Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobushi Factory (こぶしファクトリー) - Sohbet
Kobushi Factory (こぶしファクトリー) Sohbet

Bu başlık altında Kobushi Factory hakkında konuşabilir , onlar hakkındaki düşüncelerimizi söyleyebiliriz.
[Resim: VZZEOY.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
Kobushi Factory'yi iyi tanımıyorum. Yeni bir grup olduğu için. Ne kadar seviceğimi bilmiyordum, ama sonra seslendirdikleri "Survivor" şarkısını dinledim. Doğrusu çok etkilendim, yeni bir grup olmasına rağmen güçlü bir giriş yaptı bence. Ayrıca ilk incelediğim üyelerin profillerinde hep "kitap okumayı seviyor", "üniversite okumak istiyor" gibi bilgiler gördüm ve 'ne kadar da zeki kızlar' diye düşündüm. Biraz komik gerçi.  Big Grin Aslında kızların böyle şeylere de önem vermesi beni sevindirdi nedense...  Souka
Bu da "Survivor"  Blush  ;

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Bul
Gruptan sadece Ayano'yu Egg döneminden biliyorum ki çok tatlıdır, bu grup başarılı olacaktır. Hele bir single'ları çıksın. smile
[Resim: KWM6fz.jpg]
Kobushi Factory x UNIDOL - Sakura Night Fever

• Toruga
Bul
Şimdi şarkılarını şöyle bir tekrar dinledim de, 2. single daha bir Hello! Project olmuş gibi. İlk single'daki şarkıların tarzı biraz daha farklı duruyor. 3. single'da nasıl bir tarz olacak merak ediyorum. Tsunku-san'dan da devreye girip gruba bir şarkı yazmasını isterim. Sharan Q cover'ı "Ramen Daisuki Koizumi-san" çok başarılı olmuştu.
[Resim: KWM6fz.jpg]
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kobushi Factory (こぶしファクトリー) - Haberler Toruga 79 16,249 02-22-2020, Saat:12:50 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  Pocket Morning Kobushi Factory Haftalık Soru & Cevapları ~Haruna~ 4 1,398 05-27-2018, Saat:07:27 PM
  Şu Anda Hangi Kobushi Factory Şarkısını Dinliyorsunuz? ~Haruna~ 3 1,525 01-28-2017, Saat:01:40 PM
Son Yorum: Toruga
  En Sevdiğiniz Kobushi Factory Üyeleri? ~Haruna~ 0 721 07-03-2015, Saat:02:43 PM
  Kobushi Factory (こぶしファクトリー) - Tanıtım Toruga 1 996 06-20-2015, Saat:04:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi