İyi ki doğmuş yaa~ Heart
İyi ki bir the GazettE üyesi.. Angel
Ara
Doğum gününde Twitter'daki Trend Topics'e girmişti. smile
Hªhªhªhªhªhª..
Ara
Yeeeeeeee! Bugün Reita'cığımın doğum günü...

Daha yeni aklıma gelse de unutmadığım için şükrediyorum şuan. Big Grin

[Resim: 1qq6r.jpg]

Koca bir yılı daha geri de bıraktın hayranlıktan öte sevdiğim basist, daha NİCE NİCE YILLARA! ^_^

Her zaman huzurlu, mutlu, sağlıklı ve sevinç dolu olursun İNŞALLAH!

Allah'ım seni bütün kötülüklerden korusun. Kalbimiz her zaman seninle.

[Resim: Drh9y.jpg]

Sonsuza dek Gazette'de kalman dileğiyle...

Heppi Börtdey tu yu Lol

Vİ LAV YU!
[Resim: 9bcbps.png]
Ara
iyiki doğdun reita-san Heart nice senelere! iyi varsın biricik basistimiz Heart
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1 Şubat Ruki'nin Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!] Reikon 6 3,750 01-31-2013, Saat:11:56 PM
Son Yorum: glşh
Heart 20 Ocak Aoi'nin Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!] Reikon 3 2,866 01-19-2013, Saat:10:53 PM
Son Yorum: glşh
Heart 28 Ekim Kai'nin Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!] Reikon 12 6,825 10-28-2012, Saat:10:37 PM
Son Yorum: Biizu
  9 Haziran Uruha'nın Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!] glşh 4 2,754 06-08-2012, Saat:08:12 PM
Son Yorum: Reikon
  Reita 100 Soru Cevaplıyor!! opal 11 6,386 03-21-2012, Saat:11:54 PM
Son Yorum: gazerock.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi